Księżna Kate i książę William z dziećmi
Instagram

Jeśli mieliście wątpliwości do kogo podobny jest George, to zdjęcie zdradza wszystko!

Księżna Kate i książę William z dziećmi
Instagram

Książę George jest podobny do swojej mamy? Do tej pory brytyjskie media sądziły, że młody książę jest podobny do ojca, ale na zdjęciach księżnej Kate z dzieciństwa widać, że chłopiec jest wręcz kopią swojej mamy. Nie wierzycie? Tylko spójrzcie!

Książę George wgląda, jak Kate w dzieciństwie!

Brytyjskie media ostatnio zainteresowały się faktem, do kogo podobny jest książę George. Kiedy w sieci pojawiły się zdjęcia Kate, mającej zaledwie 3 lata, wystarczyło szybkie porównanie i wszystko stało się jasne! Najstarszy syn książęcej pary to kopia swojej mamy. Co więcej okazuje się, że z każdym kolejnym rokiem George staje się coraz bardziej do niej podobny. Jedyną różnicą jest kolor włosów, Kate jako dziecko miała jasne włosy, ale już jako 5-latka ich kolor był znacznie ciemniejszy. Wszystko wskazuje, że włosy książę odziedziczył po swoim tacie. 

A do kogo podoba jest dwójka rodzeństwa George'a?

Księżniczka Charlotte niemal od początku jest porównywana do swojej prababci, czyli królowej Elżbiety II. Nawet cechy charakteru odziedziczyła najprawdopodobniej po monarchini! Jest tak samo władcza i nie znosi sprzeciwu. Rozstawia po kątach swoich braci, a Kate w jednym z wywiadów przyznała, że Charlotte ma charakterek, to George jest zdecydowanie spokojniejszym dzieckiem. Z kolei książę Louis według brytyjskiej prasy to kopia księcia Williama. Zgadzacie się z tymi opiniami?

Zobacz takżeKate i William spodziewają się dziecka? Księżna pokazała się publicznie i wszystko stało się jasne!

 

Książę George

Książę George w szkole
Eastnews

 

Więcej na temat Księżna Kate
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08