Która gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem? Dorota Czaja pokazała ciążowy brzuszek Dorota Czaja pokazała ciążowy brzuszek Dorota Czaja pokazała ciążowy brzuszek
Która gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem?
ONS
1/4
Która gwiazda pochwaliła się ciążowym brzuszkiem?
ONS

Baby boom w polskim show-biznesie trwa w najlepsze! Ostatnio do grona szczęśliwych mam dołączyły: Sabina Jeszka, Aleksandra Kisio, Magda Mołek i Karolina Gorczyca, a teraz na swoje maleństwa czekają jeszcze m.in. Odeta Moro, Marina, Olga Frycz i Julia Pietrucha. Już za kilka miesięcy mamą zostanie również kolejna gwiazda! Aktorka już kilka tygodni temu pochwaliła się, że jest w ciąży- teraz z dumą prezentowała rosnący brzuszek na premierze najnowszej kolekcji torebek Sabriny Pilewicz.

 

Zobaczcie, która gwiazda ma taki duży ciążowy brzuszek!

 

Zobacz także: SPRAWDŹ 10 PROPOZYCJI ELEGANCKICH, PROSTYCH I PIĘKNYCH SUKIENEK NA WESELE DLA KOBIET W CIĄŻY!

2/4
Dorota Czaja pokazała ciążowy brzuszek
ONS

To Dorota Czaja! Gwiazda serialu "Przyjaciółki" już w maju zdradziła fanom, że spodziewa się drugiego dziecka. 

Już niedługo...miłość x 4. będzie nas więcej- pochwaliła się aktorka. 

A jak przyszła mama prezentowała się na modowej imprezie? Świetnie! Dorota Czaja wybrała czarną sukienkę z asymetrycznym dołem i falbankami.  Spore kontrowersje mogą wzbudzać buty serialowej gwiazdy! 

Zobacz także: OŚWIADCZENIE CIĘŻARNEJ GWIAZDY WYWOŁAŁO BURZĘ W SIECI: 'RYZYKUJESZ ŻYCIEM SWOJEGO DZIECKA'

3/4
Dorota Czaja pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Przyszła mama mimo rosnącego brzuszka nie rezygnuje z butów na wysokim obcasie. Noszenie szpilek wzbudza spore emocje wśród lekarzy i przyszłych mam. Dlaczego? Jak informuje portal mamotoja.pl "szpilki wpływają na sposób poruszania się, zwiększa się ryzyko utraty równowagi oraz upadku, który może być niebezpieczny dla dziecka".

4/4
Dorota Czaja pokazała ciążowy brzuszek
ONS

Musimy przyznać jednak, że Dorota Czaja w ciąży wygląda pięknie! Zgadzacie się z nami? Podoba się Wam stylizacja przyszłej mamy? Głosujcie w naszej sondzie!