Choć zarówno Doda, jak i Dariusz Pachut wydali oświadczenia po doniesieniach o ich rozstaniu, żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło, że ten związek to już przeszłość. Jednak z mediów społecznościowych zniknęły wspólne zdjęcia piosenkarki i podróżnika. Internauci wciąż spierają się, czy para przeszła kryzys i nadal jest razem. Spore zamieszanie wywołał ostatni wpis Dody. Część fanów twierdzi, że na drugim planie fotografii znalazł się właśnie Dariusz Pachut.

Reklama

Doda pokazała zdjęcia ze schroniska. Fani: "A z tyłu Dariusz Pachut"

Niedawno Dariusz Pachut odpowiedział na pytanie o relację z Dodą. W dodatku piosenkarka zareagowała na komentarz podróżnika, co potwierdziło, że choć teoretycznie nie obserwuje jego profilu w mediach społecznościowych, to nie urwała z nim kontaktu — jak w przypadku byłych partnerów — i nadal śledzi aktywność mężczyzny. Teraz atmosfera wokół relacji gwiazdy ze sportowcem jest jeszcze gorętsza. Wszystko przez ostatnie zdjęcie wokalistki.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: „Doda. Dream Show”: Doda gorzko o związkach w swoim programie. Mamy zwiastun 2. odcinka!

Artystka opublikowała na swoim Instagramie sesję zrobioną podczas wizyty w schronisku. Na zdjęciach widzimy Dodę wtulającą się w szopa pracza. To jednak drugi plan zainteresował internautów najbardziej. Obserwujący zwrócili uwagę na tajemniczego mężczyznę, który stoi za królową popu.

Instagram @dodaqueen

Część fanów uważa, że to Dariusz Pachut przechodzi za wokalistką na zdjęciu. Zdaniem internautów zdradziły go tatuaże. W komentarzach zaraz rozpętała się gorąca dyskusja na temat relacji artystki i mężczyzny. Niektórzy już są przekonani, że gwiazda i sportowiec zażegnali kryzys i nadal są parą.

- Czy na trzecim zdjęciu za nią nie idzie Dariusz?
- A z tyłu Dariusz Pachut! I po co było tak kłamać;
- Szkoda, wystarczyło powiedzieć, jak jest. Przecież nikt nie jest przeciwny niczyjej miłości...
- Oczywiście, że on. Poznać można po tatuażu — czytamy w komentarzach.

Instagram @dodaqueen

Zobacz także: "Doda. Dream show": Wróżka zaskoczyła Dodę! "Coś tu się nowego szykuje. Uczucie nowe"

Reklama

Doda nie odniosła się wprost do sugestii fanów. Inni obserwujący stwierdzili, że piosenkarka ma prawo do prywatności i internauci powinni przestać doszukiwać się sensacji. A co wy myślicie?

Instagram @dariuszpachut
Instagram @dodaqueen
Reklama
Reklama
Reklama