Gardias o pierwszych świętach z córeczką
ONS

Święta coraz bliżej. Dla wielu gwiazd, które w tym roku zostały mamami, nadchodzące Boże Narodzenie będzie wyjątkowe. Zaprzyjaźniony serwis Babyonline.pl podczas otwarcia sklepu z zabawkami Smyk podpytał Dorotę Gardias o to, jak tegoroczna Gwiazdka będzie wyglądała u niej w domu. Zobacz: Gardias z partnerem na rodzinnym spacerze

- Jestem dumna, że mam już swoją rodzinę. Mam córkę, partnera, dwójkę dzieci partnera z poprzedniego związku. Prawdopodobnie spędzimy te święta w domu ze swoją choinką. Mama się zadeklarowała, że pierogi i uszka nam podeśle. Trochę mnie odciąży, chociaż powiedziałam mamie, że jestem po trzydziestce, więc może tych uszek i pierogów wypadałoby samemu ulepić. Ona na to: "Dopóki będę żyła, będę lepiła ja". Mama robi takie uszka, że po prostu mistrzostwo świata. Tata to wszystko doprawia, więc to jest coś wspaniałego. U nas jest bardzo tradycyjnie. Wszystkie potrawy robimy w dzień Wigilii.


Pogodynka zdradziła również, jakie prezenty szykuje dla córeczki i dwójki dzieci swojego partnera:

- Tych prezentów jest mnóstwo. Dla Hani będą takie piękne książeczki czarno-białe, zabaweczki edukacyjne, fajne ubranka. A dla starszych dzieci: miecz świetlny Jedi oraz lalka Monster High.


A jakie prezenty z dzieciństwa Dorota z dzieciństwa wspomina najmilej?

- Najbardziej cieszyłam się jak dostałam cymbałki, niebieskie plastikowe narty, które się połamały i takie małe mebelki. Zrobiłam sobie taki pokoik dla lalek.


Jak widać Dorota Gardias świąteczne przygotowania ma już prawie zapięte na ostatni guzik. A wy już szykujecie się do Gwiazdki?

Dorota Gardias na spacerze z córeczką: