Snaekrsy Louis Vuitton Archlight Anna Lewandowska w sneakersach za 2300 zł, Stella McCartney Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej za 2285 zł Anna Lewandowska w sneakersach od Balenciagi But sportowy Louis Vuitton Archlight
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe
1/5
Snaekrsy Louis Vuitton Archlight
Mat. prasowe

 

Anna Lewandowska ma słabość do designerskich sneakersów - i wcale się jej nie dziwimy. Stella McCartney, Balenciaga, Louis Vuitton i inne luksusowe marki wypuszczają kolejne modele, które w ciągu kilku godzin stają się hitami. Część z nich budzi sporo kontrowersji. Dla jednych model od Balenciagi Triple S jest jednym z najoryginalniejszych na świecie, inni łapią się za głowę i zastanawiają się, jak można je założyć i pokazać się w nich miejscu publicznym.

Anna Lewandowska zdecydowanie należy do tej pierwszej grupy i z dumą prezentuje coraz to nowsze sneakersy. Specjalnie dla was zrobiliśmy przegląd jej szafy i zebraliśmy w jednym miejscu WSZYSTKIE jej sportowe buty z wyższej półki. Kolekcja jest imponująca, a z pewnością to dopiero początek!

 

Zobacz: Nie masz 3700 złotych na sneakersy jak Lewandowska? Nie martw się, sieciówki idą na ratunek!

2/5
Anna Lewandowska w sneakersach za 2300 zł, Stella McCartney

 

Anna Lewandowska w sneakersach za 2300 zł od Stelli McCartney. Zgrabne, z rzepami, pasujące niemal do wszystkiego. Niestety nie do każdego portfela...

3/5
Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej za 2285 zł

Tak brzydkie, że aż ładne? Sneakersy Chloe Anny Lewandowskiej za 2285 zł również wywołały szał na Instagramie trenerki.

4/5
Anna Lewandowska w sneakersach od Balenciagi

Anna Lewandowska zainwestowała całe 3300 złotych w sneakersy od Balenciagi. Model Triple S był, i nadal jest, bardzo popularny w Polsce.

5/5
But sportowy Louis Vuitton Archlight
Louis Vuitton

Najdroższe sneakersy w szafie Anny Lewandowskiej to oczywiście Louis Vuitton. Buty za 3700 złotych to model Archlight. Na światowych ulicach był numerem jeden, na polskich... niestety rzadko mogliśmy go zobaczyć.