Co napisała gwiazda?
WIDEO…
Internautka komentuje nowe zdjęcie Dominiki Gwit: "Znów jesteś bańka". Mistrzowska riposta aktorki!

Instagram/ONS
Co napisała gwiazda?
WIDEO…

Instagram/ONS
Dominika Gwit odpowiada na komentarz o jej figurze
Dominika Gwit odpowiedziała na komentarz internautki odnośnie jej figury. Aktorka 3 lata temu przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Gwiazda schudła ponad 50 kilogramów. Dominika Gwit dla wielu kobiet stała się inspiracją. Niestety, Dominice nie udało się utrzymać szczupłej sylwetki przez długi czas. Szybko pojawił się efekt jo-jo, który spowodował, że aktorka wróciła do dawnej sylwetki. Dominika jednak nie przejmuje się tym. Przeciwnie, w wywiadzie dla magazynu "Party" wyznała, że będąc szczupła wcale nie czuła się szczęśliwsza. A odchudzania niemal nie przypłaciła zdrowiem.
To nie była żadna szczytowa forma. Wyglądałam bardzo źle, wory pod oczami, skóra i kości. Otarłam się o anoreksję. Wszyscy prosili mnie, żebym przestała chudnąć. Rodzina i znajomi sugerowali, że powinnam pójść do psychologa, ale ja na szczęście poradziłam sobie z problemem sama. Dopiero gdy przytyłam pierwsze 10 kilo, wyglądałam zdrowo - mówiła Dominika Gwit na łamach "Party".
Zobacz też: Dominika Gwit zaręczyła się z chłopakiem! Zobaczcie piękny pierścionek. Kiedy ślub?
Jak dziś Dominika Gwit podchodzi do sprawy swojej figury? Czy komentarz internautki odnośnie jej obecnego wyglądu uraził aktorkę? Przeczytajcie na następnych stronach fotogalerii!
Polecamy: Dieta paryska doktora Cohena, czyli odchudzanie bez efektu jo-jo

ONS
Dominika Gwit wróciła do dawnej sylwetki. Gwiazda nie ukrywa, że teraz dobrze czuje się w swoim ciele. Jedna z fanek zapytała aktorkę, czy nie szkoda jej tak ciężkiej pracy, którą kiedyś wykonała, by zeszczupleć. Co dokładnie napisała? Odpowiedź na następnej stronie!

ONS
Masakra, ale zrobiłaś się znowu bańka. Nie szkoda Ci ciężkiej pracy na siłowni i diety? - zapytała wielbicielka Dominiki.
Gwiazda odpowiedziała niemal natychmiast! Jej komentarz jest mistrzowski! Przeczytasz go na następnej stronie!

24-06-2017 Warszawa
Premiera spektaklu pt. Otwarcie sezonu
foto: Daniel Wysocki/ONS
Dominika Gwit wykazała się ogromnym dystansem do samej siebie i swojego wyglądu. Oto, co odpisała dociekliwej fance...

Instagram/Dominika Gwit
Nie :) jestem bardzo szczęśliwa. Zawsze taka byłam. Jestem sobą, czego Pani i innym życzę :) wszystkiego dobrego! Dużo uśmiechu! - napisała Dominika Gwit.
Nie był to jednak koniec dyskusji. Fanka odpisała Dominice...
Post udostępniony przez Dominika Gwit (@dominikagwit)

Najważniejsze czuć się dobrze samym ze sobą - napisała wielbicielka Dominiki Gwit.
My również podpisujemy się pod tymi słowami!
Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.