Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień Doda, Emil Stępień
Doda, Emil Stępień
Instagram
1/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

14 kwietnia tego roku Doda niespodziewanie wyszła za mąż za Emila Stępnia, który do tej pory był uważany za jej przyjaciela. Para wzięła cichy ślub w Hiszpanii w gronie rodziny i przyjaciół, a z dala od medialnego szumu. NIe da się ukryć, że informacja o ślubie artystki wywołała niemałe zaskoczenie! 

 

Kochani, z radosnym sercem informuję Was jako pierwsza: wyszłam za mąż. Pierwszy raz w życiu mogę powiedzieć, że osoba, której oddałam serce i zaufałam w tej życiowej decyzji, to jednocześnie moj ukochany i przyjaciel. Ta mieszanka stała się możliwa dzięki temu, że rosła w sile z dala od mediów... Ale teraz już mogę wykrzyczeć to całą piersią!!!! KOCHAM GO! - napisała Doda.

Wszystko wskazuje na to, że Doda i Emil są bardzo szczęśliwi. Mąż gwiazdy niemal nosi ją na rękach i bardzo rozpieszcza. Teraz zrobił jej właśnie wyjątkową niespodziankę! Każda żona marzy o takim prezencie! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

Zobacz: Doda pokazała zdjęcie tuż po swojej maturze!

2/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Emil zabrał Dodę na luksusowe wakacje! Gwiazda pochwaliła się na Instagramie pobytem w niezwykłym miejscu - widać piękne, błękitne morze i góry. Apartament też prezentuje się niesamowicie. Z tarasu jest piękny widok! Co więcej, Doda nigdy wcześniej nie była w tym miejscu.

 

Zabrałem małżonkę na wakacje-niespodziankę w miejsce, w którym jeszcze nigdy nie była - mówi Emil w filmiku na Instagramie. - Jak Ci się podoba?

 

Reakcja Dody? Bezcenna!

Zobacz: Doda bez makijażu czy sportowa Lewandowska? Kto wygląda lepiej w sneakersach Louis Vuitton?

3/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Doda na nagraniu nie ukrywała swojej radości - klaskała w dłonie i przytulała się do męża.

No a jak sie może nie podobać?! - odpowiada zachwycona Doda.

Zobacz: Doda w wyjątkowy sposób oddała hołd Korze. Zobaczcie, co zrobiła na scenie! 

4/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Doda opublikowała również serię romantycznych zdjęć z mężem. Para nie zdradziła jednak, gdzie się wybrała. Nic dziwnego jednak, że wybrała zagraniczny kierunek - ostatnio Doda i Emil mieli niemiłe przejścia w polskim hotelu nad morzem! Doda oskarżyła właściciela hotelu, że poinformował paparazzi o jej pobycie. 

Zobacz: „Te same spodenki od 10 lat" Doda wystąpiła w szortach, które miała na sobie w 2009 roku! Zobacz zdjęcia

5/5
Doda, Emil Stępień
Instagram

Podoba się wam niespodzianka Emila dla Dody? Naszym zdaniem jest boska!

Zobacz: OMG! Zobacz, jak Doda zajmuje się małym dzieckiem! Tak łagodnej wokalistki jeszcze nie widzieliście WIDEO

Więcej na temat Doda