Party Stories
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą?
ONS
Newsy

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą? "To dojrzała miłość"

Dominika Kulczyk od śmierci swojego ojca, Jana Kulczyka, zniknęła z życia publicznego. Jak się okazuje, wyjechała też z Polski. Według doniesień "Dobrego Tygodnia", dziedziczka fortuny po tragicznych wydarzeniach, wybrała się w podróż na południe Europy. Niby nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że towarzyszy jej Paweł Deląg! Co więcej, według informacji tygodnika, Dominika Kulczyk i aktor od jakiegoś czasu są razem.

- Nie obnoszą się ze swoją miłością, schodzą ludziom z oczu. Wyjechali na południe Europy. Paweł wspiera Dominikę dobrym słowem, silnym ramieniem. Wiele wskazuje na to, że wszystko zmierza w pozytywnym kierunku, że to dojrzała miłość - zdradza tygodnikowi znajomy pary.

Przypominamy, że jeszcze w ubiegłym roku mówiono o ślubie Pawła Deląga z Emmą Kiworkową. Niestety, ich związek nie wytrzymał próby czasu i media poinformowały o ich rozstaniu. Według tych doniesień, pani stomatolog odeszła od aktora ze względu na jego ciągłe wyjazdy z kraju. Dominikę Kulczyk po rozstaniu z mężem Janem Lubomirskim, podejrzewano z kolei o związek ze znanym lobbystą.

 

Trzymamy kciuki, by Dominika Kulczyk odnalazła szczęście i spokój u boku nowej miłości- Pawła Deląga.

 

Zobacz również: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Paweł Deląg w dresie na spacerze w psem, który porusza się na wózku inwalidzkim
Newsy
Paweł Deląg na spacerze z niepełnosprawnym jamnikiem. To naprawdę wzruszające zdjęcia...
Paweł Deląg w niebieskiej kurtce i butach emu z psem na wózku
Fleszstyle
Paweł Deląg nosi takie same buty jak Kasia Tusk i Anna Mucha! Uwierzycie? ZDJĘCIA
Paweł Delag w skórzanej kurtce
Newsy
Dominika Kulczyk i Paweł Deląg od kilku miesięcy mieszkają razem. Dlaczego zdecydowali się na ten krok?

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg już od dłuższego czasu mieszkają razem. Wiadomość o tym, że parę łączy coś więcej niż przyjaźń, wywołała w mediach wiele emocji. Co zdecydowało, że razem zamieszkali? Dominika Kulczyk i Paweł Deląg zamieszkali razem Paweł Deląg wspierał Dominikę Kulczyk w najtrudniejszym dla niej okresie. Po śmierci Jana Kulczyka otoczył ją opieką, a później zabrał na wakacje na południe Europy. Teraz udowodnił, że jest w stanie zrobić dla swojej ukochanej wiele. Jak podaje "Na żywo" aktor przeprowadził się ze swojego domu w Wilanowie do willi Dominiki. Dlaczego? Nie chciał, by dzieciaki przeżywały stres przeprowadzki - zdradziła znajoma aktora. Na Żoliborzu mieszka im się razem cudownie, ale Paweł Deląg nie może przyzwyczaić się do nieodstępujących ich na krok ochroniarzy, którzy dbają o bezpieczeństwo Kulczyk. Dla Pawła, artysty z wolną duszą, to nowość. I pewna niezręczność. Jednak dla miłości aktor jest w stanie zrobić wiele. Kibicujecie im? Zobacz: Dominika Kulczyk i Paweł Deląg znają się od lat! Wiemy, gdzie się spotkali   Dominika Kulczyk i Paweł Deląg razem Dominika Kulczyk na promocji "Bajkowy efekt Domina" Paweł Deląg na narodowym czytaniu "Lalki"  

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner