Doda na swojej imprezie rozwodowej
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

Doda świętuje rozwód z Emilem Stępniem. Na swoją rozwodową imprezę wjechała na... limuzynie!

Doda świętuje zakończenie małżeństwa z Emilem Stępniem w wielkim stylu. Limuzyna, wielkie wejście i piękna stylizacja. Tak gwiazda wchodzi w nowy etap w życiu.

Doda nie ukrywała, że małżeństwo z Emilem Stępniem było dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem. Gwiazda przyznała, że między nią a mężem dochodziło do mnóstwa nieporozumień, a ostatnie tygodnie były otwartą batalią byłych małżonków. Fani spodziewali się, że rozwód może wcale nie pójść gładko, a tymczasem wyrok zapadł podczas jednej rozprawy a Doda i Emil Stępień podziękowali sobie wzajemnie za wspólne lata życia. Teraz, po tych trudnych doświadczeniach, Doda zaczyna nowy etap i jak na gwiazdę przystało, robi to w wielkim stylu. W pięknej wieczorowej sukni Doda przejechała ulicami Warszawy na... dachu limuzyny z wielkim napisem "Just divorced".

Jason Derulo nie rozgrzał publiczności na Sylwestrze TVP. Doda znalazła powód! "To nie jego wina"

Doda na swojej imprezie rozwodowej: "teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i się bawić"

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez 3 lata. Doda zaskoczyła fanów informacją o swoim małżeństwie, bo zdecydowała się wziąć je z dala od mediów. Taki też przez długi czas był jej małżeński związek, nieco ukryty, schowany przed światem medialnym. Dopiero praca nad "Dziewczynami z Dubaju" ujawniła rzeczywiste stosunki byłych już małżonków. Konflikt dotyczący dokończenia filmu i problemów finansowych sprowokował Dodę do powiedzenia prawdy na temat swojej relacji. Gwiazda przyznała, że przeżyła prawdziwe załamanie nerwowe przez swojego byłego męża. 

Cała historia skończyła się jednak w łagodny sposób. Doda film dokończyła, a dzień później wzięła rozwód z Emilem Stępniem, ostatecznie zrywając wszelkie stosunki z byłym mężem. Małżonkowie mimo publicznych waśni napisali oświadczenia, w których podziękowali sobie za wspólne lata. Doda postanowiła więc zakończyć ten etap w życiu w wielkim stylu i zorganizowała imprezę rozwodową, jakiej jeszcze nie było w polskim show-biznesie.

Doda na swojej imprezie rozwodowej
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 

Na swoją rozwodową imprezę Doda dotarła w niezwykły sposób! Doda podjechała przy akompaniamencie "Dżagi" pod klub na dachu limuzyny! Oczywiście gwiazda zadbała o odpowiedni anturaż i miała na sobie efektowną, wieczorową, tiulową suknię. Napis na drzwiach samochodu "Just divorced" ("Właśnie rozwiedziona") dopełnił całości!

Doda na swojej imprezie rozwodowej
dodaqueen/Instagram

Gwiazda miała na sobie piękną, błyszczącą suknię, w której wyglądała zjawiskowo. Doda zadbała, by błyszczeć na swojej imprezie najjaśniej i udało się jej to! W pięknej sukni z wyrazistym welonem długimi rękawiczkami i diademie  z napisem "divorced"wyglądała doskonale!

Doda na swojej imprezie rozwodowej
Pawel Wodzynski/East News

Impreza rozwodowa została zorganizowana z przytupem. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu gwiazd, a także fotoreporterów. Dlatego właśnie Doda miała nawet specjalną ściankę, na której z dumą i uśmiechem pozowała. Zacząć w ten sposób nowy etap życia mogła tylko ona!

Doda na swojej imprezie rozwodowej
Pawel Wodzynski/East News

Goście Dody zostali odpowiednio ugoszczeni. Każdy z gości otrzymał prezent, świeczkę ze spersonalizowanym napisem oczywiście nawiązującą do tematyki rozwodu i bycia singlem. Przestrzeń zdobiły też napisy i balony. Doda zadbała o każdy detal!

Doda ugościła gości na swojej imprezie rozwodowej
dodaqueen/Instagram

 

Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem
East News/Artur Zawadzki/Adam Jankowski
Newsy
Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem: "Całą dobę dochodziłam do siebie"
Doda zdradziła, co działo się tuż po rozprawie rozwodowej z Emilem Stępniem. Jednak nie urwie z nim kontaktu całkowicie?!

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez ponad trzy lata. W czerwcu wokalistka zszokowała fanów wyznaniem, że właśnie rozwodzi się z mężem. Przez ostatnie miesiące pomiędzy małżonkami było naprawdę gorąco. Obrzucali się w mediach wzajemnymi oskarżeniami, a sama Doda przyznała, że przez toksyczne relacje z mężem miała myśli samobójcze i trafiła na terapię. W zeszłym tygodniu odbyła się ich sprawa rozwodowa. Teraz Doda zdecydowała się zdradzić jej kulisy. Zachowanie Emila Stępnia wprowadziło ją w osłupienie:  Jak wróciłam do domu, nie mogłam dojść do siebie przez całą dobę - powiedziała w wywiadzie dla Ohme.pl Zobaczcie wyznanie Dody.  Doda zdradza kulisy rozwodu z Emilem Stępniem Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Ich miłość rozwijała się z dala od mediów. Funkcjonowali jedynie jako partnerzy biznesowi. W kwietniu 2018 roku zszokowali całą Polskę, gdy pokazali swoje ślubne zdjęcia z Hiszpanii . Ich małżeństwo trwało jednak zaledwie trzy lata. Doda ogłosiła rozstanie z Emilem Stępniem w czerwcu tego roku i jak sama przyznała odetchnęła z ulgą. Ostatnie miesiące były jednak dla nich trudne. Byli już małżonkowie nie ukrywali już wzajemnej niechęci. Do sieci przedostawały się coraz to nowe szokujące szczegóły z ich ostatnich kilku miesięcy.  Czara goryczy przelała się, gdy okazało się, że Emil Stępień utrudnił Dodzie i Marii Sadowskiej możliwość zrobienia tzw. "final cuta" do "Dziewczyn z Dubaju". Doda wydała mocne oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z reżyserką nie wezmą odpowiedzialności za film . Ostatecznie jednak stronom udało się dojść do porozumienia a sam Emil Stępień wypowiadał się na temat Dody w samych superlatywach podczas premiery.  W trakcie zaogniającego się konfliktu pomiędzy Dodą a Emilem...

Doda na swojej imprezie rozwodowej
dodaqueen/Instagram, Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Doda na swoją rozwodową imprezę wydała 50 tysięcy złotych! 
Doda rozpoczęła nowy etap życia z przytupem. Jej niezwykła impreza rozwodowa odbiła się ogromnym echem w show-biznesie. Dlaczego przyjęcie było aż tak drogie?

Doda 15 listopada rozwiodła się ze swoim mężem Emilem Stępniem. Tę rozprawę poprzedziło kilka tygodni publicznych niesnasek i naprawdę poważnych oskarżeń. Dla artystki był to czas niezwykle stresujący, szczególnie że walczyła o dokończenie prac nad wspólnym filmem jej i Emila Stępnia, "Dziewczyny z Dubaju".  Ostatecznie Doda zamknęła te dwie sprawy: film i małżeństwo z wielkim sukcesem i postanowiła to uczcić. Jej pomysł na tak huczną imprezą rozwodową odbił się szerokim echem i zrobił niemałe wrażenie na fanach. Jak się okazuje, Doda zadbała o każdy detal przyjęcia, a zamknięcie starego rozdziału w życiu kosztowało ją kilkadziesiąt tysięcy.  Doda na huczną imprezę rozwodową wydała 50 tysięcy złotych! Ile kosztowała ją sama suknia? Na imprezie rozwodowej Dody wszystko ze sobą współgrało, a każdy element przyjęcia był bardzo przemyślany. Gwiazda wynajęła jeden z warszawskich klubów razem z częścią restauracyjną na prywatną imprezę. Zamiast witać gości w drzwiach, Doda zdecydowała się zrobić wielkie wejście i podjechała pod klub na dachu limuzyny w pięknej, efektownej sukni z bardzo długim trenem. Ta zjawiskowa stylizacja i welon w jakiś sposób nawiązywały do sukni ślubnej, jednak napis "divorced" (rozwiedziona przyp. red.) rozwiewał wszelkie wątpliwości. Na limuzynie był także napis "Just divorced" (dopiero rozwiedziona) będący żartem z popularnego angielskiego "just married" (dopiero poślubiona). Ile kosztowała Dodę ta impreza? Efektowna suknia projektu Sylwii Kujawy z niebagatelnie długim, bo aż 8-metrowym trenem kosztowała Dodę aż 15 tysięcy złotych! Do tego Doda postawiła na efektowne buty na obcasie i mnóstwo luksusowych dodatków.  Impreza odbyła się w jednym z popularnych warszawskich...

Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 
Piosenkarka kilka miesięcy temu poinformowała, że kończy małżeństwo z Emilem Stępniem, a dziś odbyła się kolejna rozprawa. Sprawdźcie, co Doda powiedziała po wyjściu z sądu!

Doda podczas relacji na InstaStories nagrała krótkie nagranie po wyjściu z sali sądowej. Okazuje się, że właśnie dziś, w środę 10 listopada, odbyła się sprawa rozwodowa piosenkarki i jej męża Emila Stępnia. Czy producent filmowy tym razem pojawił się na sprawie i czy była para jest już rozwiedziona? Sprawdźcie, co powiedziała Doda!  Doda komentuje sprawę rozwodową z Emilem Stępniem Kilka miesięcy temu Doda opublikowała w sieci zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem, Emilem Stępniem. Artystka zdradziła wówczas, że to ona złożyła pozew rozwodowy i jest to jej ostateczna decyzja.  - Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - Doda wyznała na początku czerwca br.  Niestety, po jakimś czasie okazało się, że Doda i Emil Stępień nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Co więcej, między byłą parą doszło do medialnej przepychanki.  Zobacz także:   "Na czworakach poszłam do lekarza". Doda w szczerym wywiadzie o rozstaniu i swoim stanie psychicznym Doda już nie ukrywa, że nie utrzymuje z mężem żadnych kontaktów, a to, co przeżywała przed rozstaniem było prawdziwym horrorem. Piosenkarka zdradziła, że związek z Emilem Stępniem odbił się na jej psychice.  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - mówiła Doda.  Dziś odbyła się druga sprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia. Po wyjściu z sali sądowej gwiazda nagrała krótką relację, podczas której zdradziła, że producent filmowy...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner