Dorota Gardias

TYLKO U NAS: Dorota Gardias szykuje się do ślubu? Czy planuje drugie dziecko?

Dorota Gardias

Dorota Gardias zmieniła swoje życie! Prezenterka w wywiadzie, którego udzieliła magazynowi "Party" zdradziła, jak dojrzała do wprowadzenia małej rewolucji w swoim życiu. Pierwszy raz opowiedziała też szczerze o swoim partnerze Krzysztofie, ich relacjach, kryzysach, które razem przezwyciężyli i o córce Hani, z którą pojechała w podróż po Azji.

 

Dorota Gardias szykuje się do ślubu?

Prezenterka nie ukrywa, że z Krzysztofem Sawickim, z którym jest związana od ponad dwóch lat, tworzą szczęśliwy związek. Udało im się pokonać niejeden kryzys. Co najbardziej docenia w swoim partnerze?

Krzysztof jest bardzo odpowiedzialnym mężczyzną, który mnie wspiera i dopinguje. Przetrwaliśmy wiele trudnych chwil, to dzięki nim nasz związek zyskał solidne fundamenty. Kiedy nas okradziono, oboje na chwilę straciliśmy poczucie bezpieczeństwa. Ale się nie poddaliśmy. Zawalczyliśmy o spokój naszej rodziny i o to, by wszystko wróciło do normy. I wiesz, co ci powiem? Gdyby ktoś jeszcze raz wszedł do mojego domu, to nie zabierze mi już nic. To, co miałam najcenniejszego, przepadło bezpowrotnie – zdjęcia, które miały dla mnie największą wartość – zdradziła gwiazda TVN.

Dorota Gardias nie ukrywa, że chciałaby jeszcze raz zostać mamą. Kiedy to nastąpi?

Przyznaje, że kiedy widzę niemowlaki, budzi się we mnie instynkt macierzyński, ale na ciążę w najbliższym czasie się nie zdecyduję. Mam córkę, jestem ciocią dla dwojga dzieci Krzysztofa i myślę, że ta gromadka na razie nam wystarczy – mówi Dorota.

Zobacz także: Dorota Gardias radykalnie zmieniła fryzurę! Postawiła na kolor sezonu!

A co ze ślubem? Plotkowano, że pogodynka już niebawem poślubi swojego ukochanego. Czy Dorota i Krzysztof rzeczywiście myślą o ślubie?

Szczerze? Jest nam dobrze w takiej relacji, w jakiej jesteśmy. Dostałam od Krzysztofa piękny pierścionek – związkowy, nie zaręczynowy, i jest on dla mnie tak samo ważny jak obrączka. Ale kto wie, może po czterdziestce zmienię zdanie, a może zdecyduję się się na ślub, gdy skończę 80 lat? Wtedy to byłby dowód na to, że naprawdę nam się udało - przyznaje Gardias.

Jesteście ciekawi gdzie Dorota zabrała córkę na wakacje życia? Czy wyruszyły śladami "Azja Expressu"? Jak ta podróż odmieniła Dorotę i czego ją nauczyła? Przeczytacie w nowym "Party".

 

Dorota Gardias dojrzała do zmian w swoim życiu.

Dorota Gardias

 

Prezenterka wyruszyła z córką Hanią w podróż po Tajlandii, Malezji i Indonezji.

Dorota Gardias z córką
Instagram/Dorota Gardias

Więcej na temat Dorota Gardias
Przeładuj

Sobowtór Roxie Węgiel w "The Voice Kids"! Trenerzy przecierali oczy: "Ona wygląda jak Roksana!"

zobacz 00:47