Michał Wiśniewski
Newsy

Dlaczego Michał Wiśniewski ukrył swój piąty ślub?

Od niedawna o swojej ukochanej mówi "żona"! Dlaczego Michał Wiśniewski nie pochwalił się fanom zmianą stanu cywilnego?

Życie prywatne Michała Wiśniewskiego zawsze budziło zainteresowanie fanów i mediów. On sam zresztą chętnie je podsycał, dzieląc się ze światem pikantnymi i nierzadko skandalizującymi informacjami. Głośno mówił o swoich nałogach, słabościach, trudnym dzieciństwie, burzliwym życiu prywatnym i związkach. Zakochiwał się, brał ślub (relacja tego z Martą "Mandaryną" Wiśniewską emitowana była nawet w telewizji!), a potem rozstawał. Cztery razy. Tym razem jednak ukrył przed mediami nie tylko sam ślub ale i wszelkie informacje na temat nowej miłości. Skąd w nim ta niezwykła zmiana? I dlaczego tym razem jest tak tajemniczy?

Michał już nie chce wszystkim się dzielić, wyrósł z tego. Wyciągnął lekcję z przeszłości i w pełni zdaje sobie sprawę z tego, jak może być przez ludzi postrzegany. Zależy mu teraz na prywatności i trzeba przyznać, że jest w tym bardzo konsekwentny - przyznała w rozmowie z magazynem "Flesz" znajoma Wiśniewskiego.

Zobacz także: Była wokalistka "Ich Troje" szczerze o konflikcie z Michałem Wiśniewskim! Co zdradziła w rozmowie z mediami? 

O jego nowej ukochanej zrobiło się głośno latem zeszłego roku. Michał Wiśniewski poznał ją na randkowym portalu, na który zalogował się po głośnym rozstaniu z Dominiką Tajner w marcu 2019. Z Pauliną, bo tak ma na imię wybranka wokalisty, długo czatował online. Na początku niezobowiązująco. Gdy jednak w końcu postanowili spotkać się, szybko zaiskrzyło.

Wybranka wokalisty nie jest ani związana z show biznesem ani zainteresowana zaistnieniem w nim. W lipcu "Fakt" doniósł, że Paulina, wraz ze swoimi dziećmi, wprowadziła się do podwarszawskiego domu Michała. Pod koniec grudnia Michał poprosił Paulinę o rękę, a w kwietniu para powiedziała sobie "tak" podczas kameralnej uroczystości w ogrodzie. Żadnym z tych wydarzeń Michał nie pochwalił się jednak publicznie. O zaręczynach media dowiedziały się z profilu facebookowego jednego ze znajomych Wiśniewskiego. A o ślubie - gdy sam Wiśniewski w wywiadzie z Telewizją WP nazwał Paulinę swoją "żoną".

Czy tajemniczość Michała okaże się dobrą strategią w jego nowym, piątym małżeństwie? Mamy nadzieję, że tak i mocno trzymamy za nowożeńców kciuki!

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?

Zobacz także
Xavier Wiśniewski, Michał Wiśniewski z synem

Michał Wiśniewski przerywa milczenie o rozwodzie z Dominiką! TYLKO U NAS w szczerej rozmowie z... synem!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Wiśniewski na imprezie Polsatu

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski na okładce "Flesza"! Dlaczego ich małżeństwo się rozpadło? Zobacz, co jeszcze w numerze

 

Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner
East News
Newsy
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...
Marta Wiśniewska skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Padły mocne słowa...

Marta Wiśniewska "Mandaryna" ostro skomentowała rozstanie byłego męża z Dominiką Tajner! Czy Marta wiedziała, że Michał Wiśniewski podjął decyzję o czwartym rozwodzie? "Mandaryna" była drugą żoną lidera zespołu "Ich Troje". Poznali się w 2000 roku, a dwa lata później wzięła ślub cywilny. Michał i Marta razem wystąpili w głośnym reality-show "Jestem jaki jestem", w którym pokazywali, jak wygląda ich życie na co dzień. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu - małżeństwo Marty i Michała Wiśniewskich skończyło się w 2006 roku. Teraz była żona wokalisty skomentowała jego rozstanie z czwartą żoną! Mandaryna wbija szpilę byłemu mężowi Marta Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że była bardzo zaskoczona informacjami o rozstaniu byłego męża z Dominiką Tajner. Jak komentuje zachowanie lidera zespołu "Ich Troje"? Padły mocne słowa! Jestem w ogromnym szoku. Myślałam, że Michał zmądrzał przy Dominice -  powiedziała w rozmowie z dziennikiem.  Była żona Michała Wiśniewskiego zapewnia, że ona ani ich wspólne dzieci nie wiedziały o planach wokalisty.  Skoro nawet Dominika mówi, że nic o tym rozwodzie nie wiedziała, to skąd ja jako była żona miałabym coś wiedzieć? - oceniła w rozmowie z "Faktem".  Niestety, sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował medialnych doniesień na swój temat. Czy wkrótce powie, dlaczego zdecydował się na rozstanie z Dominiką Tajner?  Zobacz także:   Michał Wiśniewski rozwodzi się już czwarty raz! Poznaj wszystkie jego historie miłosne Kilka dni temu Dominika Tajner-Wiśniewska zdradziła, że jej mąż złożył wniosek o rozwód.

Pola Wiśniewska stanęła w obronie Michała Wiśniewskiego
Instagram
Newsy
Piąta żona Michała Wiśniewskiego wściekła się na internautę. Tego komentarza nie podarowała! 
Piąta żona Michała Wiśniewskiego ostro odpowiedziała na hejt. Odniosła się do plotek na temat rozstania z piosenkarzem.

Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski niedawno świętowali dwa lata swojej miłości. Piąta żona wokalisty niestety musi ciągle mierzyć się z komentarzami złośliwych internautów na temat życia uczuciowego swojego ukochanego. Przed niemalże cały okres swojego związku trzymali się z dala od mediów, jednak teraz mają za sobą już pierwsze publiczne wyjście, a Pola zaczyna być coraz bardziej aktywna w sieci. Udzieliła już nawet pierwszego wywiadu oraz... wdała się w dyskusję z internautami w obronie Michała Wiśniewskiego!  Zobacz także:  Michał Wiśniewski po raz pierwszy zabrał żonę na salony. Zobaczcie, jak Pola prezentowała się na czerwonym dywanie Pola Wiśniewska staje w obronie Michała Wiśniewskiego  Pola Wiśniewska i Michał Wiśniewski wzięli ślub w marcu 2020 roku. Początkowo niewiele było wiadomo o nowej żonie muzyka. Dziś nie jest tajemnicą, że Pola z zawodu jest fotografką. Na świecie pojawił się również pierwszy wspólny syn pary, Falco Amadeus.  Pola Wiśniewska jest coraz bardziej aktywna w mediach społecznościowych, a w sieci zaczynają pojawiać się pierwsze rodzinne zdjęcia Wiśniewskich. Jedno z nich podpisała słowami:  Niezmienne od dwóch lat szalejemy za sobą.  Internauci zauważyli wzmożoną aktywność Poli i postanowili skomentować uczucie jej i Michała Wiśniewskiego:  Nie pojmuję, skoro tak super to po co taka pokazówka? Życzę szczęścia ale w zaciszu domowym Żona Michała Wiśniewskiego postanowiła wdać się w dyskusję z internautą:  Instagram do tego służy, do dzielenia się z innymi tym czym chcemy. Robi to znaczna większość użytkowników: ja, sąsiadka, pani ze sklepu, itp. Jeśli nie jesteś w stanie tego pojąć to nie obserwuj i nie komentuj. Niektórzy postanowili zażartować z życia...

Michał Wiśniewski zostanie ojcem po raz piąty?
Newsy
Michał Wiśniewski pochwalił się pierwszą rodzinną fotografią po narodzinach syna! "Witaj w domu Falco"
Michał Wiśniewski pochwalił się pierwszą rodzinną fotografią po narodzinach syna! "Witaj w domu Falco"

Michał Wiśniewski kilka dni temu po raz piąty został tatą - na świat przyszedł synek wokalisty, który otrzymał imiona Falco Amadeus. Już wcześniej piosenkarz pochwalił się zdjęciem pięknego łóżeczka swojej pociechy, a teraz w sieci pojawiła się fotografia przedstawiająca całą rodzinę. Zobaczcie ten uroczy obrazek!  Zobacz także:  Michał Wiśniewski i jego wszystkie żony. Pola jest jego piątą żoną, z którą ma dziecko Michał Wiśniewski pochwalił się rodzinną grafiką Piąte dziecko Michała Wiśniewskiego — Falco Amadeus Wiśniewski, jest już na świecie.   To drugi syn wokalisty - pierwszy, Xavier ma już 18 lat. Piosenkarz nie posiada się ze szczęścia, a niedawno w rozmowie z "Faktem" przyznał, że ojcostwo w dojrzałym wieku to dla niego "rewitalizacja". Dziecko w tym wieku to taka trochę rewitalizacja starszego pana. Mam nadzieję, że koledzy w moim wieku się nie będą mieć mi za złe tego stwierdzenia, bo czujemy się na 18 lat, a przecież podchodzimy pod pięćdziesiątkę - mówił lider "Ich Troje" w rozmowie z "Faktem"  Rodzina Michała Wiśniewskiego jest naprawdę liczna i po narodzinach Falco liczy... 10 osób!  Moja cała rodzina się cieszy na tego maluszka, więc będę się musiał nim podzielić. To jest też ciekawe doświadczenie dla Xaviera, Fabienne i pozostałych dzieciaków. Nasza rodzina w końcu będzie się składać z dziesięciu osób, bo Maksa (syna Dominiki Tajner, przyp.red.) zawsze też będę traktował jak część swej rodziny – mówił muzyk w rozmowie z "Faktem" jeszcze przed porodem swojej żony. Wokalista zespołu "Ich Troje" nie zdecydował się jednak jeszcze pokazać syna w sieci. Pochwalił się za to rodzinną grafiką na swoim...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner