Media obiegła smutna informacja o śmierci Patryka Kalskiego. Wiadomo, że w latach 2011-2012 mężczyzna spotykał się z Dorotą Gardias. Pogodynka zabrała głos w sprawie śmierci byłego partnera i zwróciła się do jego rodziny. Co powiedziała?

Reklama

Dorota Gardias o śmierci Patryka Kalskiego

Patryk Kalski odszedł w wieku zaledwie 43 lat. O jego nagłej śmierci poinformował rektor Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku, w której na co dzień pracował jako wykładowca. Patryk Kalski był również założycielem strzelnicy w Kolibkach, a przed laty dużo mówiło się o jego firmie nagłośnieniowo-oświetleniowej, która współpracowała z niesławnymi trójmiejskimi dyskotekami, m. in. Zatoką Sztuki, o której w ostatnich latach jest szczególnie głośno.

Patryk Kalski był również w medialnym związku. W latach 2011-2012 spotykał się z Dorotą Gardias, ich związek nie przetrwał próby czasu. Byli partnerzy jednak nie komentowali powodów rozstania. Teraz, po śmierci Patryka Kalskiego pogodynka zabrała głos.

EAST NEWS/Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Blanka Lipińska ujawnia powody pożaru w jej domu. "Krąży wiele teorii i niestworzonych historii"

Plejada.pl poprosiła Dorotę Gardias o komentarz po śmierci Patryka Kalskiego. Pogodynka udzieliła krótkiej odpowiedzi, wyrażając współczucie najbliższym byłego partnera:

Zobacz także

Jedyne co mogę powiedzieć, to że jest mi bardzo przykro. Składam szczere kondolencje rodzinie

Pawel Wodzynski/East News

Zobacz także: Nie żyje Emilian Kamiński. Media podają przyczyny śmierci aktora: "Było coraz gorzej"

Przyczyny śmierci Patryka Kalskiego

Na tę chwilę znana jest wstępna opinia o przyczynach śmierci 43-letniego Patryka Kalskiego.

Jest już wstępna opinia po przeprowadzonej sekcji zwłok, z której wynika, że przyczyną śmierci była niewydolność krążeniowo-oddechowa. Natomiast, co spowodowało tę niewydolność, trzeba będzie poczekać na dodatkowe badania. Na tym etapie postępowania nie wynika, aby do zgonu doszło z udziałem osób trzecich - powiedziała prokurator Grażyna Wawryniuk w rozmowie z Plejadą.

Najbliższa rodzina nie poinformowała jeszcze, kiedy odbędzie się pogrzeb znanego biznesmana.

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama