Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą?
ONS

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą? "To dojrzała miłość"

Dominika Kulczyk i Paweł Deląg są parą?
ONS

Dominika Kulczyk od śmierci swojego ojca, Jana Kulczyka, zniknęła z życia publicznego. Jak się okazuje, wyjechała też z Polski. Według doniesień "Dobrego Tygodnia", dziedziczka fortuny po tragicznych wydarzeniach, wybrała się w podróż na południe Europy. Niby nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że towarzyszy jej Paweł Deląg! Co więcej, według informacji tygodnika, Dominika Kulczyk i aktor od jakiegoś czasu są razem.

- Nie obnoszą się ze swoją miłością, schodzą ludziom z oczu. Wyjechali na południe Europy. Paweł wspiera Dominikę dobrym słowem, silnym ramieniem. Wiele wskazuje na to, że wszystko zmierza w pozytywnym kierunku, że to dojrzała miłość - zdradza tygodnikowi znajomy pary.

Przypominamy, że jeszcze w ubiegłym roku mówiono o ślubie Pawła Deląga z Emmą Kiworkową. Niestety, ich związek nie wytrzymał próby czasu i media poinformowały o ich rozstaniu. Według tych doniesień, pani stomatolog odeszła od aktora ze względu na jego ciągłe wyjazdy z kraju. Dominikę Kulczyk po rozstaniu z mężem Janem Lubomirskim, podejrzewano z kolei o związek ze znanym lobbystą.

 

Trzymamy kciuki, by Dominika Kulczyk odnalazła szczęście i spokój u boku nowej miłości- Pawła Deląga.

 

Zobacz również: Tabloid sugeruje, że Deląg jest gejem. Aktor z oburzeniem odniósł się do plotek

 

Więcej na temat Dominika Kulczyk Paweł Deląg
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43