W sieci pojawił się coroczny ranking polskich influencerów, który został przygotowany przez platformy See Bloggers oraz InfluTool. Ranking został podzielony na kilka kategorii - m.in. na najpopularniejsze osoby publiczne 2022 roku czy sportowców. Wysokie miejsce, jak co roku, zajęli oczywiście Anna i Robert Lewandowscy czy Friz oraz Wersow. Wielkim sukcesem mogą pochwalić się również Doda, Sanah oraz Martyna Wojciechowska. Poznajcie szczegóły!

Reklama

Lewandowscy, Wersow i Friz na szczycie top influencerów w Polsce

Ranking, przygotowany przez See Bloggers, to zestawienie najpopularniejszych i najbardziej wpływowych osób w polskim internecie. Został stworzony w oparciu o wiele danych - m.in. liczbę obserwujących, liczbę reakcji, polubień, udostępnień, komentarzy, zaangażowanie fanów. Kto rządził w 2022 roku? W najważniejszej, ogólnej kategorii INFLUENCER ROKU 2022 pierwsza 10. prezentowała się następująco:

1.Robert Lewandowski

2.Wersow

3.Anna Lewandowska

Zobacz także

4.Friz

5.Prawo Marcina

6.Lila Janowska

7.Julia Kostera

8.Julia Żugaj

9.Natsu

10.Doda

Inaczej prezentuje się już pierwsza dziesiątka w kategorii "Osoby Publiczne 2022". Tutaj wygrała Anna Lewandowska, zaraz za nią uplasowała się Doda:

1.Anna Lewandowska

2.Doda

3.Martyna Wojciechowska

4.Sanah

5.Julia Wieniawa

6.Sylwia Przybysz

7.Young Leosia

8.Żabson

9.Roksana Węgiel

10.Magda Gessler

Doda szybko skomentowała swój sukces na Instagramie, ciesząc się z drugiego miejsca w rankingu:

Ranking najpopularniejszych influencerów wśród osób publicznych w Polsce @see_bloggers ????jakoś tak niechcący zajęłam drugie miejsce ????????????lubicie jak prowadze moje konto ????? Tylko nie piszcie co mam zmienić bo i tak tego nie zrobię bo jestem sobą????i to silniejsze ode mnie ????

Ten tydzień to pasmo sukcesów Dody. Gwiazda dosłownie niedawno pochwaliła się, że aż trzy single z jej nowej płyty uzyskały status platyny!

Zobacz także: Dariusz Pachut wyjechał na wakacje z dziećmi. Nie uwierzycie, co zrobił z tęsknoty za Dodą

Instagram @dodaqueen

Anna i Robert Lewandowscy już od lat utrzymują się w ścisłej czołówce tego rankingu. A dla Was kto jest największą gwiazdą internetu? Kogo śledzicie najchętniej?

Reklama

Zobacz także: Rozenek, Lewandowska, Marina i inne gwiazdy na meczu Polska-Albania [ZDJĘCIA PAPARAZZI]

Instagram / annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama