suknie ślubne 2018
East News/Instagram

W 2018 roku mieliśmy okazję podziwiać wiele gwiazdorskich ślubów. "Tak" powiedziały takie gwiazdy, jak: Meghan Markle, Doda, Joanna Krupa, Dominika Gwit, księżniczka Eugenia, Małgosia z "Rolnik szuka żony", Anna Karczmarczyk, Agnieszka Kaczorowska czy Paulina Krupińska. Która z nich miała najpiękniejszą suknię ślubną? Głosujcie w naszym plebiscycie i zobaczcie wszystkie suknie poniżej. 

 

Szeroki wybór odzieży, akcesoriów, obuwia. Nie przepłacaj, skorzystaj ze strony Peek and Cloppenburg wyprzedaże.

 

Nie da się ukryć, że ślubem roku była ceremonia Meghan Markle i księcia Harry'ego. Na to wydarzeni czekali wszyscy! Tak samo, jak na suknię samej Meghan, która podzieliła społeczeństwo na dwa obozy. Jedni uważali, że żona księcia wyglądała zbyt skromnie, inni z kolei byli zachwyceni jej elegancją i szykiem. Kreację zaprojektował dom mody Givenchy. Podobne emocje wywołała ślubna kreacja księżniczki Eugenii. Nie obyło się oczywiście bez porównań do kreacji Meghan. Księżniczka Eugenia miała na sobie bajeczną białą suknię z bardzo długim trenerem i wyraźnym dekoltem. Jak pisaliśmy, to ślubne arcydzieło zaprojektowali Pete Pilotto i Christopher De Vosa, a sama księżniczka od lat nosi ich ubrania. Z kolei Agnieszka Kaczorowska miała na swoim ślubie trzy suknie ślubne, wszystkie zaprojektowane przez Violę Piekut. W naszym plebiscycie możecie głosować na jedną z nich!

 

Zobacz: Królowa Elżbieta była oburzona suknią ślubną Meghan Markle? Gorzka prawda wyszła na jaw!

 

 

Anna Karczmarczyk i Dominika Gwit wzięły śluby w tajemnicy, dopiero po fakcie chwaląc się fotografiami z ceremonii. Anna miała piękną kreację boho, natomiast Dominika Gwit wybrała suknię z koronką. Podobny model miała na sobie Małgosia z "Rolnik szuka żony", która niedawno chciała sprzedać swoją suknię.

 

Zobacz: Lipiec 2018 był miesiącem ślubów! Które gwiazdy powiedziały sobie "tak"?

 

Sekretny ślub Dody i Emila Stępnia bez wątpienia był jednym z najważniejszych wydarzeń tego roku. Wokalistka stanęła przed ołtarzem w białej sukni marki Berta z kolekcji ślubnej na jesień/zimę 17. Joanna Krupa na swój ślub z Douglasem Nunesem wybrała suknię ślubną od Dawida Wolińskiego. Z kolei Paulina Krupińska na swoim sekretnym ślubie z Sebastianem Karpielem-Bułecką miała dwie suknie ślubne. Jedna z nich była zgodna z podhalańskim strojem ludowym – Paulina miała ją na sobie podczas uroczystości kościelnej. W snieżnobiałej sukni w oczy rzucały się ludowe korale, batystowa koszula z folklorystycznymi koronkami i gorset z haftami w polne maki oraz chabry. Również obuwie modelki było tradycyjne – miała na sobie skórzane kierpce. Na tę suknię możecie zagłosować w naszym plebiscycie! 

 

Zobacz: Doda pokazała suknię ślubną w całości! Cena? Zwala z nóg!

 

Która suknia była najpiękniejsza?

Doda
Doda
Zagłosuj
Anna Karczmarczyk
Anna Karczmarczyk
Zagłosuj
Instagram
Małgosia Borysewicz
Małgosia Borysewicz
Zagłosuj
Instagram
Paulina Krupińska
Paulina Krupińska
Zagłosuj
Instagram
księżniczka Eugenia
księżniczka Eugenia
Zagłosuj
East News
Joanna Krupa
Joanna Krupa
Zagłosuj
Instagram
Dominika Gwit
Dominika Gwit
Zagłosuj
Instagram
Agnieszka Kaczorowska
Agnieszka Kaczorowska
Zagłosuj
Mat. prasowe
Meghan Markle
Meghan Markle
Zagłosuj
East News
Wyniki plebiscytu:
Doda...
Anna Karczmarczyk...
Małgosia Borysewicz...
Paulina Krupińska...
księżniczka Eugenia...
Joanna Krupa...
Dominika Gwit...
Agnieszka Kaczorowska...
Meghan Markle...