Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek Dominika Gwit w sukni ślubnej
Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek
ONS
1/4
Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek
ONS

Dominika Gwit skomentowała swoją ostatnią stylizację, która wywołała prawdziwą burzę wśród internautów. W najnowszym wywiadzie aktorka zdradziła również, kiedy planuje zostać mamą!

Zaledwie kilka tygodni temu, Dominika Gwit w długiej sukni w intensywnym żółtym kolorze pojawiła się na pokazie najnowszej kolekcji Marty Banaszek. I chociaż Dominika była zachwycona swoją stylizacją, to zupełnie innego zdania byli internauci, którzy ostro krytykowali wygląd gwiazdy - w sieci nie zabrakło komentarzy, w których zwracano uwagę na nadwagę Dominiki. Teraz aktorka w najnowszym wywiadzie odniosła się do ostrej krytyki i tłumaczy, dlaczego wybrała właśnie taką stylizację. 

Zobaczcie, co powiedziała Dominika Gwit! 

Zobacz także: 50 kilogramów w dół... i znów w górę! Jak się zmieniała Dominika Gwit? Królowa metamorfoz dziś kończy 30 lat!

2/4
Dominika Gwit na pokazie Marty Banaszek
ONS

Dominika Gwit w rozmowie z portalem Viva.pl przyznała, że jest już przyzwyczajona do tego, że wzbudza wielkie emocje. 

(...) Medialny szum towarzyszy mi odkąd raz schudłam i teraz wszyscy wariują, bo przytyłam - przyznaje Dominika w rozmowie z Moniką Katarzyną Krupską.

Aktorka odniosła się do swojej ostatniej stylizacji, która wywołała tak wielkie emocje wśród internautów. Dominika jest zachwycona swoją żółtą suknią! 

Ona była boska, była fabulous. Czułam się w niej jak Beyonce! Mój stylista Kamil powiedział, że wyglądam oszałamiająco. Przyjaciółki również zachwalały. Mówiły: „awesome, amazing, czad”. I nagle żółta sukienka okazuje się sprawą narodową. 

Dominika Gwit przyznaje, że dostaje tysiące wiadomości od innych kobiet, które również nie mają figury modelki - fanki dziękują jej za to, że pokazuje wszystkim, że każdy może być szczęśliwy i wyglądać jak chce. 

3/4
Dominika Gwit w sukni ślubnej
Instagram

Aktorka opowiedziała również o swoim życiu prywatnym. Dominika zaledwie trzy miesiące temu wyszła za mąż, a teraz planuje powiększenie rodziny! 

- Oczywiście chcemy mieć dziecko i mam nadzieję, że nastąpi to jak najszybciej. Na razie musimy ochłonąć po ślubie, podróży poślubnej i już zdążyliśmy wrócić do pracy - przyznała w rozmowie z viva.pl. Więc jeśli chodzi o dziecko, to chcę najpierw przygotować się: emocjonalnie, psychicznie i zawodowo i dopiero wtedy chcę zajść w ciążę. 

4/4
East News

Życzymy więc, żeby marzenie Dominiki o dziecku spełniło się jak najszybciej! 

Więcej na temat Dominika Gwit