Doda nagordzona przez Fundację Spełnionych Marzeń
ONS

Już w najbliższy poniedziałek w stołecznym Teatrze Kwadrat odbędzie się gala Fundacji Spełnionych Marzeń. Podczas wydarzenia wręczone zostaną nagrody dla osób, które przez ostatnie miesiące intensywnie włączyły się w pomoc chorym i potrzebującym dzieciom. Jak dowiedział się serwis AfterParty.pl, jedna z tegorocznych statuetek powędruje w ręce Dody.

Artystka od wielu lat mocno angażuje się w pomoc fundacji. Wielokrotnie odwiedzała chore maluchy w szpitalu, dzięki czemu na ich twarzach pojawiał się uśmiech. Dlatego nie dziwi nas fakt, że wyróżnienie w tym roku przypadło właśnie Dodzie. Zobacz: "Jestem dodapalaczem!"

- Znamy się z Doda już od 15 lat. Mieliśmy różne chwile, lepsze, gorsze, przez długi okres czasu byliśmy najlepszymi przyjaciółmi... Ale mogę powiedzieć jedno: Doda to osoba o wielkim sercu. Pomaga bezinteresownie i zawsze. Nigdy nie odmówiła pomocy, a pomaga bardzo dużo. Dużo więcej niż myślicie. To bardzo dobry człowiek. Alladyn - Nagroda Fundacji Spełnionych Marzeń absolutnie się jej należy! - powiedział Tomasz Lubert w rozmowie z AfterParty.pl, który osobiście wręczy statuetkę Rabczewskiej.


Na wielkiej gali Fundacji Spełnionych Marzeń pojawią się również Natalia Lesz, Alexandra, Honey oraz Filip Mettler, którzy zadbają o muzyczną oprawę wydarzenia.

Dodzie gratulujemy kolejnego sukcesu. Mamy nadzieję, że postawa gwiazdy zachęci innych do pomocy potrzebującym dzieciom.

Zobacz: Jest już oficjalny trailer DVD Dody. Tak wygląda jej show [WIDEO]

Doda i Tomasz Lubert reaktywowali Virgin i zagrali dla chorych dzieci:

Więcej na temat Doda