Party Stories
Doda i Kaczorowska najchętniej oglądane u Kuby
kuba.tvn.pl
Newsy

Doda i Kaczorowska najchętniej oglądanymi gośćmi Kuby

Kogo wyprzedzili?

W miniony wtorek na antenie TVN''u pojawił się ostatni w tym sezonie odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Program, w którym co tydzień pojawiają się nowi goście ze świata show-bizneu i nie tylko ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem. Świadczą o tym wyniki oglądalności, które jak podał serwis wirtualnemedia.pl spadły o 170 tysięcy widzów, to dziennikarz i jego wywiady nadal są liderami rynku w wieczornym paśmie telewizyjnym.

Najchętniej oglądanym odcinkiem 14. serii „Kuby Wojewódzkiego” był ten, w którym na kanapie showmana zasiedli Agnieszka Kaczorowska i Bilguun Ariunbataar. W tym czasie przed telewizorami zasiadło 2,32 mln widzów. Sporą popularnością cieszył się również jubileuszowy program z Dodą i Markiem Dyjakiem

Jak poinformował Wojewódzki na swoim Facebooku, kolejny sezon talk-show zagości na antenie TVN jesienią. Nic w tym dziwnego. Kuba ciągle przynosi dla swojej macierzystej stacji spore zyski. W tym sezonie jego program zarobił w sumie 20,4  mln zł. Jest to wynik o prawie 6 mln złotych lepszy niż przed rokiem.

Kogo byście chcieli zobaczyć w nowych odcinkach "Kuby Wojewódzkiego"?

Zobacz: Doda u Kuby Wojewódzkiego - Najciekawsze wypowiedziWojewódzki przed nagraniem swojego show:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Powstanie kolejny sezon programu Kuby Wojewódzkiego?
Instagram
Newsy
Co dalej z programem Kuby Wojewódzkiego? Są wyniki oglądalności jego show!
Jakie są wyniki oglądalności?

Program Kuby Wojewódzkiego zmiażdżył konkurencję! Okazuje się, że cały sezon show TVN oglądało średnio 1,28 mln widzów. Według doniesień portalu wirtualnemedia.pl, taki wynik daje stacji pozycję lidera na rynku telewizyjnym w tym czasie. Drugie miejsce przypadło TVP2, a trzecie miejsce należy do Polsatu.   Najwięcej osób obejrzało pierwszy odcinek serii - wyemitowany tuż przed słynnym już roastem Kuby Wojewódzkiego. Program zgromadził wówczas 1,91 mln widzów. Wpływy z reklam emitowanych w trakcie emisji programu Kuby Wojewódzkiego przyniosły stacji TVN 11,11 mln złotych. W miniony wtorek stacja TVN pokazała ostatni odcinek show w tym sezonie. W programie pojawili się wówczas Beata Pawlikowska i Filip Chajzer. Według informacji portalu wirtualnemedia.pl, kolejne odsłony show "Kuby Wojewódzkiego" będziemy mogli zobaczyć już w jesiennej ramówce stacji.   Oglądaliście program Kuby Wojewódzkiego ?   Zobacz także: Kilka tygodni temu Kuba Wojewódzki pokazał dwa bardzo drogie auta... Teraz pokazał kolejne! "Chłopcy nie dorastają"   Program Kuby Wojewódzkiego zmiażdżył konkurencję.   Wielki sukces Kuby Wojewódzkiego.

Kuba Wojewódzki zostanie ojcem?
Newsy
Hit czy klapa? Wiemy, ile osób oglądało ostatni sezon programu Wojewódzkiego!

Program Kuby Wojewódzkiego był hitem czy klapą wiosennej ramówki TVN? Za nami ostatni odcinek 24. sezonu talk-show - w finałowej odsłonie wystąpili Dawid Podsiadło, Kortez i Krzysztof Zalewski. Wśród gości, którzy pojawili się w ostatnim sezonie znaleźli się również m.in. Wiktoria Gąsiewska, Arkadiusz Milik, Kamil Grosicki, Ilona Ostrowska i Paulina Krupińska. Według nieoficjalnych informacji portalu wirtualnemedia.pl kolejna seria programu Wojewódzkiego pojawi się na antenie TVN już jesienią. Teraz pojawia się jednak pytanie, czy ostatni sezon był hitem, czy klapą?   Program Kuby Wojewódzkiego hitem TVN! Portal wirtualnemedia.pl informuje, że ostatni sezon talk-show Kuby Wojewódzkiego oglądało średnio 1,21 mln osób! Stacja TVN w czasie nadawania programu Kuby była liderem na rynku telewizyjnym! Okazuje się również, że w porównaniu do 22. sezonu pokazywanego w analogicznym czasie w 2017 roku, program zyskał 170 tysięcy nowych widzów.   Największym zainteresowaniem cieszył się odcinek z udziałem Darii Ładochy i Kabaretem Młodych Panów - program oglądało wówczas 1,47 mln osób.    Wy również oglądaliście ostatnią serię programu Kuby Wojewódzkiego? Czekacie na kolejną odsłonę talk-show?    Zobacz także:  „Jak on ci zaraz przywali...’’. Kuba Wojewódzki wyprowadził z równowagi Annę i Roberta Lewandowskich!   Program Kuby Wojewódzkiego hitem TVN.   Talk-show oglądało średnio 1,21 mln widzów.

Oglądalność Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim
ONS
Newsy
Ile osób oglądało wyznania Szulim o masturbacji? Pokonała Luxurię?
Są oficjalne wyniki oglądalności

Wtorkowy odcinek Kuby Wojewódzkiego z Agnieszką Szulim i Tomaszem Terlikowskim z pewnością był jednym z najciekawszym w historii show dziennikarza. Dwie skrajnie rożne osoby z odmiennymi poglądami na rzeczywistość - to nie mogło się nie udać. Przypomnijmy:  Cóż to był za odcinek! Wojewódzki przepytał Terlikowskiego i Szulim z seksu, masturbacji i gejów Czy gorąca rozmowa trójki dziennikarzy przełożyła się na wysokie wyniki oglądalność? Jak podają Wirtualne Media, zdecydowanie. Ostatni odcinek Kuby przyciągnął prawie 1,3 mln. widzów przed telewizory, co do tej pory jest najwyższym rezultatem w tym sezonie. Średnia oglądalność talk-show Wojewódzkiego wynosi zaś 1,14 mln. widzów, co daje TVN pozycję lidera w paśmie. W poprzednim sezonie największą popularnością cieszył się odcinek z Luxurią Astaroth , który obejrzało wówczas aż 1,52 mln. osób . Jak widać, kontrowersyjni goście popłacają: Wielkość bezwzględnej widowni oczywiście się zmienia, tak jak ilość widzów oglądających tzw. tradycyjną telewizję. Program o ponad 12-letnim stażu jakim jest "Kuba Wojewódzki’, radzi sobie z konkurencją nadspodziewanie dobrze.  - tak wyniki komentuje producent talk-show Tomasz Dąbrowski  Oglądaliście ostatni odcinek z Szulim i Terlikowskim? Zobacz:  Szulim zawstydziła nawet Kubę. Wszystko przez anegdotę o drugiej dziurce Agnieszka Szulim podczas balu TVN:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner