Dominika Gwit opublikowała na Instagramie nowe zdjęcia i wyznała, że razem z synem wróciła już domu. Aktorka zdradziła przy okazji, w jakim szpitalu urodziła dziecko, a pod wpisem młodej mamy pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jedna z fanek opublikowała gorzki wpis na który zareagowała sama Dominika Gwit. Sprawdźcie, co napisała gwiazda.

Reklama

Dominika Gwit komentuje poród w publicznym szpitalu

Dominika Gwit od kilku dni spełnia się w roli mamy. Synek aktorki i jej męża urodził się dokładnie 18 stycznia. Od momentu narodzin gwiazda chętnie dzieli się swoim szczęściem i pokazuje w sieci urocze kadry z dzieckiem. Ostatnio Dominika Gwit pokazała wzruszające zdjęcie z synem i nazwała go małym czarodziejem. Teraz z kolei aktorka pokazała nowe fotki i wyznała, że razem z maleństwem jest już w domu. Młoda mama przy okazji zdradziła, że rodziła w jednym z publicznych szpitali w Warszawie.

Dominika Gwit w najnowszym wpisie podziękowała personelowi szpitala za opiekę.

- Jesteśmy już w domu. Zdrowi i szczęśliwi???? Ostatni tydzień spędziliśmy w @szpitalkarowa ???? Czuliśmy się bezpieczni i zaopiekowani. Jeszcze w brzuszku, a potem już rozpakowani???? Nie mam słów żeby dziękować wspaniałemu personelowi @szpitalkarowa ???? Wybitni Lekarze sprawili , że wszystko przebiegło wzorowo???? DZIĘKUJĘ KAŻDEMU Z OSOBNA I KŁANIAM SIĘ NISKO???? - napisała Dominika Gwit. Będąc w szpitalu przez tych kilka dni poznałam też szereg Aniołów. Mowa o POŁOŻNYCH. To, co te Kobiety robią dla nas - Kobiet- jest po prostu nie do ocenienia. W związku z moim gadulstwem poznałam położne z różnych oddziałów tego szpitala. Wszystkie są tam, bo kochają swoją pracę i widać w nich powołanie. Nie jest to lekka praca, wymaga specjalnego podejścia i oddania. Z całego serca wszystkim Wam, drogie Panie, DZIĘKUJĘ!! Nie tylko za to co zrobiłyście dla mnie , ale za Waszą ciężką codzienną pracę????
Było mi dobrze i bezpiecznie rodzić u Was- dodała gwiazda.

Zobacz także: Dominika Gwit pokazała nagranie ze szpitala: "Może już niedługo nas wypiszą"

Pod wpisem Dominiki Gwit pojawiło się mnóstwo komentarzy. Część fanek zachwycała się szpitalem w którym rodziła aktorka, ale pojawiły się również gorzkie komentarze dotyczące ich doświadczeń z pobytu w placówce. Jedna z internautek z kolei stwierdziła, że nie każdą kobietę stać na porody w szpitalach prywatnych, na co szybko zareagowała sama Dominika Gwit, która po raz kolejny przypomniała, że ona zdecydowała się na szpital publiczny.

Zobacz także

- Niestety nie każda kobieta ma tyle szczęścia żeby rodzić w prywatnym szpitalu wt- napisała internautka.

- To publiczny szpital dostępny dla wszystkich na NFZ ❤️- odpisała Dominika Gwit.

Zobacz także: Dominika Gwit zabrała głos po porodzie. Zdradziła, jak się czuje i zwróciła się do fanów

Instagram @dominikagwit

Warto przypomnieć, że Dominika Gwit już jakiś czas temu zapowiedziała, że ze względu na swój stan zdrowia zdecydowała się na poród w szpitalu państwowym.

- Do szpitali prywatnych idą ludzie zdrowi, ja choruję na zespół metamobliczny więc nie, nie będę rodzić w szpitalu prywatnym. Za duże ryzyko- pisała we wrześniu 2022 roku, już po ogłoszeniu radosnej nowiny o ciąży.

Reklama

Zobacz także: Uśmiechnięta Dominika Gwit informuje: "Dzidziorek też pozdrawia gorąco"

Reklama
Reklama
Reklama