Doda w Dubaju
1/6
Doda w Dubaju

 

Doda w tym roku spędziła Sylwestra w Dubaju. Poleciała tam razem z mężem, Emilem Stępniem, żeby rozpocząć prace nad kolejnym filmem - "Dziewczyny z Dubaju". Artystka znalazła jednak czas na trochę odpoczynku i szaloną imprezę sylwestrową. Zatrzymała się bowiem w jednym z najdroższych hoteli w kraju. Wszyscy zastanawiają się zaś, czy spotkała się z Lewandowskimi bądź Szczęsnymi, którzy również tam odpoczywają!

 

Zobacz: Anna Lewandowska i Marina w niemal identycznych stylizacjach! Która z nich wyglądała lepiej?

 

Jak wyglądała Doda podczas sylwestrowej nocy? Zobaczcie!

2/6
Doda spędziła Sylwestra w Dubaju

 

W Dubaju Sylwester wygląda naprawdę imponującą. Niezwykłe pokazy fajerwerków, przepych, głośna muzyka, kolorowo ubrani ludzie. Doda ten wyjątkowy wieczór spędziła w towarzystwie swojego męża, Emila Stępnia. 

 

3/6
Doda spędziła Sylwestra w Dubaju

 

Na tę okazję artystka wybrała kusą sukienkę projektu Patrycji Kujawy! Wyglądała obłędnie! Niestety, wcześniej zdarzyła się jej przykra historia...

 

4/6
Doda spędziła Sylwestra w Dubaju

 

Doda, tuż po włączeniu telefonu w Dubaju, otrzymała wysoki rachunek - aż 3 tysiące złotych! Niestety, nie do końca wie, za co. Operator zablokował jej połączenia, a więc piosenkarka nie mogła dodzwonić się nigdzie:

"Cześć kochani. Chciałam zadzwonić do mamy, ale jest to niestety niemożliwe, w ogóle nigdzie nie mogę zadzwonić. Przyszedł mi rachunek warty trzy tysiące złotych (...) za to, że włączyłam telefon na lotnisku. [...] Zawsze jest ten sam problem. Nie zdążę dwóch dni, gdziekolwiek być i już nie mogę się nigdzie dodzwonić" - komentowała oburzona Doda.

Zobacz: Meghan Markle, Doda czy Dominika Gwit? Która gwiazda miała najpiękniejszą suknię ślubną w tym roku? PLEBISCYT

5/6
Doda spędziła Sylwestra w Dubaju

 

Piosenkarka zastanawia się nad zmianą operatora! 

Wyobrażam sobie, że puszcza się dziecko w podróż i jak tylko wysiądzie na lotnisku, to nie dość, że rodzice dostają 3 tys. zł rachunku, to jeszcze nie daj Bóg chcą go porwać czy cokolwiek innego i on nie może się do nich dodzwoni. [...] No, ale ludzie! Żeby po 15 minutach na lotnisku, 3 tysiące złotych rachunku? Przecież to jest szok. Dla mnie 3 tysiące złotych to jest dużo

Spotkała Was kiedyś taka przygoda?

6/6
Doda spędziła Sylwestra w Dubaju

 

Chcielibyście spędzić Sylwestra w Dubaju?

 

Więcej na temat Doda