Dominika Gwit
Instagram/ONS
Co napisała gwiazda?
1/6
Dominika Gwit
Instagram/ONS

Dominika Gwit odpowiedziała na komentarz internautki odnośnie jej figury. Aktorka 3 lata temu przeszła jedną z najbardziej spektakularnych metamorfoz w polskim show-biznesie. Gwiazda schudła ponad 50 kilogramówDominika Gwit dla wielu kobiet stała się inspiracją. Niestety, Dominice nie udało się utrzymać szczupłej sylwetki przez długi czas. Szybko pojawił się efekt jo-jo, który spowodował, że aktorka wróciła do dawnej sylwetki. Dominika jednak nie przejmuje się tym. Przeciwnie, w wywiadzie dla magazynu "Party" wyznała, że będąc szczupła wcale nie czuła się szczęśliwsza. A odchudzania niemal nie przypłaciła zdrowiem.

To nie była żadna szczytowa forma. Wyglądałam bardzo źle, wory pod oczami, skóra i kości. Otarłam się o anoreksję. Wszyscy prosili mnie, żebym przestała chudnąć. Rodzina i znajomi sugerowali, że powinnam pójść do psychologa, ale ja na szczęście poradziłam sobie z problemem sama. Dopiero gdy przytyłam pierwsze 10 kilo, wyglądałam zdrowo - mówiła Dominika Gwit na łamach "Party".

 

Zobacz też: Dominika Gwit zaręczyła się z chłopakiem! Zobaczcie piękny pierścionek. Kiedy ślub?

 

Jak dziś Dominika Gwit podchodzi do sprawy swojej figury? Czy komentarz internautki odnośnie jej obecnego wyglądu uraził aktorkę? Przeczytajcie na następnych stronach fotogalerii!

 

Polecamy: Dieta paryska doktora Cohena, czyli odchudzanie bez efektu jo-jo

2/6
Dominika Gwit
ONS

Dominika Gwit wróciła do dawnej sylwetki. Gwiazda nie ukrywa, że teraz dobrze czuje się w swoim ciele. Jedna z fanek zapytała aktorkę, czy nie szkoda jej tak ciężkiej pracy, którą kiedyś wykonała, by zeszczupleć. Co dokładnie napisała? Odpowiedź na następnej stronie!

3/6
Dominika Gwit
ONS

Masakra, ale zrobiłaś się znowu bańka. Nie szkoda Ci ciężkiej pracy na siłowni i diety? - zapytała wielbicielka Dominiki.

Gwiazda odpowiedziała niemal natychmiast! Jej komentarz jest mistrzowski! Przeczytasz go na następnej stronie!

4/6
Dominika Gwit zaręczyła się - pokazała pierścionek zaręczynowy

Dominika Gwit wykazała się ogromnym dystansem do samej siebie i swojego wyglądu. Oto, co odpisała dociekliwej fance...

5/6
Dominika Gwit
Instagram/Dominika Gwit

Nie :) jestem bardzo szczęśliwa. Zawsze taka byłam. Jestem sobą, czego Pani i innym życzę :) wszystkiego dobrego! Dużo uśmiechu! - napisała Dominika Gwit.

Nie był to jednak koniec dyskusji. Fanka odpisała Dominice...

 

6/6
Karolina Szostak i Dominika Gwit

Najważniejsze czuć się dobrze samym ze sobą - napisała wielbicielka Dominiki Gwit.

My również podpisujemy się pod tymi słowami!