Anna Lewandowska i Marina wraz ze swoimi mężami spędziły razem sylwestra w Dubaju. Obie pary pojawiły się w Zjednoczonych Emiratach Arabskich już dzień przed sylwestrem i spotkały się na kolacji. Obie WAGS pochwaliły się na Instagramie niemal identycznymi stylizacjami z tego spotkania! Anna Lewandowska i Marina wybrały czarne topy i czarne spódniczki mini. Która z nich wyglądała lepiej? Głosujcie i zobaczcie stylizacje poniżej.

 

Zobacz: Lewandowscy spędzili sylwestra w Dubaju! Nie uwierzycie, z kim się bawili! ZDJĘCIA

 

Anna Lewandowska postawiła na czarny i krótki top, który odsłonił jej idealnie płaski brzuch. Gdyby ktokolwiek miał jeszcze wątpliwości - tu zdecydowanie widać, że Ania nie jest w drugiej ciąży! ;) Trenerka założyła też krótką spódniczkę z falbanami i delikatne sandałki z czerwonymi paskami.

 

Polecamy: Marina, Wendzikowska, Socha... Ostatnie 12 miesiący to baby boom wśród gwiazd! Pamiętasz które urodziły w 2018 roku?

 

Marina postawiła na prosty top na ramiączkach, do którego dobrała czarną i skórzaną minispódniczkę oraz wiązane sandałki.

 

 

Który look bardziej wam się podoba?

 

 

Przeczytaj: W tym roku gwiazdy zaszalały z metamorfozami, ale to nowa fryzura Klary Lewandowskiej najbardziej nas zachwyca! A was? Głosujcie!

 

Zobacz: Druga ciąża? Anna Lewandowska zdradziła nam plan na 2019 rok! "Na pewno zaskoczymy"

Więcej na temat Marina Anna Lewandowska