Gwiazda zachwyciła elegancją na pokazie Zienia
WIDEO…
Doda w garniturze i ze złotymi robakami we włosach [FOTO]

Gwiazda zachwyciła elegancją na pokazie Zienia
WIDEO…

Wczoraj na pokazie wiosenno-letniej kolekcji Macieja Zienia pojawił się tłum gwiazd, ale to Doda była tą najjaśniejszą. Gwiazda od wyjścia z samochodu skupiła na sobie uwagę fotoreporterów, którzy śledzili jej każdy krok aż do opuszczenia Soho Factory, w którym odbywał się pokaz mody.
Doda na ten wyjątkowy, i jeden z najważniejszych w polskim show-biznesie, wieczór wybrała bardzo minimalistyczny i elegancki zestaw. Rabczewska postanowiła oddać szacunek projektantowi i założyła garnitur z jego premierowej kolekcji w kolorze cukierkowego różu, do którego dobrała biały t-shirt w afrykańskie żuki - motyw przewodni wiosennych projektów Zienia. W dodatkach Doda postawiła na puzderko McQueena, które miała już na weselu Tomka Luberta oraz czarne szpilki Louboutiny na koturnie.
Zobacz: Doda w sukience za 149 złotych!
Sporą uwagę przyciągnęło także uczesanie Dody. Włosy wystylizowano na różki, pomiędzy którymi spoczęły złote żuki. Świetne uzupełnienie całości i odwołanie się do tematu przewodniego pokazu.
Oprócz udanej stylizacji, tego wieczoru Doda nie mogła nie uniknąć pytań o to, jak ocenia książkę Nergala. Chociaż niechętnie komentowała temat innym, nam zdradziła swoją opinię jako pierwszym już wczoraj. Przypomnijmy: "Jest mi przykro"
Zobacz: Doda, Siwiec, Rozenek i ponad 40 innych gwiazd na pokazie Zienia!
























Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł do końca. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Google.