Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303"
Akpa
Co na to Górniak?
1/4
Doda odpowiada Górniak

 

Edyta Górniak nie musiała długo czekać na odpowiedź Dody. Gwiazda w komentarzu na Instagramie odniosła się do jej odmowy i w bardzo wyrozumiały sposób potraktowała słowa Górniak. To już kolejna piosenkarka, która nie zaakceptowała zaproszenia Dody do udziału w koncercie "Artyści przeciw nienawiści". Wokalistka zainicjowała to wydarzenie po tragicznej śmierci prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. 

Zobaczcie, co napisała Doda w odpowiedzi na odmowę Górniak...

 

Zobacz także: Doda wyciąga rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej! "Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe"!

2/4
Doda
Instagram

 

Doda w swoim apelu, prosiła inne gwiazdy, aby zapomniały o dotychczasowych urazach i wzięły udział we wspólnym koncercie:

 

Wyciągam rękę do Edyty Górniak i Justyny Steczkowskiej. Do wszystkich dziewczyn, które za mną nie przepadają w branży. Hej! Dziewczyny pokażmy, że jesteśmy dorosłe, że są ważniejsze idee, że jesteśmy ponad to - prosiła Doda. 

 

Na ten apel kilka gwiazd odpowiedziało negatywnie, m.in. Edyta Górniak i Agnieszka Chylińska. Zobaczcie, co na to Doda...

3/4
Dorota Rabczewska-Stępień

 

Doda z pełną wyrozumiałością podeszła do decyzji innych gwiazd. Piosenkarka nie żywi urazy do nikogo i rozumie, że każdy ma prawo uczcić pamięć prezydenta Gdańska na swój sposób, udowodniła to pisząc na Instagramie:

 

Każdy ma wolny wybór, szkoda tylko, że tyle w tym złości. Koncert pokoju za parę tyg a już tyle niepotrzebnych emocji. Mimo wszystko cała ekipa wysyła dobrą energię i zagramy dla wszystkich. - w odpowiedzi na wpis Górniak napisała Doda. 

 

4/4
Edyta Górniak na premierze filmu "Dywizjon 303"
Akpa

 

Czy Dodzie, dzięki koncertowi uda się zażegnać dawne konflikty?

Więcej na temat Edyta Górniak Doda