Doda jest poruszona. Najbliżsi pamiętali o jej imieninach i przygotowali dla niej szereg niespodzianek. Wokalistka pokazała jak spędzała wyjątkowy dzień, jednak w relacji na Instagramie zdradziła, że nie tylko rodzina i przyjaciele pamiętali o jej wielkim dniu. Kogo miała na myśli? Jej mina, gdy mówi o "kimś jeszcze" mówi wszystko!

Reklama

Doda nie ukrywa szczęścia. Zdradziła za dużo?

Doda zdecydowała, że na jakiś czas zawiesza swoją intensywną karierę muzyczną. Te wakacje jednak są dla niej bardzo pracowite. Fani będą mieli okazje zobaczyć ją podczas kilku telewizyjnych występów w Polsacie. Natomiast we wrześniu rusza "Doda. 12 kroków do miłości", w którym Doda spotka się z 12 obcymi sobie mężczyznami na randkach. Podkreśla jednak, że "nie szuka męża", a chce zrozumieć dlaczego do tej pory nie udało jej się znaleźć prawdziwej miłości. Czy program odmienił życie uczuciowe Dody? O tym przekonamy się dopiero w listopadzie, chyba, że... Doda już teraz zdradziła zbyt wiele!

7. sierpnia Doda obchodziła swoje imieniny. Ten dzień spędzała w towarzystwie najbliższych, którzy zorganizowali dla niej ognisko. Doda postanowiła podziękować wszystkim za pamięć i prezenty, którymi została obdarowana. Wymieniając rodzinę oraz przyjaciół, wspomniała o kimś jeszcze:

Serdecznie chciałam podziękować za życzenia imieninowe, za upominki, za wszystko, co przygotowaliście dla mnie w ten dzień. Dla całej mojej rodziny, przyjaciół i nie tylko... - Doda nie zdradziła nic więcej, ale jej mina wyraziła, że jest naprawdę szczęśliwa.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Doda rozczuliła internautów nowym zdjęciem. Padły też pytania o "nowego chłopaka"

Czy Doda niewinną relacją dała fanom do zrozumienia, że jest szczęśliwa? A może wcale nie miała na myśli żadnych nowych związków, a tysiące obserwujących, którzy poświęcili chwilę, aby wysłać jej dobre słowo? W końcu nie tylko udany związek może definiować prawdziwe szczęście. Tych, którzy interesują się życiem miłosnym Dody, z pewnością zainteresuje jej nowe reality show, w którym zdecydowała się odkryć wszystkie swoje tajemnice. W sieci pojawił się już zwiastun "Doda. 12 kroków do miłości'.

Zobacz także
Instagram @dodaqueen

Zobacz także: Doda została wkręcona na środku miasta! Wideo pojawiło się w sieci

Reklama

Doda spędziła swoje imieniny w otoczeniu przyrody. Pokazała krótkie nagranie z ogniska, które przygotowali dla niej najbliżsi. Małe gesty i wspólnie spędzony czas są warte więcej niż najdroższe prezenty i Doda mocno to doceniła. Nie zabrakło również gorących zdjęć, na których wokalistka zaprezentowała swoja umięśnioną sylwetkę. Jak zwykle trudno oderwać wzrok! Zobaczcie, sami.

Instagram @dodaqueen
Instagram @dodaqueen
Instagram @dodaqueen
Instagram @dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama