Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy

Dorota Gardias walczy z kolejnym powikłaniem po koronawirusie! "Jest masakra"

Dorota Gardias walczy z kolejnym powikłaniem po koronawirusie! "Jest masakra"

Dorota Gardias wciąż cierpi na powikłania po zakażeniu koronawirusem, chociaż przechodziła go jeszcze na początku października. Po przebytej chorobie skarżyła się na tzw. mgłę covidową. Przez kilka tygodni nie miała również węchu oraz smaku, co jest jedną z najbardziej charakterystycznych objaw zakażenia.

Ostatnio przyznała, że musi zmagać się z kolejnymi konsekwencjami przebytej choroby... 

Jest masakra - przyznała. 

Co jej dolega? 

Zobacz także: Dorota Gardias cierpi na mgłę covidową! To efekt zakażenia koronawirusem!

Doda, Mucha, Kożuchowska... Gwiazdy pokazały figury na lato! Zrobiło się gorąco!

Dorota Gardias ma powikłania po koronawirusie

Dorota Gardias przechodziła koronawirusa jesienią 2020 roku. Wówczas zaraziła się od swojej córki, która została zakażone w swojej szkole. Dziewczynka przechodziła koronawirusa łagodnie, niestety dziennikarka, mimo tego, że nie była w grupie ryzyka, chorobę przeszła bardzo poważnie i wymagała hospitalizacji. Mimo wcześniej wspomnianych objawów takich jak brak węchu i smaku oraz tzw. mgła covidowa, Dorota Gardias zmaga się z kolejnym objawem typowym dla "ozdrowieńców". Po przebytej chorobie wypadają jej włosy, chociaż stara się szukać jakiegokolwiek rozwiązania, aby przeciwdziałać temu objawowi. 

Jest masakra z włosami, które wypadają mi od czasu przebycia koronawirusa.

Dorota Gardias przyznała, że swoje włosy stara się ratować już od świąt Bożego Narodzenia, chociaż jak narazie skutek jest mierny: 

Od świąt używam do mycia i odżywiania preparatów ze skrzypem polnym. Oprócz tego biorę suplementy dla kobiet – wyznała na Instagramie.

Od czasu wyjścia Doroty Gardias ze szpitala po zarażeniu koronawirusem mijają już trzy miesiące. Mamy nadzieję, że niedługo dziennikarce uda się rozprawić ze wszelkimi objawami przypominającymi jej o przebytej chorobie. 

Zobacz także: Dorota Gardias szczerze o koronawirusie: "Mnie do dziś ludzie omijają szerokim łukiem"! Jak przebiegała u niej choroba?

Dorota Gardias skarży się na intensywne wypadanie włosów po zakażeniu koronawirusem. 

Dorota Gardias zachorowała na koronawirusa w październiku 2020 roku. Musiała być wówczas hospitalizowana. 

Dorota Gardias

 

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy
Dorota Gardias cierpi na mgłę covidową! To efekt zakażenia koronawirusem!
O takim skutku koronawirusa jeszcze nie słyszeliśmy!

Dorota Gardias na początku października zaraziła się koronawirusem . Pogodynka dość ciężko przechodziła Covid-19 i skończyło się na  pobycie w szpitalu, gdzie konieczna była tlenoterapia. Dorota Gardias wróciła już do pracy, a w mediach społecznościowych chętnie opowiadała o przebiegu choroby . Jak się okazuje stale zmaga się ze skutkami Covid-19. Utrata węchu i smaku to nie jedyne z nich. Jakiś czas temu Dorota Gardias zdradziła, że chociaż jest już ozdrowieńcem nadal boryka się z dużym osłabieniem organizmu: Faktycznie organizm jest bardzo słaby,  momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach) - wyznał na Instastories.   Dorota Gardias o kłopotach z pamięcią po Covid-19! Teraz okazuje się, że to nie jedyne powikłanie po przejściu koronawirusa, z którym zmaga się gwiazda TVN. Po tym, jak odzyskała już węch i smak teraz cierpi na ból głowy i kłopoty z pamięcią: Węch i smak mi już dawno wróciły. Pozostał tylko ból głowy i tzw. mgła covidowa, czyli kłopoty z pamięcią – napisała Dorota Gardias w odpowiedzi na pytanie Internauty o stan zdrowia  Okazuje się, że tak zwana "mgła mózgowa' coraz częściej dotyka osoby, które przeszły Covid-19. Jakie są jej objawy? Człowiek jest często zdezorientowany, ma problemy ze skupieniem się  komunikacją, często zapomina o codziennych sprawach. Mgła covidowa najczęściej pojawiają się u osób, które ciężko przeszły zakażenie koronawirusem oraz u osób starszych.  Francuscy lekarze, którzy przebadali 120 pacjentach z COVID-19 twierdzą, że  aż 34 proc. miało problem z zapominaniem, a 27 proc. nie było w stanie się skoncentrować. Wiedzieliście, że kłopoty z pamięcią mogą być skutkiem zakażenia koronawirusem?...

