Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News

Dorota Gardias o swoim stanie zdrowia: "Od blisko dwóch tygodni zmagam się z zakażeniem"

Dorota Gardias ma koronawirusa. TVN potwierdza
East News

Dorota Gardias po raz pierwszy skomentowała doniesienia dotyczące swojego zdrowia oraz zdrowia jej córki, Hani. Obie zostały zarażone koronawirusem, w wyniku czego dziennikarka trafiła do szpitala. Jaki jest jej stan zdrowia? Dziennikarka poinformowała o szczegółach swojej hospitalizacji. 

Zobacz także: Dorota Gardias ma koronawirusa. Jest oświadczenie TVN: "Jesteśmy w stałym kontakcie z Dorotą i szpitalem"

Dorota Gardias ma koronawirusa. Dziennikarka wydała oświadczenie 

Pierwsze informacje na temat stanu zdrowia Doroty Gardias i jej dziecka podał "Super Express". Gwiazda TVN miała zarazić się od swojej córki. Hania z kolei miała mieć kontakt z osobą zakażoną w szkole. Z ustaleń mediów wynikało, że dziennikarka miała bardzo ciężko przechodzić chorobę i mieć problemy z oddychaniem. 

Medialne doniesienia o zarażeniu koronawirusem zostały potwierdzone przez biuro prasowe TVN jednak nie przekazano oficjalnych informacji na temat zdrowia dziennikarki.

W piątek rano Dorota Gardias po raz pierwszy zabrała głos w sprawie zdrowia swojego i córki. 

Dzień dobry wszystkim 💚 W świetle ostatnich doniesień chciałam Wam przekazać kilka informacji. Na początku bardzo wszystkim dziękuje za wszelkie gesty wsparcia i dobrą energię którą przesyłacie nieustannie 🙏🏻 to dla mnie bardzo dużo znaczy i jestem Wam bardzo, bardzo wdzięczna 🙏🏻🍀 - - zaczęła dziennikarka 

W dalszej części wpisu potwierdziła, że zaraziła się wirusem COVID-19 już 2 tygodnie temu. Podkreśliła również, że nic nie zagraża jej zdrowiu i życiu: 

Niestety od blisko 2 tygodni zmagam się z zakażeniem wirusem COVID, a stan mojego zdrowia wymagał hospitalizacji z powodu zmian w płucach, typowych dla COVID... cały czas przebywam w szpitalu ale mojemu życiu nic nie zagraża... Jestem pod najlepsza opieką wspaniałych lekarzy i pielęgniarek. Leczenie przynosi efekty i z dnia na dzień jest lepiej. - napisała na Instagramie

Córka dziennikarki przechodzi zakażenie łagodnie a jej samopoczucie jest dobre: 

Moja córeczka Hania przechodzi to łagodnie i czuje się bardzo dobrze 🙏🏻 Trzymajcie się zdrowo i dbajcie o siebie! Mam nadzieje, że szybko się zobaczymy! DG #bedziedobrze #pozytywnemyślenie #damyrade

Dorocie Gardias i jej córce życzymy szybkiego powrotu do zdrowia! 

Zobacz także: Dorota Gardias ma koronawirusa. Czy jej stan jest poważny?

Dorota Gardias i jej córka mają koronawirusa. Dziennikarka komentuje stan zdrowia swój i dziecka. Jak się czują? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Dorota Gardias (@dorotagardias)

Dorota Gardias czuje się coraz lepiej a jej życiu nic nie zagraża. Dziennikarka musiała być hospitalizowana z powodu zmian w płucach typowych dla COVID-19. Jej córka Hania przechodzi zarażenie koronawirusem łagodnie i czuje się bardzo dobrze. 

Dorota Gardias ma koronawirusa?

 

Więcej na temat Dorota Gardias
Przeładuj

Doda przerywa milczenie! Zabrała głos w sprawie małżeństwa z Emilem. Mają kryzys?

zobacz 00:39