Doda na okładce Party
ONS
Newsy

Doda na okładce "Party"! Kiedy ślub?

Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer magazynu "Party". Na jego okładce - Doda! I oczywiście temat ślubu. W tym tygodniu piosenkarka i Emil Haidar potwierdzili, że się zaręczyli, Doda pokazala też pierścionek zaręczynowy. Redakcji "Party" udało się zaś dowiedzieć, jak dokładnie wyglądały zaręczyny piosenkarki z Emilem Haidarem. Zobacz: Ile kosztował pierścionek zaręczynowy Dody? To wartość mieszkania!

Co jeszcze w numerze? Edyta Górniak - czy powinna obawiać się książki, którą wyda jej były mąż, Dariusz K.? Ponadto "Party" zdradza, czym kierowali się Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel Bułecką wybierając imiona dla córki. W środku zdjęcia pary.

Ponadto - rozmowa z Pauliną Smaszcz Kurzajewską. Przeczytajcie też o Dawidzie i Michale Kwiatkowskim, Zdzisławie Sośnickiej i Annie Lewandowskiej.

Nowe Party już jutro w sprzedaży.

Zobacz: Zmiany, zmiany zmiany! Edyta Górniak zdradza, co nowego będzie w „The Voice of Poland”

Doda na okładce Party


Doda podczas rozprawy sądowej

Doda i Agnieszka Szulim na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Doda i Agnieszka Szulim na okładce "Party"
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer najlepszego magazynu o gwiazdach "Party". Na okładce - dwie najgorętsze gwiazdy - Doda oraz Agnieszka Szulim . Od ich słynnej bójki w Chorzowie minie niedługo rok. Sprawa sądowa jest w toku, zaś Agnieszka zapowiada, że nie ma szans na ugodę, ponieważ piosenkarka kłamie! Jaką odpowiedź ma na takie oskarżenie Dorota? Przeczytacie tylko w nowym "Party"! Przypomnijmy: Doda zaproponowała Szulim ugodę w sądzie? Przełom w relacji gwiazd Co jeszcze w numerze? Dwa inne konflikty, z których jeden właśnie się zakończył, ponieważ Magda Gessler odwiedziła restaurację Wojciecha Modesta Amaro . Co zjadła? Ponadto - Joanna Horodyńska i Edyta Górniak . Takiej wojny na słowa dawno w polskim show-biznesie nie było. Dlaczego diwa i stylistka toczą spory i jakie są kulisy ich konfliktu? Odpowiedź poznacie w "Party". W numerze: Anna Lewandowska, Anna Wendzikowska i Magdalena Ogórek. Nowe "Party" - już jutro w sprzedaży w atrakcyjnej cenie - tylko 1,99 zł. Serdecznie polecamy. Zobacz: Najpierw gwiazdka Michelin, a teraz... Ogromny sukces Wojciecha Modesta Amaro. Znamy szczegóły Doda i Agnieszka Szulim  w sądzie:

Edyta Górniak na okładce Party
Newsy
Edyta Górniak na okładce nowego "Party"
Kto szantażuje gwiazdę? Co jeszcze w numerze?

Już jutro do sklepów trafi nowy numer magazynu "Party". Tym razem z okładki zerka Edyta Górniak , która ostatnio w swoim życiu przeżywa kolejny dramat - jest szantażowana! Dobra forma sceniczna, regularne występy i zachwycające stylizacje powodują, że diwa dostaje e-maile z pogróżkami i złymi życzeniami. "Party" zdradza, kto chce jej zaszkodzić. Ponadto, Małgorzacie Rozenek szykuje się mocna konkurencja w nowym programie TVP, i wcale nie chodzi o Martę Grycan ! "Party" dementuje też plotki o rzekomych zaręczynach Borysa Szyca i Zofii Ślotały. Dlaczego więc stylistka pochwaliła się pierścionkiem? Zobacz: Rozenek dostała nowy program Nie zabrakło także stałych rubryk - felietonu Karoliny Korwin Piotrowskiej , modowych recenzji w wykonaniu Joanny Horodyńskiej i Ady Fijał oraz rankingu "Party". Tym razem poznacie gwiazdy, które dzięki botoksowi stały się piękniejsze. "Party" od jutra w sprzedaży. Za jedyne 1,99 złotych! Najbardziej spektakularne metamorfozy polskich gwiazd:

Doda rozstała się z Emilem Haidarem
Newsy
Afera z pierścionkiem zaręczynowym Dody! Wiemy, ile tak naprawdę kosztował!
Afera z pierścionkiem zaręczynowym Dody! Wiemy, ile tak naprawdę kosztował!

Sprawa pierścionka zaręczynowego Dody nadal budzi spore emocje. Emil Haidar, jej były partner, zażądał od niej zwrotu wszystkich prezentów, jakie od niego otrzymała, kiedy jeszcze byli razem.  Zgodnie z decyzją sądu artystka nie musi mu oddawać podarunków.  Ale co z pierścionkiem?   Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy Dody? Sąd przychylił się do propozycji Dody, która chciała się pozbyć pierścionka.  Jak sama napisała na swoim Facebooku, wyśle go pocztą do Haidara: Jutro z kokardą wyślę go w nadziei, że rozmiar będzie pasował. A właściwie jestem pewna, że będzie - pisała.  Dlaczego pierścionek budzi tyle emocji? Ze względu na jego cenę. Od zawsze plotkowało się, że kosztuje on aż 250 tysięcy złotych. Z oświadczenia Dody wynika jednak inaczej.   Haidar, który wniósł sprawę do sądu, musiał wpłacić 5% wartości sporu (360 tys. zł) czyli 18 tysięcy złotych. Doda byłemu chłopakowi musi zwrócić połowę kosztów procesu. Druga połowa przepada Emilowi ze względu na przegrany proces. Sąd odrzucił jego wniosek o zwrot prezentów w postaci torebki oraz sukienek, które są warte połowę - czyli 180 tysięcy złotych. Drugą połowę stanowi pierścionek, który kosztował zatem 180 tysięcy złotych. Sąd przyznał mi, a ku rozpaczy mojego ex odmówił mu zwrotu podarunków, czyli sukienki i torebki wartości 50 % sporu. Ex musi ponieść koszty od przegranego procesu wiec podzielimy się po połowie - pisała Doda. Zobacz także:  Zjawiskowa Doda na urodzinach "Party"! Musicie zobaczyć jej kreację ZDJĘCIA   To ten pierścionek stał się przedmiotem sporu w sądzie.   Doda odda pierścionek zaręczynowy Haidarowi.

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner