Dominika Ostałowska w różowej spódnicy

Dominika Ostałowska przyznaje, że znów przytyła, dlatego przeszła na nową dietę! Jaką? Znamy szczegóły

Dominika Ostałowska w różowej spódnicy

Dominika Ostałowska walczy z nadwagą. Aktorka "M jak miłość" miała w tej walce spore sukcesy, ale ostatnio znowu kilka kilogramów jej przybyło. Aktorka zdradziła, dlaczego znów przybrała na wadze i w jaki sposób próbuje pozbyć się zbędnych kilogramów. Ostałowska przeszła na dietę kapuścianą! 

 

Dieta Dominiki Ostałowskiej

Aktorka twierdzi, że przytyła z powodu nieregularnego trybu życia, bo jeździ po Polsce ze spektaklami nawet 5 dni w tygodniu, a w trasie nie ma gdzie zjeść dietetycznego jedzenia. Jednak głównie przybrała na wadze na planie zdjęciowym na Węgrzech, gdzie kuchnia jest bardzo tłusta.

Tamtejsze jedzenie jest bardziej kaloryczne niż nasze i w efekcie wróciłam do Polski pulchniejsza i, szczerze mówiąc, trochę mnie to załamało. Właśnie wtedy wprowadziłam tę dietę, codziennie gotowałam zupę z kapusty – mówi Twojemu Imperium Ostałowska.

Aktorce udało się schudnąć aż 8 kilo, ale nie było jej łatwo. Musiała wykazać się sporą determinacją. 

Jadłam tę zupę na śniadanie, obiad i kolację. Schudłam 8 kilogramów. Byłam zadowolona z siebie, ale z czasem ta dieta mi się przejadła. Zresztą uznałam, że takie jedzenie może mnie wykończyć, a mój syn potrzebuje zdrowej i silnej matki – wyznała Ostałowska.

Zobacz: Zając, Szostak, Rusin, Kayah... Które gwiazdy mają problemy z tarczycą? Kto ma Hashimoto?

 

Teraz Dominika Ostałowska przyznaje, że przestała już myśleć głównie o diecie, pogodziła się z faktem, że już nie ma 20 lat i jej ciało wygląda inaczej niż kiedyś.

Trzeba pogodzić się z faktem, że czas upływa i dzisiaj sylwetkę mam inną niż miałam w wieku 20 lat. Przestałam się denerwować, że wskazówka na wadze pokazuje więcej niż chciałabym widzieć - mówi Dominika Ostałowska. 

Zobacz także: Dominika Ostałowska schudła?! Jej nowe ZDJĘCIA mówią wszystko!

 

Dominika Ostałowska z powody hashimoto ma wahania wagi.

Dominika Ostałowska na imprezie Vivat Mama, Tata, ja
ONS

 

Dominika Ostałowska zawsze była bardzo szczupłą osobą.

ALLONS_1093340.jpg
ONS

 

Teraz gwiazda "M jak miłość" dzielnie walczy z kilogramami. Podobnie jej syn Hubert.

Dominika Ostałowska z synem Huberem

Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08