Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami"
East News

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego to już przeszłość. Choć rozwód pary nie został jeszcze sfinalizowany, to wszystko wskazuje na to, że pierwsze rozprawy sądowe będą miały miejsce jeszcze w tym roku. Jak się okazuje para nie planuje rozstać się w błysku fleszy. A pomóc ma w tym menadżer Dominiki, którego gwiazda obecnie szuka.

1/3
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

Dominika Tajner o rozstaniu z Michałem Wiśniewskim poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Okazało się, że gwiazda nie spodziewała się wręczenia jej pozwu rozwodowego przez ukochanego. Para miała problemy, jednak córka Apoloniusza Tajnera była przekonana, że poradzą sobie z niedogodnościami. Niestety innego zdania był wokalista i już za kilka tygodni lub miesięcy będzie miała miejsce pierwsza sprawa rozwodowa pary. Czy sąd przekona Michała i Dominikę, aby do siebie wrócili? Niestety, szanse na to są małe.

Zobacz także: Dominika Tajner-Wiśniewska gwiazdą "Ameryka Express"! Czy wystąpi w nim z Michałem Wiśniewskim?

 

 

2/3
Dominika Tajner-Wiśniewska wróci do Michała Wiśniewskiego?
East News

Jak informuje portal "Pomponik" Dominika chce zacząć wszystko od nowa i szuka agenta, który jej w tym pomoże. Podoba jej się w show-bizesie, tym bardziej jak umocniła się jej pozycja po uczestnictwie w programie "Taniec z Gwiazdami".

- Dominika na stałe chce zaczepić się w show-biznesie. Podoba jej się ten świat. Od pewnego czasu robi rozeznanie, kto mógłby zajmować się jej sprawami zawodowymi. Ona czuje, że jest teraz na topie - powiedział informator serwisu.

3/3
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
East News

Menadżer mógłby pomóc Dominice nie tylko w dalszej karierze, ale i zapobiegłby ewentualnym plotkom na jej temat i Michała. Czy Wiśniewski o związku będzie opowiadał mediom?

- Dodatkowo menadżer mógłby uchronić ją przed negatywnymi doniesieniami na temat batalii sądowej z Michałem. On wkrótce może zacząć opowiadać o ich prywatnych sprawach w mediach. Jedynym ratunkiem byłby wtedy agent, który mógłby prostować informacje oraz wydawać oświadczenia - czytamy na portalu.