Doda na swojej imprezie rozwodowej
ADAM JANKOWSKI/REPORTER
Newsy

Doda świętuje rozwód z Emilem Stępniem. Na swoją rozwodową imprezę wjechała na... limuzynie!

Doda świętuje zakończenie małżeństwa z Emilem Stępniem w wielkim stylu. Limuzyna, wielkie wejście i piękna stylizacja. Tak gwiazda wchodzi w nowy etap w życiu.

Doda nie ukrywała, że małżeństwo z Emilem Stępniem było dla niej bardzo ciężkim doświadczeniem. Gwiazda przyznała, że między nią a mężem dochodziło do mnóstwa nieporozumień, a ostatnie tygodnie były otwartą batalią byłych małżonków. Fani spodziewali się, że rozwód może wcale nie pójść gładko, a tymczasem wyrok zapadł podczas jednej rozprawy a Doda i Emil Stępień podziękowali sobie wzajemnie za wspólne lata życia. Teraz, po tych trudnych doświadczeniach, Doda zaczyna nowy etap i jak na gwiazdę przystało, robi to w wielkim stylu. W pięknej wieczorowej sukni Doda przejechała ulicami Warszawy na... dachu limuzyny z wielkim napisem "Just divorced".

Szybkie strzały. Doda o prokuraturze: "Traumatyczne i najgorsze wspomnienie w moim życiu"

Doda na swojej imprezie rozwodowej: "teraz jest czas, żeby zamknąć pewien etap i się bawić"

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez 3 lata. Doda zaskoczyła fanów informacją o swoim małżeństwie, bo zdecydowała się wziąć je z dala od mediów. Taki też przez długi czas był jej małżeński związek, nieco ukryty, schowany przed światem medialnym. Dopiero praca nad "Dziewczynami z Dubaju" ujawniła rzeczywiste stosunki byłych już małżonków. Konflikt dotyczący dokończenia filmu i problemów finansowych sprowokował Dodę do powiedzenia prawdy na temat swojej relacji. Gwiazda przyznała, że przeżyła prawdziwe załamanie nerwowe przez swojego byłego męża. 

Cała historia skończyła się jednak w łagodny sposób. Doda film dokończyła, a dzień później wzięła rozwód z Emilem Stępniem, ostatecznie zrywając wszelkie stosunki z byłym mężem. Małżonkowie mimo publicznych waśni napisali oświadczenia, w których podziękowali sobie za wspólne lata. Doda postanowiła więc zakończyć ten etap w życiu w wielkim stylu i zorganizowała imprezę rozwodową, jakiej jeszcze nie było w polskim show-biznesie.

Doda na swojej imprezie rozwodowej
ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Zobacz także: Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 

Na swoją rozwodową imprezę Doda dotarła w niezwykły sposób! Doda podjechała przy akompaniamencie "Dżagi" pod klub na dachu limuzyny! Oczywiście gwiazda zadbała o odpowiedni anturaż i miała na sobie efektowną, wieczorową, tiulową suknię. Napis na drzwiach samochodu "Just divorced" ("Właśnie rozwiedziona") dopełnił całości!

Doda na swojej imprezie rozwodowej
dodaqueen/Instagram

Gwiazda miała na sobie piękną, błyszczącą suknię, w której wyglądała zjawiskowo. Doda zadbała, by błyszczeć na swojej imprezie najjaśniej i udało się jej to! W pięknej sukni z wyrazistym welonem długimi rękawiczkami i diademie  z napisem "divorced"wyglądała doskonale!

Doda na swojej imprezie rozwodowej
Pawel Wodzynski/East News

Impreza rozwodowa została zorganizowana z przytupem. Na wydarzeniu nie zabrakło wielu gwiazd, a także fotoreporterów. Dlatego właśnie Doda miała nawet specjalną ściankę, na której z dumą i uśmiechem pozowała. Zacząć w ten sposób nowy etap życia mogła tylko ona!

Doda na swojej imprezie rozwodowej
Pawel Wodzynski/East News

Goście Dody zostali odpowiednio ugoszczeni. Każdy z gości otrzymał prezent, świeczkę ze spersonalizowanym napisem oczywiście nawiązującą do tematyki rozwodu i bycia singlem. Przestrzeń zdobiły też napisy i balony. Doda zadbała o każdy detal!

Doda ugościła gości na swojej imprezie rozwodowej
dodaqueen/Instagram

 

Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem
East News/Artur Zawadzki/Adam Jankowski
Newsy
Doda o kulisach rozwodu z Emilem Stępniem: "Całą dobę dochodziłam do siebie"
Doda zdradziła, co działo się tuż po rozprawie rozwodowej z Emilem Stępniem. Jednak nie urwie z nim kontaktu całkowicie?!

Doda i Emil Stępień byli małżeństwem przez ponad trzy lata. W czerwcu wokalistka zszokowała fanów wyznaniem, że właśnie rozwodzi się z mężem. Przez ostatnie miesiące pomiędzy małżonkami było naprawdę gorąco. Obrzucali się w mediach wzajemnymi oskarżeniami, a sama Doda przyznała, że przez toksyczne relacje z mężem miała myśli samobójcze i trafiła na terapię. W zeszłym tygodniu odbyła się ich sprawa rozwodowa. Teraz Doda zdecydowała się zdradzić jej kulisy. Zachowanie Emila Stępnia wprowadziło ją w osłupienie:  Jak wróciłam do domu, nie mogłam dojść do siebie przez całą dobę - powiedziała w wywiadzie dla Ohme.pl Zobaczcie wyznanie Dody.  Doda zdradza kulisy rozwodu z Emilem Stępniem Doda i Emil Stępień poznali się w 2016 roku. Ich miłość rozwijała się z dala od mediów. Funkcjonowali jedynie jako partnerzy biznesowi. W kwietniu 2018 roku zszokowali całą Polskę, gdy pokazali swoje ślubne zdjęcia z Hiszpanii . Ich małżeństwo trwało jednak zaledwie trzy lata. Doda ogłosiła rozstanie z Emilem Stępniem w czerwcu tego roku i jak sama przyznała odetchnęła z ulgą. Ostatnie miesiące były jednak dla nich trudne. Byli już małżonkowie nie ukrywali już wzajemnej niechęci. Do sieci przedostawały się coraz to nowe szokujące szczegóły z ich ostatnich kilku miesięcy.  Czara goryczy przelała się, gdy okazało się, że Emil Stępień utrudnił Dodzie i Marii Sadowskiej możliwość zrobienia tzw. "final cuta" do "Dziewczyn z Dubaju". Doda wydała mocne oświadczenie, w którym przyznała, że wraz z reżyserką nie wezmą odpowiedzialności za film . Ostatecznie jednak stronom udało się dojść do porozumienia a sam Emil Stępień wypowiadał się na temat Dody w samych superlatywach podczas premiery.  W trakcie zaogniającego się konfliktu pomiędzy Dodą a Emilem...

Doda na swojej imprezie rozwodowej
dodaqueen/Instagram, Pawel Wodzynski/East News
Newsy
Doda na swoją rozwodową imprezę wydała 50 tysięcy złotych! 
Doda rozpoczęła nowy etap życia z przytupem. Jej niezwykła impreza rozwodowa odbiła się ogromnym echem w show-biznesie. Dlaczego przyjęcie było aż tak drogie?

Doda 15 listopada rozwiodła się ze swoim mężem Emilem Stępniem. Tę rozprawę poprzedziło kilka tygodni publicznych niesnasek i naprawdę poważnych oskarżeń. Dla artystki był to czas niezwykle stresujący, szczególnie że walczyła o dokończenie prac nad wspólnym filmem jej i Emila Stępnia, "Dziewczyny z Dubaju".  Ostatecznie Doda zamknęła te dwie sprawy: film i małżeństwo z wielkim sukcesem i postanowiła to uczcić. Jej pomysł na tak huczną imprezą rozwodową odbił się szerokim echem i zrobił niemałe wrażenie na fanach. Jak się okazuje, Doda zadbała o każdy detal przyjęcia, a zamknięcie starego rozdziału w życiu kosztowało ją kilkadziesiąt tysięcy.  Doda na huczną imprezę rozwodową wydała 50 tysięcy złotych! Ile kosztowała ją sama suknia? Na imprezie rozwodowej Dody wszystko ze sobą współgrało, a każdy element przyjęcia był bardzo przemyślany. Gwiazda wynajęła jeden z warszawskich klubów razem z częścią restauracyjną na prywatną imprezę. Zamiast witać gości w drzwiach, Doda zdecydowała się zrobić wielkie wejście i podjechała pod klub na dachu limuzyny w pięknej, efektownej sukni z bardzo długim trenem. Ta zjawiskowa stylizacja i welon w jakiś sposób nawiązywały do sukni ślubnej, jednak napis "divorced" (rozwiedziona przyp. red.) rozwiewał wszelkie wątpliwości. Na limuzynie był także napis "Just divorced" (dopiero rozwiedziona) będący żartem z popularnego angielskiego "just married" (dopiero poślubiona). Ile kosztowała Dodę ta impreza? Efektowna suknia projektu Sylwii Kujawy z niebagatelnie długim, bo aż 8-metrowym trenem kosztowała Dodę aż 15 tysięcy złotych! Do tego Doda postawiła na efektowne buty na obcasie i mnóstwo luksusowych dodatków.  Impreza odbyła się w jednym z popularnych warszawskich...

Doda ujawnia szokujące szczegóły nękania jej mamy przez Emila Stępnia
Artur Zawadzki/REPORTER
Newsy
Doda nagrała relację po wyjściu ze sprawy rozwodowej! "Honorowo i uczciwie mówię..." 
Piosenkarka kilka miesięcy temu poinformowała, że kończy małżeństwo z Emilem Stępniem, a dziś odbyła się kolejna rozprawa. Sprawdźcie, co Doda powiedziała po wyjściu z sądu!

Doda podczas relacji na InstaStories nagrała krótkie nagranie po wyjściu z sali sądowej. Okazuje się, że właśnie dziś, w środę 10 listopada, odbyła się sprawa rozwodowa piosenkarki i jej męża Emila Stępnia. Czy producent filmowy tym razem pojawił się na sprawie i czy była para jest już rozwiedziona? Sprawdźcie, co powiedziała Doda!  Doda komentuje sprawę rozwodową z Emilem Stępniem Kilka miesięcy temu Doda opublikowała w sieci zaskakujące oświadczenie, w którym poinformowała, że rozstała się z mężem, Emilem Stępniem. Artystka zdradziła wówczas, że to ona złożyła pozew rozwodowy i jest to jej ostateczna decyzja.  - Zanim uprzedzi mnie „ktoś dyskretny”...Złożyłam pozew o rozwód. Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna - Doda wyznała na początku czerwca br.  Niestety, po jakimś czasie okazało się, że Doda i Emil Stępień nie rozstali się w przyjaznej atmosferze. Co więcej, między byłą parą doszło do medialnej przepychanki.  Zobacz także:   "Na czworakach poszłam do lekarza". Doda w szczerym wywiadzie o rozstaniu i swoim stanie psychicznym Doda już nie ukrywa, że nie utrzymuje z mężem żadnych kontaktów, a to, co przeżywała przed rozstaniem było prawdziwym horrorem. Piosenkarka zdradziła, że związek z Emilem Stępniem odbił się na jej psychice.  - Przepracowałam to rok temu. Odbiło się to u mnie jak wiecie depresją, lękami, atakami paniki. […] Byłam na dnie, miałam najgorsze myśli. I Emil dobrze wie, że prawie przypłaciłam je życiem. On dobrze o tym wie - mówiła Doda.  Dziś odbyła się druga sprawa rozwodowa Dody i Emila Stępnia. Po wyjściu z sali sądowej gwiazda nagrała krótką relację, podczas której zdradziła, że producent filmowy...

Nasze akcje
Douglas
Styl życia
Największa perfumeria Douglas to miejsce inne niż wszystkie
Współpraca reklamowa
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik