Dorota Gardias w czarnej sukience
Newsy

Czy Dorota Gardias pokonała koronawirusa?! "Testy pokazują ciągle co innego"! Przez chorobę schudła już 5 kilogramów! 

Jak się czuje Dorota Gardias? Nowe wieści o Dorocie Gardias.

Dorota Gardias w "Dzień Dobry TVN" opowiedziała o swoim stanie zdrowia! Jak dziś czuje się pogodynka i jakie miała objawy koronawirusa? Gwiazda TVN w rozmowie z Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą przyznała, że wczoraj (w poniedziałek 5 października) wyszła ze szpitala i wróciła do domu. Niestety, wciąż nie ma pewności, czy pokonała koronawirusa! Dorota Gardias musi przejść kolejne testy.

15-lecie magazynu "Party"! Zobaczcie wyjątkowe życzenia gwiazd dla naszych Czytelników

Dorota Gardias o zakażeniu koronawirusem

O tym, że Dorota Gardias zaraziła się koronawirusem media poinformowały blisko tydzień temu. Okazało się wówczas, że pogodynka i jej córka trafiły do szpitala. Po kilku dniach potwierdziły się doniesienia "Super Expressu", który donosił, że Dorota Gardias zaraziła się od swojej pociechy, która z kolei miała kontakt z osobą zakażoną w swojej szkole. Ostatnio gwiazda TVN podczas relacji na InstaStories zdradziła, że jej córka wyzdrowiała i wyszła już ze szpitala. Teraz okazuje się, że sama Dorota Gardias również wróciła już do domu. Prezenterka poinformowała, że według zaleceń do piątku będzie w obowiązkowej izolacji, jednak jak sama przyznaje, zakończy ją dopiero kiedy będzie pewna, że wyzdrowiała. Niestety, teraz wyniki jej testów nie są jednoznaczne!

Niestety, testy pokazują ciągle co innego, tu jest duży problem, ponieważ były już wyniki niejednoznaczne, był też wynik ujemny no i na końcu pokazał się też wynik dodatni, więc teraz kolejne testy i tak do momentu kiedy nie będą dwa ujemne. Oczywiście według ustawy, jak się skończy mój okres tej izolacji, mogę normalnie funkcjonować, wyjść z domu, ale ja wolę mieć pewność, że jednak jest ujemny- zdradziła w "Dzień Dobry TVN". 

Dorota Gardias przyznała, że przez zakażenie koronawirusem schudła pięć kilogramów. A jakie miała objawy zakażenia?

U mnie zaczęło się od drapania w gardle i suchego kaszlu, ale byłam czujna wtedy, ponieważ w środę, czyli trzy dni wcześniej wiedzieliśmy, że są zakażenia w szkole mojej córeczki i już byłam czujna, dwa dni później zrobiłam test prywatnie, ponieważ wtedy nie kwalifikowałam się do tego, żeby państwowo go wykonywać, no i okazało się, że jest koronawirus - Dorota Gardias zdradziła w "Dzień Dobry TVN".

Pogodynka opowiedziała, dlaczego ostatecznie musiała trafić do szpitala. 

Przez trzy dni miałam gorączkę, bardzo bolały mnie plecy, mięśnie, oczy, bardzo bolała mnie głowa. Po trzech, czterech dniach te dolegliwości zaczęły ustępować: gorączka spadła, plecy przestały boleć i szczerze myślałam, że już po wszystkim, ale od piątku czyli pięć dni od pierwszych objawów, zaczęły mnie boleć płuca i ten ból każdego dnia był silniejszy. Do tego stopnia, że kiedy w poniedziałek trafiłam do szpitala już nie mogłam brać pełnego oddechu ponieważ nie pozwalał na to ból. Skontaktowałam się z lekarzem w państwowej placówce, który od skierował mnie do szpitala na badania. 

A jak zakażenie przechodziła jej córka?

Haneczka na szczęście wszystko przeszła bardzo lekko, wyszła ze szpitala wcześniej niż ja. Czuje się bardzo dobrze, ma bardzo dużo energii. Można powiedzieć, że przeszła bezobjawowo. Wystąpiła u niej tylko nie lekka gorączka, tylko stan podgorączkowy ponieważ to było 37,8 stopni maksymalnie, także już jest w szkole, ale nie możemy być razem- zdradziła gwiazda.

Dorota Gardias opowiedziała również, jak się czuje po wyjściu ze szpitala. Niestety, pogodynka jeszcze nie wróciła do pełni sił. 

Dwa tygodnie temu weszłam na najwyższy szczyt Tatr, na Gerlach, więc mam kondycję naprawdę dobrą. Natomiast wczoraj, kiedy wychodziłam ze szpitala, miałam na sobie plecak, to miałam wrażenie, że plecak waży tonę, a jak zeszłam na dół, to musiałam usiąść na ławce, bo byłam tak zmęczona - dodała.

Dorocie Gardias i jej bliskim życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Padł rekord zakażeń! Czy władze planują lockdown? Szkoły będą zamykane? Jest komentarz ministra zdrowia

Dorota Gardias opowiedziała o zakażeniu koronawirusem. 

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News

Dziennikarka wyszła już ze szpitala, ale wciąż nie wiadomo, czy pokonała koronawirusa.

Dorota Gardias ma koronawirusa?

Zobacz także
Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza

Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza

Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem"

 

Paweł Wilczak w szarej marynarce, Tomasz Karolak w czarnej kurtce
East News
Newsy
Paweł Wilczak ostro o "maseczkowej aferze" z Tomaszem Karolakiem: "To głupota!"
Paweł Wilczak w rozmowie z reporterką Party.pl skomentował "aferę maseczkową" z udziałem Tomasza Karolaka!

Paweł Wilczak w rozmowie z reporterką Party.pl skomentował "aferę maseczkową" z udziałem Tomasza Karolaka! Jak gwiazdor serialu "Usta, usta" ocenił zachowanie kolegi z show-biznesu, który ostatnio został wyproszony z jednego ze sklepów za brak maseczki ochronnej? Tomasz Karolak przekonywał wówczas, że nie musi zakrywać nosa i ust i był oburzony decyzją władz sieciówki. Teraz Paweł Wilczak w zdecydowany sposób skomentował postawę Tomasza Karolaka!  Posłuchajcie, co przed naszą kamerą powiedział Paweł Wilczak! Aktor stosuje się do wprowadzonych w Polsce obostrzeń w związku z pandemią koronawirusa? Zobacz także:  Wraca ulubiony serial Polaków w TVN. Paweł Wilczak grał w nim główną rolę! Paweł Wilczak skrytykował zachowanie kolegi z show-biznesu. Paweł Wilczak i obsada serialu "Usta Usta"! Premiera nowego sezonu już w niedzielę o 21:30, oczywiście w TVN!  

Dorota Gardias w beżowym płaszczu
Newsy
Dorota Gardias przeszła kolejny test na koronawirusa! Jaki jest wynik? Czy piękna pogodynka TVN wyzdrowiała? 
Dorota Gardias podczas relacji na InstaStories opowiedziała o swoim stanie zdrowia i zdradziła, że ma za sobą kolejny test na koronawirusa.

Dorota Gardias podczas relacji na InstaStories opowiedziała o swoim stanie zdrowia i zdradziła, że ma za sobą kolejny test na koronawirusa. Jak się czuje gwiazda TVN i czy jest już zdrowa? Pogodynka otrzymała już wynik testu! Sprawdźcie, co powiedziała Dorota Gardias! Dorota Gardias pokonała koronawirusa? Ponad tydzień temu media przekazały niepokojące informacje dotyczące Doroty Gardias. "Super Express" donosił wówczas, że gwiazda TVN i jej córka zaraziły się koronawirusem. Córka pogodynki miała bardzo łagodne objawy zakażenia, a sama Dorota Gardias miała problemy z oddychaniem i musiała dłużej zostać w szpitalu. Na szczęście w miniony poniedziałek (5 październia) gwiazda TVN mogła wrócić już do domu. Dorota Gardias w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznała później, że wciąż przebywa w izolacji i taj naprawdę nie wie, czy pokonała już koronawirusa. Niestety, testy pokazują ciągle co innego, tu jest duży problem, ponieważ były już wyniki niejednoznaczne, był też wynik ujemny no i na końcu pokazał się też wynik dodatni, więc teraz kolejne testy i tak do momentu kiedy nie będą dwa ujemne. Oczywiście według ustawy, jak się skończy mój okres tej izolacji, mogę normalnie funkcjonować, wyjść z domu, ale ja wolę mieć pewność, że jednak jest ujemny - zdradziła w "Dzień Dobry TVN".  Teraz, kilka dni później, Dorota Gardias poinformowała swoich fanów na Instagramie o wynikach kolejnego testu na koronawirusa. Okazuje się, że jest... ujemny!  Cieszę się, że już wychodzę na prostą, właściwie już na niej jestem jeśli chodzi o covida. Ostatni test na obecność wirusa jest ujemny, zostało kilka dni izolacji i będzie można wyjść na zewnątrz, kierunek oczywiście las, biorę córkę, pieska i trochę sobie pospacerujemy - zdradziła Dorota...

Dorota Gardias w beżowym płaszczu
Newsy
Dorota Gardias zakończyła izolację, ale teraz gwiazda TVN boi się o swoją córkę! Puści Hanię do szkoły? 
Dorota Gardias pokonała koronawirusa i zakończyła obowiązkową izolację. Niestety, teraz gwiazda TVN martwi się o swoją córeczkę Hanię!

Dorota Gardias pokonała koronawirusa i zakończyła obowiązkową izolację. Niestety, teraz gwiazda TVN martwi się o swoją córeczkę Hanię! Dorota Gardias w rozmowie z mediami nie ukrywa, że boi się puścić swoją pociechę do szkoły. Władze w Polsce zdecydowały, że w obecnej chwili placówki szkolne nie będą zamykane. Jak komentuje do piękna pogodynka, która sama walczyła z koronawirusem? Nie wiesz co robić podczas izolacji domowej? Zamów nowe książki i wykorzystaj kody rabatowe Livro . Dorota Gardias nie puści córki do szkoły? Ponad tydzień temu "Super Express" przekazał niepokojące informacje dotyczące Doroty Gardias. Okazało się wówczas, że pogodynka TVN i jej córeczka zaraziły się koronawirusem. Mała Hania przechodziła chorobę łagodnie i w zasadzie bezobjawowo, jednak Dorota Gardias miała poważne problemy z oddychaniem.  Przez trzy dni miałam gorączkę, bardzo bolały mnie plecy, mięśnie, oczy, bardzo bolała mnie głowa. Po trzech, czterech dniach te dolegliwości zaczęły ustępować: gorączka spadła, plecy przestały boleć i szczerze myślałam, że już po wszystkim, ale od piątku czyli pięć dni od pierwszych objawów, zaczęły mnie boleć płuca i ten ból każdego dnia był silniejszy. Do tego stopnia, że kiedy w poniedziałek trafiłam do szpitala już nie mogłam brać pełnego oddechu ponieważ nie pozwalał na to ból- wspominała ostatnio na antenie "Dzień Dobry TVN". Na szczęście Dorota Gardias wróciła już do domu, a jej stan zdrowia jest coraz lepszy. Ostatnio pogodynka pochwaliła się, że ostatni test na koronawirusa był ujemny. Dziś (w sobotę 10 października) gwiazda TVN zdradziła, że zakończyła już obowiązkową izolację i spotkała się z ukochaną córką. Razem wybrały się na jesienny spacer.  Teraz Dorota Gardias nie...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik