Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

TYLKO U NAS! Wiśniewski i Tajner już po rozwodzie! Rozprawa trwała 10 minut! Mamy komentarz Dominiki

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwiedli się! W poniedziałek w jednym z warszawskich sądów odbyła się rozprawa rozwodowa gwiazd. Jak informuje "Super Express" siedmioletnie małżeństwo zakończyło się w dziesięć minut! Rozprawa była tylko formalnością, bo Michał i Dominika wszystkie szczegóły ustalili wcześniej. Czy para będzie dalej utrzymywać ze sobą kontakt? 

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner rozwiedli się

Michał Wiśniewski rozwiódł się po raz czwarty. W poniedziałek, 30 września, jeden z warszawskich sądów orzekł koniec jego małżeństwa z Dominiką Tajner. Byli małżeństwem przez siedem lat. Niestety, w marcu tego roku, załamana Tajner poinformowała o zakończeniu związku, kiedy to wokalista złożył papiery rozwodowe w sądzie:

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła kilka miesięcy temu w rozmowie z magazynem "Party"

Mówiło się, że powodem ich rozstania jest romans Tajner. Dominika w wywiadzie dla "Flesza" stanowczo zaprzeczała:

Posądzono mnie o romanse, których nie było. Prawda jest jednak taka, że w moim małżeństwie od dawna było nie najlepiej. Ale szczerze mówiąc na początku myślałam, że to tylko kolejny kryzys. Byliśmy ze sobą już dziewięć lat, a w tak długich związkach przecież nie zawsze jest kolorowo - mówiła Dominika.

Jednocześnie gwiazda stwierdziła, że po rozstaniu ich relacje wyglądają znacznie lepiej niż pod koniec małżeństwa:

Najśmieszniejsze jest to, że teraz lepiej się ze sobą dogadujemy niż jeszcze niedawno w małżeństwie. Spędziliśmy ze sobą zbyt dużo czasu, żeby teraz tracić energię na kłótnie - opowiadała Tajner.

Jak informuje "Super Express" rozwód Michała i Dominiki trwał około 10 minut. Para przed salą sądową rozmawiała ze sobą. Tajner potwierdziła tabloidowi, że już jest wolna. Zrobiła to też na Instagramie.

Razem, a jednak osobno. Teraz już osobno. Rozejście z klasą to pewna sztuka. Nie zawsze jest to możliwe, ale nam się finalnie udało. Jak bardzo chciałoby się dobrze, życie i tak pisze swoje scenariusze. Ale zawsze to co się dzieje, dzieje się po coś - napisała Dominika w sieci po rozprawie. 

Dominika Tajner może teraz układać sobie życie na nowo. Michał zaczął już to robić kilka miesięcy temu. Zaraz po rozstaniu wokalista związał się z tajemniczą Pauliną i wkrótce znów zostanie ojcem! Spytaliśmy Dominikę tuż po rozprawie, jak się czuje. Gwiazda zdradziła nam, że nie będzie komentować szczegółów rozwodu, zapewniła jednak, że ma się dobrze:

Jeszcze żyję... A tak poważnie, to obiecałam nie komentować rozwodu. Rozstaliśmy się w zgodzie - ucina krótko Tajner. 

Dominika i Michał byli małżeństwem 7 lat. 

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski
East News

Michał niedługo po raz piąty zostanie ojcem. 

Michał Wiśniewski

 

Przeładuj

Oto hitowe wózki dzieci gwiazd! Najdroższy kosztował 20 tysięcy, najtańszy - niecałe 500 zł!

zobacz 01:40