Doda zapłaci 40 tysięcy złotych za show, które przygotowała na Festiwal w Opolu! Według informacji Super Expressu, piosenkarka właśnie taką sumę będzie musiała zapłacić za przygotowaną dla niej scenografię, kostiumy oraz tancerzy, którzy razem z nią wystąpią na scenie. Ciekawe, ile w takim razie wyniosła jej gaża....

Reklama

Doda wyda fortunę na show w Opolu!

Piosenkarka już od kilku dni intensywnie przygotowuje się do niedzielnego koncertu Złote Opole, w którym największe polskie gwiazdy powalczą o Grand Prix Opola 2016. Doda zaprezentuje swój hit "Nie daj się" i będzie to jej wielki powrót na scenę w Opolu. Ostatni raz mogliśmy zobaczyć ją na festiwalu 6 lat temu.

Mam nadzieję, że koncert będzie fantastyczny. Pisałam do niego scenariusz wczoraj i zadałam sobie takie pytanie - co chciałabym przekazać tą piosenką? Kiedy pisałam ten tekst 9 lat temu, to chciałam wesprzeć wszystkich rówieśników, młodzież, żeby nie bali się być sobą, żeby walczyli o siebie. Teraz myślę sobie, że ten tekst jest aktualny, ponieważ różne rzeczy dzieją się w Polsce- Doda zdradziła ostatnio w rozmowie z Party.pl.

Musimy przyznać, że już nie możemy doczekać się występu Dody na Festiwalu w Opolu! Znając gwiazdę, jej show będzie spektakularne! Będziecie oglądać?

Zobacz także

Zobacz także: Gwiazdy na Festiwalu w Opolu sprzed lat! Jak kiedyś prezentowały się największe gwiazdy w Polsce?

Doda zapłaci 40 tysięcy złotych za show, które pokaże na festiwalu w Opolu.

Reklama

Gwiazda zachwyci swoim występem?

Reklama
Reklama
Reklama