Koronawirus w Polsce
East News
Newsy
Groźne powikłanie po Covid-19 dotyka mózgu. Czym jest mgła covidowa i ile się utrzymuje?
Groźne powikłanie po Covid-19 dotyka mózgu. Czym jest mgła covidowa i ile się utrzymuje?

Nie zawsze kłopoty ze zdrowiem kończą się wraz z przejściem  koronawirusa  czy otrzymaniem negatywnego wyniku testu. W niektórych przypadkach powikłania i różnego rodzaju dolegliwości charakterystyczne dla Covid-19 pojawiają się dopiero kilka tygodni, a nawet miesięcy po tym, jak zostaniemy uznani za ozdrowieńców! Coraz częstszym problemem po przejściu koronawirusa jest tzw. mgła covidowa czy inaczej mózgowa, która może trwać przez kilka miesięcy. Ostatnio skarżyła się na tę dolegliwość popularna pogodynka Dorota Gardias , która kilka tygodni wcześniej przeszła ciężko Covid-19.  Czym charakteryzuje się tzw. mgła mózgowa? Czym nam grozi? Czym charakteryzuje się tzw. mgła covidowa, ile się utrzymuje? W Polsce mamy coraz więcej osób zakażonych koronawirusem, ale też tzw. ozdrowieńców, którym udało się pokonać Covid-19. Jednak nie zawsze ich problemy ze zdrowiem kończą się na przejściu koronawirusa. 30 procent osób, które chorowały skarży się na problemy z pamięcią i zaburzenia koncentracji. Ta dolegliwość doczekała się nawet swojej potocznej nazwy – to tzw. mgła covidowa. Komórki nerwów węchowych umiejscowione w jamie nosowej stanowią bezpośrednią drogę do opuszki węchowej leżącej na dolnej powierzchni płatów czołowych. Upraszczając: płaty czołowe są odpowiedzialne za pamięć, planowanie działań i ich podejmowanie czy ogólnie sam proces myślenia. Stąd też pojawiła się koncepcja "mgły pocovidowej", czyli pogorszenia tych konkretnych funkcji po przebytej chorobie w związku z uszkodzeniem płatów czołowych - mówi w portalu ABC Zdrowie dr  Adam Hirschfeld , neurolog z Oddziału Neurologii i Udarowego Centrum Medycznego HCP. Jak udowodniono już wcześniej...

Dorota Gardias
Newsy
Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"
Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"

Dorota Gardias bardzo poważnie przeszła koronawirusa. Piękna pogodynka trafiła do szpitala - miała między innymi duże problemy z oddychaniem i musiała mieć podawany tlen. Do tego całkowicie straciła węch i smak, a to tylko niektóre z objawów, jakie się u niej pojawiły. Chociaż teraz gwiazda TVN jest już w domu, a test dał wynik ujemny, to jednak w dalszym ciągu Dorota Gardias zmaga się z pewnymi problemami zdrowotnymi. Pogodynka na swoim Instastory opowiedziała jak czuje się po przebytej chorobie i jakie jej konsekwencje odczuwa w dalszym ciągu. Zobacz także:  Dorota Gardias popłakała się przez Agnieszkę Woźniak-Starak. Poszło o to, co powiedziała na antenie "Dzień Dobry TVN"   Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapie zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach" Dorota Gardias ma za sobą naprawdę trudne chwile. Pogodynka przeszła koronawirusa bardzo poważnie, a gdy tylko informacja o jej pobycie w szpitalu trafiła do mediów, gwiazda postanowiła opowiedzieć fanom o szczegółach związanych z jej stanem zdrowia. W ten sposób dowiedzieliśmy się jakie objawy towarzyszyły jej podczas choroby. Teraz Dorota Gardias jest już w domu, jednak w dalszym ciągu odczuwa skutki COVID-19.  Pogodynka ponownie na swoim InstaStory poprosiła fanów o zadawanie pytań. Oczywiście większość z nich dotyczyła jej samopoczucia po przebytej chorobie. Wygląda na to, że gwiazda w dalszym ciągu odczuwa negatywne skutki koronawirusa.  Faktycznie organizm jest bardzo słaby, momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach) ... Czas, dobre odżywianie, sen i będzie dobrze... - odpowiedziała jednemu z fanów Dorota Gardias. Gwiazda wyjawiła również ile przebywała w szpitalu. Okazało się, że w placówce medycznej Dorota Gardias...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner