Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata

Dominika Tajner wydała oświadczenie ws. wyłudzenia pieniędzy: "To ja jestem ofiarą!"

Dominika Tajner Wiśniewska pokazała brata

Dominika Tajner jest podejrzewana o wyłudzenie kredytu w wysokości miliona złotych. Była żona Michała Wiśniewskiego zdecydowała się wydać oficjalne oświadczenie w sprawie zarzutów, które opublikowała w mediach społecznościowych. Dominika Tajner wyjaśniła skąd takie zarzuty i przyznała, że jest niewinna. Zobaczcie, co napisała.

O co jest oskarżona Dominika Tajner?

W ostatnim czasie jest głośno o Dominice Tajner głównie za sprawą rozwodu z Michałem Wiśniewskim oraz narodzin jej brata młodszego o 40 lat. Na tym jednak nie koniec! Dominika Tajner ma poważne kłopoty. Prokuratura postawiła celebrytce zarzuty dotyczące wyłudzenia kredytu:

Ubiegając się o wsparcie finansowe przedłożyła nierzetelne oraz nieprawdziwe pisemne oświadczenia dotyczące uzyskiwanych przez nią dochodów. (...) Na skutek tych działań pracownicy SKOK Wołomin udzielili jej kredytu w wysokości jednego miliona złotych  - powiedział rzecznik Prokuratury Okręgowej Warszawa-Praga Marcin Saduś i przyznał,  że Dominika Tajner "odmówiła też składania wyjaśnień". 

Oświadczenie Dominiki Tajner w sprawie wyłudzenia kredytu

Dominika Tajner w oświadczeniu wyznała, że jest niewinna i to ona pierwsza złożyła doniesienie do prokuratury, z którego wynikało, że padła ofiarą SKOK Wołomin:

Pragnę zauważyć, że jestem ofiarą tzw. afery SKOK Wołomin. Nigdy nie otrzymałam od SKOKU Wołomin ani złotówki (ani w formie pożyczki, ani kredytu).

To ja pierwsza zwróciłam się do prokuratury o pomoc, gdy syndyk SKOKU Wołomin wezwał mnie do zapłaty pieniędzy, których od SKOKU Wołomin NIGDY nie dostałam. - czytamy w oświadczeniu Dominiki Tajner.

Dodała też, że została wplątana w "nieczystą grę" i szkodzi to jej wizerunkowi:

Jest mi bardzo przykro, że mój wizerunek cierpi mimo, że NIGDY nie wyłudziłam żadnych pieniędzy, nigdy NIKOGO nie okradłam. (...) Czuję, że stałam się ofiarą, która bez mojej wiedzy i woli została wplątana w tą nieczystą sytuację dlatego proszę nie paskować mojej twarzy i używać pełnego nazwiska. - dodała gwiazda.

Była żona Michała Wiśniewskiego pod oświadczeniem, opublikowanym w mediach społecznościowych otrzymała mnóstwo komentarzy ze słowami wsparcia! 

 

Tu przeczytacie całe oświadczenie!

Dominika Tajner o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Dominika Tajner-Wiśniewska wróci do Michała Wiśniewskiego?
East News

 

Więcej na temat Dominika Tajner-Wiśniewska
Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27