Dorota Gardias w beżowym płaszczu

Dorota Gardias przeszła kolejny test na koronawirusa! Jaki jest wynik? Czy piękna pogodynka TVN wyzdrowiała? 

Dorota Gardias w beżowym płaszczu

Dorota Gardias podczas relacji na InstaStories opowiedziała o swoim stanie zdrowia i zdradziła, że ma za sobą kolejny test na koronawirusa. Jak się czuje gwiazda TVN i czy jest już zdrowa? Pogodynka otrzymała już wynik testu! Sprawdźcie, co powiedziała Dorota Gardias!

Dorota Gardias pokonała koronawirusa?

Ponad tydzień temu media przekazały niepokojące informacje dotyczące Doroty Gardias. "Super Express" donosił wówczas, że gwiazda TVN i jej córka zaraziły się koronawirusem. Córka pogodynki miała bardzo łagodne objawy zakażenia, a sama Dorota Gardias miała problemy z oddychaniem i musiała dłużej zostać w szpitalu.

Na szczęście w miniony poniedziałek (5 październia) gwiazda TVN mogła wrócić już do domu. Dorota Gardias w rozmowie z "Dzień Dobry TVN" przyznała później, że wciąż przebywa w izolacji i taj naprawdę nie wie, czy pokonała już koronawirusa.

Niestety, testy pokazują ciągle co innego, tu jest duży problem, ponieważ były już wyniki niejednoznaczne, był też wynik ujemny no i na końcu pokazał się też wynik dodatni, więc teraz kolejne testy i tak do momentu kiedy nie będą dwa ujemne. Oczywiście według ustawy, jak się skończy mój okres tej izolacji, mogę normalnie funkcjonować, wyjść z domu, ale ja wolę mieć pewność, że jednak jest ujemny - zdradziła w "Dzień Dobry TVN". 

Teraz, kilka dni później, Dorota Gardias poinformowała swoich fanów na Instagramie o wynikach kolejnego testu na koronawirusa. Okazuje się, że jest... ujemny! 

Cieszę się, że już wychodzę na prostą, właściwie już na niej jestem jeśli chodzi o covida. Ostatni test na obecność wirusa jest ujemny, zostało kilka dni izolacji i będzie można wyjść na zewnątrz, kierunek oczywiście las, biorę córkę, pieska i trochę sobie pospacerujemy - zdradziła Dorota Gardias. 

Dorocie jeszcze raz życzymy dużo zdrowia!

Zobacz także: Dorota Gardias opublikowała pierwsze zdjęcie po powrocie ze szpitala. Poprosiła fanów o pomoc ws. koronawirusa

Dorota Gardias zdradziła, że ostatni wynik na koronawirusa był ujemny.

Dorota Gardias w jasnej bluzie
Instagram

Gwiazda TVN za kilka dni kończy obowiązkową izolację.

Dorota Gardias w czarnej sukience

 

Więcej na temat Dorota Gardias koronawirus
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48