Doda

Zamyślona Doda w karmelowym płaszczu. Dobrała do niego kontrowersyjne sneakersy!

Doda

Doda jest znana z kontrowersyjnych stylizacji. Na czerwonym dywanie gwiazda zazwyczaj błyszczy, a jej styliści doskonale wiedzą, jak podkreślić atuty jej sylwetki. Jednak na co dzień wokalistka stawia na prostotę i wygodę. Jeansy, obszerne bluzy i sportowe buty - w takim stroju można zobaczyć gwiazdę, przechadzającą się ulicami Warszawy. Tak też było tym razem! Zobaczcie, w jakiej stylizacji przyłapali Dodę paparazzi. Wiemy, gdzie kupicie podobny płaszcz i buty w dużo niższych cenach!

Doda w modnym beżowym płaszczu

Doda doskonale wygląda nie tylko w seksownej sukni, ale też w codziennym zestawie. Ostatnio artystka została przyłapana przez paparazzi podczas załatwiania różnych spraw w Warszawie. Tego dnia wybrała dłuższy beżowy płaszcz, ciemnozieloną bluzę Self Love, która kosztuje 490 zł, jeansy i ugly sneakers marki Balenciaga - to już wydatek rzędu ok.  3 tys. zł.

Doda w beżowym płaszczu

Podobny zestaw bez problemu można skompletować, kupując ubrania w sieciówkach. Bluzy znajdziemy już od 59 zł, za beżowy płaszcz marki Stradivarius zapłacimy 299 zł (bardzo podobne znajdziecie w H&M, Zarze czy reserved), a modne sneakersy znajdziemy nawet za 99 zł. 

Podoba Wam się codzienna stylizacja Dody? 

Doda w beżowym płaszczu

Beżowe płaszcze to prawdziwy hit wśród gwiazd. Podobne modele znajdziesz tutaj!

Doda do całości dobrała czarne ugly sneakers.

Doda but

Lubisz modne i wygodne buty na co dzień? Sneakersy w stylu Dody kupisz tutaj!

 

Więcej na temat Doda płaszcz
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33