Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy

Dorota Gardias walczy z kolejnym powikłaniem po koronawirusie! "Jest masakra"

Dorota Gardias walczy z kolejnym powikłaniem po koronawirusie! "Jest masakra"

Dorota Gardias wciąż cierpi na powikłania po zakażeniu koronawirusem, chociaż przechodziła go jeszcze na początku października. Po przebytej chorobie skarżyła się na tzw. mgłę covidową. Przez kilka tygodni nie miała również węchu oraz smaku, co jest jedną z najbardziej charakterystycznych objaw zakażenia.

Ostatnio przyznała, że musi zmagać się z kolejnymi konsekwencjami przebytej choroby... 

Jest masakra - przyznała. 

Co jej dolega? 

Zobacz także: Dorota Gardias cierpi na mgłę covidową! To efekt zakażenia koronawirusem!

Dorota Gardias o Antku Królikowskim: "Może miał dobre intencje, ale..."

Dorota Gardias ma powikłania po koronawirusie

Dorota Gardias przechodziła koronawirusa jesienią 2020 roku. Wówczas zaraziła się od swojej córki, która została zakażone w swojej szkole. Dziewczynka przechodziła koronawirusa łagodnie, niestety dziennikarka, mimo tego, że nie była w grupie ryzyka, chorobę przeszła bardzo poważnie i wymagała hospitalizacji. Mimo wcześniej wspomnianych objawów takich jak brak węchu i smaku oraz tzw. mgła covidowa, Dorota Gardias zmaga się z kolejnym objawem typowym dla "ozdrowieńców". Po przebytej chorobie wypadają jej włosy, chociaż stara się szukać jakiegokolwiek rozwiązania, aby przeciwdziałać temu objawowi. 

Jest masakra z włosami, które wypadają mi od czasu przebycia koronawirusa.

Dorota Gardias przyznała, że swoje włosy stara się ratować już od świąt Bożego Narodzenia, chociaż jak narazie skutek jest mierny: 

Od świąt używam do mycia i odżywiania preparatów ze skrzypem polnym. Oprócz tego biorę suplementy dla kobiet – wyznała na Instagramie.

Od czasu wyjścia Doroty Gardias ze szpitala po zarażeniu koronawirusem mijają już trzy miesiące. Mamy nadzieję, że niedługo dziennikarce uda się rozprawić ze wszelkimi objawami przypominającymi jej o przebytej chorobie. 

Zobacz także: Dorota Gardias szczerze o koronawirusie: "Mnie do dziś ludzie omijają szerokim łukiem"! Jak przebiegała u niej choroba?

Dorota Gardias skarży się na intensywne wypadanie włosów po zakażeniu koronawirusem. 

Dorota Gardias zachorowała na koronawirusa w październiku 2020 roku. Musiała być wówczas hospitalizowana. 

Dorota Gardias

Zobacz także
Dorota Gardias

Przerażona Dorota Gardias o powikłaniach po koronawirusie: "Łapię zadyszki nawet przy najprostszych czynnościach!"

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza

Córka Doroty Gardias też miała koronawirusa! Zdradziła, jakie objawy miała Hania

 

Dorota Gardias
Newsy
Dorota Gardias znowu przeżywa koszmar! Gwiazda TVN walczy z ciężkimi powikłaniami po koronawirusie "wciąż mam duszności"
Dorota Gardias jesienią zachorowała na Covid-19, jednak do tej pory boryka się z poważnymi powikłaniami. Jak przyznaje, jej stan zdrowia znacznie się pogorszył i cierpi na napady duszności.

Dorota Gardias na początku października przechodziła COVID-19. Wówczas dziennikarka zaraziła się nim od swojej córki, która została zakażona w swojej szkole. Dziewczynka przechodziła koronawirusa łagodnie, niestety gwiazda TVN, mimo tego, że nie była w grupie ryzyka, chorobę przeszła bardzo poważnie i wymagała hospitalizacji. Jak się jednak okazuje, koszmar celebrytki trwa do dziś. Dorota Gardias wciąż zmaga się z poważnymi dusznościami i innymi problemami zdrowotnymi. Co więcej przyznaje iż pomimo szukania pomocy w licznych szpitalach, została odesłania z nich z kwitkiem. Dorota Gardias ma powikłania po koronawirusie Dorota Gardias wyjątkowo ciężko przeszła zakażenie koronawirusem. Dziennikarka nie tylko musiała zostać hospitalizowana, ale przez kilka tygodni nie miała również węchu oraz smaku, co jest jedną z najbardziej charakterystycznych objaw zakażenia, a także skarżyła się na mgłę covidową . Miałam problem z takimi napadami lęku w trakcie choroby, jednak w momencie duszności coś uruchamia się w głowie człowieka i zaczyna się bać i wpadać w panikę. To jest najgorsze, co można zrobić. Spokój jest w tym momencie najważniejszy - przyznaje dziennikarka. Jak się okazuje, pomimo iż gwiazda TVN koronawirusa przechodziła niespełna pół roku temu, jej koszmar powrócił, a pocovidowe powikłania niezwykle utrudniają jej życie. W rozmowie z "Faktem" Dorota Gardias przyznała, że wciąż walczy z silnymi dusznościami i uczuciem ciężkości w klatce piersiowej. Co więcej, jak wyznała w rozmowie z tabloidem, pomimo iż wydzwaniała do wielu szpitali, nie udało jej się dostać na żaden oddział, by skonsultować stan swojego zdrowia.  Napady duszności zdarzyły mi się nawet wczoraj, miałam wyjątkowo ciężki dzień i nawet zaczęłam dzwonić po szpitalach, czy nie mogę...

Koronawirus w Polsce
East News
Newsy
Groźne powikłanie po Covid-19 dotyka mózgu. Czym jest mgła covidowa i ile się utrzymuje?
Groźne powikłanie po Covid-19 dotyka mózgu. Czym jest mgła covidowa i ile się utrzymuje?

Nie zawsze kłopoty ze zdrowiem kończą się wraz z przejściem  koronawirusa  czy otrzymaniem negatywnego wyniku testu. W niektórych przypadkach powikłania i różnego rodzaju dolegliwości charakterystyczne dla Covid-19 pojawiają się dopiero kilka tygodni, a nawet miesięcy po tym, jak zostaniemy uznani za ozdrowieńców! Coraz częstszym problemem po przejściu koronawirusa jest tzw. mgła covidowa czy inaczej mózgowa, która może trwać przez kilka miesięcy. Ostatnio skarżyła się na tę dolegliwość popularna pogodynka Dorota Gardias , która kilka tygodni wcześniej przeszła ciężko Covid-19.  Czym charakteryzuje się tzw. mgła mózgowa? Czym nam grozi? Czym charakteryzuje się tzw. mgła covidowa, ile się utrzymuje? W Polsce mamy coraz więcej osób zakażonych koronawirusem, ale też tzw. ozdrowieńców, którym udało się pokonać Covid-19. Jednak nie zawsze ich problemy ze zdrowiem kończą się na przejściu koronawirusa. 30 procent osób, które chorowały skarży się na problemy z pamięcią i zaburzenia koncentracji. Ta dolegliwość doczekała się nawet swojej potocznej nazwy – to tzw. mgła covidowa. Komórki nerwów węchowych umiejscowione w jamie nosowej stanowią bezpośrednią drogę do opuszki węchowej leżącej na dolnej powierzchni płatów czołowych. Upraszczając: płaty czołowe są odpowiedzialne za pamięć, planowanie działań i ich podejmowanie czy ogólnie sam proces myślenia. Stąd też pojawiła się koncepcja "mgły pocovidowej", czyli pogorszenia tych konkretnych funkcji po przebytej chorobie w związku z uszkodzeniem płatów czołowych - mówi w portalu ABC Zdrowie dr  Adam Hirschfeld , neurolog z Oddziału Neurologii i Udarowego Centrum Medycznego HCP. Jak udowodniono już wcześniej...

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News
Newsy
Dorota Gardias cierpi na mgłę covidową! To efekt zakażenia koronawirusem!
O takim skutku koronawirusa jeszcze nie słyszeliśmy!

Dorota Gardias na początku października zaraziła się koronawirusem . Pogodynka dość ciężko przechodziła Covid-19 i skończyło się na  pobycie w szpitalu, gdzie konieczna była tlenoterapia. Dorota Gardias wróciła już do pracy, a w mediach społecznościowych chętnie opowiadała o przebiegu choroby . Jak się okazuje stale zmaga się ze skutkami Covid-19. Utrata węchu i smaku to nie jedyne z nich. Jakiś czas temu Dorota Gardias zdradziła, że chociaż jest już ozdrowieńcem nadal boryka się z dużym osłabieniem organizmu: Faktycznie organizm jest bardzo słaby,  momentalnie łapie zadyszki (nawet przy najprostszych czynnościach) - wyznał na Instastories.   Dorota Gardias o kłopotach z pamięcią po Covid-19! Teraz okazuje się, że to nie jedyne powikłanie po przejściu koronawirusa, z którym zmaga się gwiazda TVN. Po tym, jak odzyskała już węch i smak teraz cierpi na ból głowy i kłopoty z pamięcią: Węch i smak mi już dawno wróciły. Pozostał tylko ból głowy i tzw. mgła covidowa, czyli kłopoty z pamięcią – napisała Dorota Gardias w odpowiedzi na pytanie Internauty o stan zdrowia  Okazuje się, że tak zwana "mgła mózgowa' coraz częściej dotyka osoby, które przeszły Covid-19. Jakie są jej objawy? Człowiek jest często zdezorientowany, ma problemy ze skupieniem się  komunikacją, często zapomina o codziennych sprawach. Mgła covidowa najczęściej pojawiają się u osób, które ciężko przeszły zakażenie koronawirusem oraz u osób starszych.  Francuscy lekarze, którzy przebadali 120 pacjentach z COVID-19 twierdzą, że  aż 34 proc. miało problem z zapominaniem, a 27 proc. nie było w stanie się skoncentrować. Wiedzieliście, że kłopoty z pamięcią mogą być skutkiem zakażenia koronawirusem?...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Partner
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Partner
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Partner
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik