Za nami premierowy odcinek "Doda. Dream Show", który zdecydowanie wywołał ogromne emocje wśród widzów. Jedni są nim zachwyceni i nie mogą doczekać się kolejnego odcinka, a drudzy są oburzeni zachowaniem Dody względem swoich współpracowników. Co ich tak rozzłościło?

Reklama

"Doda. Dream show": Internauci komentują program Dody

Na antenie stacji Polsat właśnie miał premierę program "Doda. Dream Show" . Wokalistka chciała pokazać swoim fanom, jak wygląda praca za kulisami jej koncertów. Dla wielu mogło być również zaskoczeniem, że w programie "Doda. Dream Show" wystąpił nawet Dariusz Pachut, z którym wokalistka miała się rozstać kilka tygodni temu.

W programie mogliśmy również poznać sztab ludzi, który pomaga artystce m.in. w przygotowywaniu koncertów czy promocji. Doda nie ukrywała, że ich relacje nie należą do najlepszych, a wokalistka ma do niektórych z nich żal o wpadki, które miały miejsce podczas koncertów. Na dalszych ujęciach mogliśmy zobaczyć, jak wokalistka złości się na swoich współpracowników, którzy nie spełnili jej oczekiwań.

screen Polsat/ Doda. Dream Show

Zobacz także: "Doda. Dream Show": Cała we łzach Doda o mrocznych kulisach sławy. "Nienawidzę tras koncertowych"

Wokalistka w "Doda. Dream Show" zrównała swoich współpracowników z ziemią- chodziło m.in. o niedopilnowanie pewnych spraw oraz niedokładne wywiązywanie się ze swoich obowiązków. Doda nie patyczkowała się ze swoimi współpracownikami i głośno mówiła, gdy coś nie było po jej myśli. Niektórzy widzowie, byli poirytowani jej zachowaniem:

Zobacz także

- Że tym ludziom co z nią pracują nie przeszkadza brak szacunku wobec Nich..- napisał jeden z internautów.

screen Polsat/ Doda. Dream Show

Zobacz także: Doda dzieli się wieściami. Fani podzieleni: "Weź się zastanów"

Zdecydowana większość była jednak zachwycona premierowym odcinkiem "Doda. Dream Show". Fani już czekają na kolejną odsłonę programu. Nie zabrakło również komentarzy o udziale Dariusza Pachuta w show.

- Super widzieć Cię z Dariuszem????

- Doda kochanie ten program powinien trwać 2 godz bo jeszcze 1 odcinek się nie skończył a ja już na 2-gi czekam wow to będzie mega program No już jest hehe pozdrawiam kochana ❤️❤️❤️

- Oglądamy ! Jest moc ????nokaut dla wszystkich stacji na kolejne poniedziałki ???? - czytam na Dody Instagramie.

Reklama

A jak Wasze wrażenie po pierwszym odcinku "Doda. Dream Show"?

screen Polsat/ Doda. Dream Show
screen Polsat/ Doda. Dream Show
screen Polsat Doda. Dream Show
Reklama
Reklama
Reklama