Dorota Gardias rozstała się z Piotrem Bukowieckim przez jego żonę
ONS

Gardias czuła się zazdrosna o byłą żonę partnera. Jaki jest prawdziwy powód ich rozstania?

Dorota Gardias rozstała się z Piotrem Bukowieckim przez jego żonę
ONS

Dorota Gardias niedawno rozstała się z partnerem, Piotrem Bukowieckim. Przez to wyznanie pojawiły się spekulacje na temat przyczyn ich rozstania. Zobacz: Gardias opowiedziała o powodach rozstania z partnerem. Zdradziła też jak dba o córkę w tym trudnym okresie

Jak się okazuje powody, o których do tej pory mówiła pogodynka, czyli wypalenie się uczucia nie do końca są prawdziwe. Podobno ich rodzinne szczęście zniszczyła przeszłość Bukowieckiego, a konkretnie jego była żona. Znajomi pary twierdzą, że wszystko popsuło się, kiedy była ukochana partnera Gardias, Karolina przeprowadziła się z Łodzi do Warszawy. Informator "Na żywo" przyznał, że Bukowiecki zaczął spędzać z nią coraz więcej czasu:

W związku zaczęło się psuć, gdy była żona Bukowieckiego przeprowadziła się wraz z dziećmi z Łodzi do Warszawy. Karolina, która była niegdyś popularną aktorką dołączyła niedawno do obsady "Klanu". Dorota w tej sytuacji czuła się dość niekomfortowo. Może to było głównym powodem ich rozstania?

Czy tak było naprawdę?

Zobacz na Polki.pl: Gardias w wiosennym wydaniu na prezentacji butów
 
 

Gardias bryluje na salonach:

Więcej na temat Dorota Gardias Piotr Bukowiecki
Przeładuj

Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się, a jak wspominają początek znajomości? „Ty mi mówiłaś fejkowe informacje…”

zobacz 01:33