Agnieszka Szulim odpowiedziała Dodzie
ONS
Newsy

Doda o Szulim: Chciałam ją oblać krwią kaczki, może jeszcze to zrobię

Gwiazda opisała szczegółowo jak miała wyglądać zemsta

Początek jesiennej ramówki TVN i drugiego sezonu "Na Językach" to przede wszystkim skandal związany z materiałem o wypadku Dody, który odbił się szerokim echem. Gwiazda nie szczędziła słów krytyki pod adresem twórców programu. Przypomnijmy: "Prywatna obsesja i kompleksy Szulim"

W najnowszym wywiadzie, którego Doda udzieliła portalowi Onet.pl, powrócił temat feralnego materiału i Agnieszki Szulim, która żartowała z wypadku wokalistki. Rabczewska w dalszej części rozmowy przyznała, że planowała specjalną akcję z udziałem "pewnej prezenterki żądnej krwi" - chciała oblać ją krwią. Jak myślicie, o kogo mogło chodzić? ;)

Nie lubię w sobie nadpobudliwości. To cecha, która przydawała mi się, gdy trenowałam sprint. W show-biznesie zapędza mnie to czasem w kozi róg albo doprowadza do sytuacji dziwnych. Ostatnio tak się zawzięłam, że przez pół dnia szukałam krwi kaczki na czerninę. Potrzebna mi była na pewien bankiet. Jeśli jakaś prezenterka jest żądna krwi, to uważam, że powinna ją dostać… No ale nie znalazłam. Byłam nawet u rolnika, nie chciał mi jej jednak dać. Co chciałam z nią zrobić tej prezenterce? Może jeszcze zrobię, to zobaczysz - powiedziała w rozmowie z Onet.pl


Chyba plotki o przyjściu Szulim z ochroniarzem na galę modową Flesz Fashion Night nie do końca była wyssane z palca. Przypomnijmy: Szulim boi się Dody? Szykuje się wielka konfrontacja

Doda znana jest z tego, że podczas wywiadów lubi przekomarzać się z dziennikarzami. Myślicie, że tym razem też żartowała?

Doda na wielkim zlocie fanów:

Agnieszka Szulim odpowiada Dodzie
ONS (2)
Newsy
Szulim boi się fanów Dody: Bez nas jej wypadek nie istniałby w mediach
Agnieszka znów ostro o Rabczewskiej

2013 rok to w m.in. skandal w programie "Na językach" z Dodą w roli głównej. Po tym jak Agnieszka Szulim żartowała z wypadku gwiazdy, natychmiast spotkała się z falą krytyki. Fani Dody wystosowali nawet otwarty list do Edwarda Miszczaka , dyrektora programowego TVN-u, a sama Doda planowała "oblać Szulim krwią z kaczki" na jednej z imprez. Przypomnijmy: Doda do Miszczaka o Szulim: "Jej prywatna obsesja i kompleksy!" W nowym numerze "Flesza" Agnieszka podsumowała 2014 rok. W rozmowie nie zabrakło oczywiście pytań o Dodę. - Nie chciałabym spotkać w ciemnej uliczce fanów Dody! Po "Na językach" kilka osób obraziło się za komentarze z przymrużeniem oka. A wszystko dlatego, że to, co prezentujemy i mówimy jest postrzegane śmiertelnie poważnie. Do mojego programu nie można podchodzić na serio, my tylko pokazujemy jak ten show-biznes działa. Do Karoliny Korwin Piotrowskiej przychodziły pogróżki od fanów Dody, którzy zapowiadali, że spalą jej mieszkanie . Agnieszka zapewniła przy okazji, że cała akcja z Dodą w tle nie była zaplanowana docelowo przez nią. Jej jedynym pomysłem było odczytanie listy Dody przez Przemysława Saletę . - To był akurat mój pomysł. Chyba jedyny, jeśli chodzi o materiały o Dodzie w naszym programie. Tak się składa, że bez nas jej wypadek istniałby w mediach o wiele krócej. Dzięki mnie współczuło jej pół Polski. To po pierwsze. A po drugie, nie musiała podbijać na siłę zainteresowania kolejnymi zdjęciami gołych pośladków publikowanymi na Instagramie. Naprawdę spodziewałam się raczej kwiatów z podziękowaniami, niż donosów do dyrekcji . Czy fani Dody zareagują na słowa Agnieszki Szulim, czy tym razem pozostawią je bez komentarza? Zobacz: "Doda interesuje mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg" Tak wyglądają fani Dody:

Agnieszka Szulim i Doda na imprezie Flesz Fashion Night
ONS
Newsy
Szulim boi się Dody? Na gali Flesza szykuje kolejną akcję
Czy Doda też przyjdzie? My już wiemy!

Dziś wieczorem w Warszawie odbędzie się absolutne wydarzenie sezonu - Gala Flesz Fashion Night , która jednocześnie będzie imprezą urodzinową magazynu "Flesz". Pojawi się na niej cała show-biznesowa śmietanka, a atrakcji z pewnością nie zabraknie. Przypomnijmy: Urodziny Flesza: Dzisiaj najważniejsza impreza roku pełna gwiazd! Na galę odbywającą się w Muzeum Narodowym przybędzie również Agnieszka Szulim . Dziennikarka jest ostatnio bohaterką afery, którą wywołał  materiał o wypadku Dody   wyemitowany w jej programie. W internecie zawrzało, a pod adresem dziennikarki kierowano anonimowo wiele mocnych słów i... gróźb. Najwyraźniej niektóre z nich Agnieszka potraktowała bardzo poważnie. Jak udało się dowiedzieć AfterParty.pl, na dzisiejszej imprezie Szulim pojawi się w towarzystwie ochroniarza. Czy będzie pozował razem z gwiazdą? Tego nie wiadomo, ale pewne jest, że ochroniarz będzie doglądał bezpieczeństwa Agnieszki podczas imprezy. Pytanie tylko czy rzeczywiście ochrona będzie potrzebna. Jak udało nam się ustalić  na imprezie nie pojawi się Doda, która wciąż dochodzi do siebie po wypadku. - Doda jest wierną czytelniczką "Flesza" i bardzo ceni imprezy tego magazynu. Ale aktualnie jej stan nie pozwala na to, by mogła pojawiać się na jakichkolwiek wydarzeniach publicznych. Pojawia się tylko wtedy, gdy zobowiązuje ją do tego kontrakt. To i tak dla niej duży wysiłek. Dlatego na pewno nie pojawi się ani dzisiaj ani w ogóle w ciągu najbliższych tygodni. Musi wydobrzeć i wrócić do formy, co na pewno nie nastąpi zbyt szybko - mówi przyjaciel Dody w rozmowie z afterparty.pl Zobacz: Szulim nabija się z wypadku Dody. Przesadziła?   Doda w koszulce dedykowanej Agnieszce Szulim:

Korwin odpowiada na list otwarty Dody
ONS
Newsy
Korwin skomentowała oświadczenie Dody do TVN
Co myśli na ten temat dziennikarka?

Początek tego tygodnia stoi pod znakiem wielkiej afery wokół materiału wyemitowanego w programie "Na Językach", w którym Agnieszka Szulim i jej goście żartowali z wypadku Dody , któremu gwiazda uległa ponad tydzień na jednym z koncertów. Przypomnijmy: Szulim w "Na Językach" nabija się z wypadku Dody. Przesadziła? Na reakcję Dody nie trzeba było długo czekać. Piosenkarka, która od długiego czasu zmaga się z poważnym schorzeniem kręgosłupa wystosowała list otwarty do dyrektora TVN, Edwarda Miszczaka, a także samej Agnieszki Szulim. Napisała w nim o szerzeniu nienawiści, bezdusznego nabijania się z cudzej choroby, nie zabrakło też mocnych słów pod adresem dziennikarki (zobacz: MOCNE! Doda oskarża TVN i PONIŻA Szulim: Prywatna obsesja i kompleksy ). Podczas emisji materiału w studio "Na Językach" była też obecna Karolina Korwin Piotrowska . W rozmowie z AfterParty.pl dziennikarka skomentowała reakcję Dody: Napisałam w "Bombie", że im bardziej gwiazda opowiada, jakie ma poczucie humoru i dystans do siebie, tym szybciej należy kupować kamizelkę kuloodporną i uciekać z krzykiem. Podtrzymuję. Gdyby Doda mieszkała w swoich wymarzonych Stanach, do których jakoś jednak nie pojechała kariery robić, to nie wychodziłaby z sądu, bowiem to, co robią w programach Jimmy''ego Kimmela i innych wywołałoby u niej jeszcze większą wściekłość. Tam nie ma zmiłuj. Dla nikogo. "Na językach" to nie "Pegaz". To program o szołbiznesie, w którym jestem komentatorem, więc o materiałach tam zamieszczanych powinien wypowiadać się jego producent, a nie ja. Zabawna jest jednak reakcja Dody. Jej list ma poziom egzaltowanej 12-latki, jej obrona przez fanów, podobnie. Polskie piekło i głupota w pełnej krasie, okraszone groźbami w języku elfickim wysyłanymi do Agnieszki Szulim i groźbami spalenia mieszkania i pobicia kierowanymi pod moim adresem. Doda zapomniała, w ilu pobiciach...

Nasze akcje
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner