Doda i Kaczorowska najchętniej oglądane u Kuby
kuba.tvn.pl

Doda i Kaczorowska najchętniej oglądanymi gośćmi Kuby

Doda i Kaczorowska najchętniej oglądane u Kuby
kuba.tvn.pl

W miniony wtorek na antenie TVN''u pojawił się ostatni w tym sezonie odcinek show Kuby Wojewódzkiego. Program, w którym co tydzień pojawiają się nowi goście ze świata show-bizneu i nie tylko ciągle cieszy się sporym zainteresowaniem. Świadczą o tym wyniki oglądalności, które jak podał serwis wirtualnemedia.pl spadły o 170 tysięcy widzów, to dziennikarz i jego wywiady nadal są liderami rynku w wieczornym paśmie telewizyjnym.

Najchętniej oglądanym odcinkiem 14. serii „Kuby Wojewódzkiego” był ten, w którym na kanapie showmana zasiedli Agnieszka Kaczorowska i Bilguun Ariunbataar. W tym czasie przed telewizorami zasiadło 2,32 mln widzów. Sporą popularnością cieszył się również jubileuszowy program z Dodą i Markiem Dyjakiem

Jak poinformował Wojewódzki na swoim Facebooku, kolejny sezon talk-show zagości na antenie TVN jesienią. Nic w tym dziwnego. Kuba ciągle przynosi dla swojej macierzystej stacji spore zyski. W tym sezonie jego program zarobił w sumie 20,4  mln zł. Jest to wynik o prawie 6 mln złotych lepszy niż przed rokiem.

Kogo byście chcieli zobaczyć w nowych odcinkach "Kuby Wojewódzkiego"?

Zobacz: Doda u Kuby Wojewódzkiego - Najciekawsze wypowiedziWojewódzki przed nagraniem swojego show:

Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43