Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu Michał Wiśniewski koncert Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami"
Ślub Dominiki Tajner Wiśniewskiej i Michała Wiśniewskiego
EastNews

O tym rozwodzie mówi się od kilku miesięcy. Wiosną tego roku Dominika Tajner-Wiśniewska niespodziewanie otrzymała dokumenty rozwodowe od swojego męża. Gwiazda była bardzo zaskoczona decyzją lidera Ich Troje. Para przechodziła kryzys, jednak córka Apoloniusza Tajnera do samego końca wierzyła, że uda im się przeciwności losu pokonać. Niestety, muzyk zadecydował inaczej i postanowił rozstać się z ukochaną. Czy rozwód pary odbędzie się jeszcze w tym roku? Ostatnio mówi się, że Michał Wiśniewski i Dominika Tajner zbliżyli się do siebie... 

1/3
Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu
East News

Dlaczego gwiazdy miałyby do siebie wrócić? Kilka tygodni temu niespodziewanie do szpitala trafił syn Dominiki Tajner, Maksymilian. Michał Wiśniewski okazał wtedy wiele wsparcia Dominice. Gwiazda mogła liczyć na piosenkarza, co dodatkowo potwierdził w rozmowie z "Twoim Imperium" przyjaciel Tajner, Daniel Qczaj. 

- U Dominiki wszystko w porządku. Po perturbacjach rozwodowych z Michałem czuje się świetnie. Wszystko zaczęło się im układać - powiedział Daniel Qczaj.

Zobacz także: To jeszcze nie koniec jej małżeństwa? Choroba jej syna znowu zbliżyła Dominikę Tajner do Michała?

 

2/3
Michał Wiśniewski koncert
EastNews

Jednak jak się okazuje przełom w małżeństwie gwiazd wcale nie nastąpił. Dominika do rozwodu odniosła się w rozmowie z "Plejadą". 

- Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic... Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce - powiedziała Dominika Tajner.

3/3
Dominika Tajner zaprzyjaźniła się z jednym z uczestników "Tańca z Gwiazdami"
East News

I dodała, że rozwód będzie, a wszystkie plotki na temat powrotu pary do siebie są bzdurą. 

- To bzdura. Normalnie rozmawiamy z Michałem, ale nie ma mowy o powrotach. Rozwód będzie - wyznała Dominika.