Dorota Gardias jest jedną z gwiazd, które rzadko można zobaczyć na zdjęciach paparazzi. Pogodynka chroni prywatność swoją i córki, a w ostatnich latach o gwieździe TVN można było usłyszeć głównie w kontekście poważnej choroby, z jaką się zmagała. Dorota Gardias zachorowała na nowotwór piersi, ale wygrała walkę z chorobą i w wywiadzie dla magazynu "Party" nie ukrywała, że chroniła córkę przed trudnymi wiadomościami, aby nie wywoływać u niej paniki. Teraz paparazzi przyłapali Dorotę Gardias z Hanną. 9-letnia córka gwiazdy TVN naprawdę wyrosła!

Reklama

Dorota Gardias na zakupach z córką! Hanna naprawdę wyrosła...

Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych pogodynek, a prywatnie gwiazda TVN wychowuje 9-letnią córkę Hannę ze związku z Piotrem Bukowieckim. Dziewczynka przyszła na świat w 2013 roku, a Dorota Gardias nie ukrywa, że mają doskonałe relacje i uwielbiają wspólne wyjazdy w góry:

- Taki spędzony razem jest bezcenny. Sprawy szkolne i zawodowe zostawiamy w domu, na górskich szlakach liczymy się tylko my. Na nasze wyprawy zawsze zabieramy kanapki, termosy z herbatą i różne przekąski. Organizujemy sobie po drodze małe pikniki. I jest superatmosfera - powiedziała Dorota Gardias dla "Party".

Teraz paparazzi przyłapali Dorotę Gardias podczas wizyty z córką w księgarni. Wygląda na to, że Hania uwielbia czytać i spędzać letnie popołudnia na wspólnych spacerach z mamą. Sami spójrzcie!

EOS

Zobacz także: "Hotel Paradise": Dorota Gardias zastąpi Klaudię El Dursi?! Gwiazda TVN komentuje!

Na letni spacer z córką Dorota Gardias wybrała białą ażurową bluzkę z fantazyjnymi rękawkami, którą zestawiła z długą, satynową spódnicą. Całość stylizacji dopełniła biała torba na ramię z plecionym paskiem. Klasa!

Zobacz także
EOS

EOS

EOS

EOS

EOS

EOS

EOS

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama