Dorota Szelągowska w krótkich blond włosach
East News

Dorota Szelągowska pokazała przepiękne wnętrza swojego domu na Warmii. Trudno oderwać wzrok! 

Dorota Szelągowska w krótkich blond włosach
East News

Dorota Szelągowska opublikowała w sieci kilka zdjęć ze swojego domu na Warmii. Jak gwiazda TVN urządziła  gniazdko na wsi, gdzie spędza każdą wolną chwilę? Internauci są zachwyceni! W domu Doroty Szelągowskiej jest naprawdę pięknie! Spójrzcie tylko na stylową, ciemną kuchnię i duży biały kominek w salonie. 

Dorota Szelągowska pokazała wnętrza domu na Warmii

Dorota Szelągowska już od kilku lat pokazuje Polakom, jak mogą zmienić i wyremontować swoje mieszkania i domy. Gwiazda TVN w swoich programach przeprowadza niesamowite metamorfozy wnętrz, które za każdym razem zachwycają. Jakiś czas temu Dorota Szelągowska w jednym z wywiadów zdradziła, że w jej karierze był tylko jeden przypadek, kiedy właściciele nie byli zachwyceni efektami remontu. 

Fani Doroty Szelągowskiej już kilka razy mieli okazję zobaczyć, jak prywatnie mieszka gwiazda TVN. Projektantka wnętrz pokazywała w sieci, jak urządziła swój apartament w Warszawie, a teraz pochwaliła się swoim pięknym domem na Warmii. Dorota Szelągowska już na początku pandemii koronawirusa postanowiła na jakiś czas przeprowadzić się do domu na wsi, a teraz najwyraźniej spędza tam każdą wolną chwilę. Prowadząca takie hity jak: "Dorota Was urządzi", "Totalne remonty Szelągowskiej" czy "Domowe rewolucje" opublikowała ostatnio kilka nowych zdjęć swojego królewstwa, a fani zachwycili się pięknymi wnętrzami.

- Idealny ❤️
- Ale nieziemski klimat 😍
- Cudo😍😍😍😍
- Piękny❤️ i jaki klimat 😍- komentują fani.

Zobaczcie sami, jak wyglądają wnętrza domu Doroty Szelągowskiej! Pięknie się urządziła? My jesteśmy zachwyceni!

Zobacz także: Dorota Szelągowska opowiedziała o początkach kariery. Na casting do pierwszego programu przyszła... na kacu

W domu Doroty Szelągowskiej na Warmii królują kolory ziemi. Spójrzcie tylko na te meble i dodatki! Ależ tam jest pięknie.

Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła swój dom
Instagram

Gwiazda TVN pokazała również, jak wygląda jej kuchnia na wsi. Okazuje się, że Dorota Szelągowska podobnie jak w swoim mieszkaniu w Warszawie zdecydowała się na ciemne meble.

Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła swój dom
Instagram

Podoba się Wam wiejski domek Doroty Szelagowskiej? Nam bardzo! 

Dorota Szelągowska pokazała, jak urządziła swój dom
Instagram

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39