Doda w programie Hanny Lis Doda w programie Hanny Lis Doda w programie Hanny Lis Doda Doda
Doda w programie Hanny Lis
1/5
Doda w programie Hanny Lis

 

Doda będzie gościem nowego programu Hanny Lis w Polsat Cafe - "Między słowami"! Zobaczymy go już 11 marca o godzinie 15:30. Hanna już jednak teraz opowiedziała o tym, jak wyglądało spotkanie z piosenkarką i odtwórczynią roli Miry w nowym "Pitbullu". 

 

Hanna Lis zachwycona Dodą!

Hanna Lis na swoim Instagramie zdradziła kulisy spotkania z Dodą! Ten, kto myślał, że wokalistka się spóźnia i stroi fochy, jest... w błędzie:

Miała przyjechać na nagranie o 14, zameldowała się za pięć. Tak jak powiedział o niej Krzysiek Materna: zero gwiazdorzenia, sto procent profesjonalizmu. Można ją lubić, albo jej nie cierpieć, ale nie sposób jej odmówić inteligencji, talentu i dystansu do siebie. Zresztą, sami ocenicie. Będzie trochę z przymrużeniem oka, ale i bardzo na poważnie. Cztery dni przed premierą nowego Pitbulla, tym razem w reżyserii Pasikowskiego, w niedzielę 11 marca, o 15:30, w Polsat Cafe, spotkanie z odtwórczynią głównej roli kobiecej @dodaqueen , w moim nowym programie Między Słowami. Wpadnijcie - pisze Hanna Lis.

 

Zobaczcie zdjęcia z nagrania! Kto wypadł lepiej?

 

Zobacz także: Hanna Lis wściekła na hasło Aborcja jest ok: „Od dawna nie czytałam nic głupszego!”

 

 

2/5
Doda w programie Hanny Lis
Instagram

 

O czym rozmawiały Doda z Hanną Lis? Na pewno o premierze nowego filmu "Pitbull. Ostatni Pies", w którym wokalistka zagrała jedną z głównych ról - premiera już 15 marca.

 

Zobacz: Doda odpowiada Warnke - czy pójdzie do kina na konkurencyjne "Kobiety Mafii"?

 

3/5
Doda w programie Hanny Lis
Instagram
4/5
Doda
5/5
Doda
East News
Więcej na temat Doda Hanna Lis