Party Stories
Michał Wiśniewski i Agata Buczkowska na koncercie Ich Troje
East News
Newsy

Była wokalistka "Ich Troje" szczerze o konflikcie z Michałem Wiśniewskim! Co zdradziła w rozmowie z mediami? 

Agata Buczkowska ma już dość! Młoda wokalistka w rozmowie z mediami odniosła się do swojego konfliktu z liderem zespołu "Ich Troje". Co powiedziała o wymianie zdań z Michałem Wiśniewskim i czy ma zamiar zrobić sobie przerwę od śpiewania? Agata Buczkowska, która już od kilku lat występowała w zespole "Ich Troje" nie zamierza dłużej ciągnąć swojej medialnej awantury z Michałem Wiśniewskim! Zobaczcie, co powiedziała!

Flesz ewydanie

Michał Wiśniewski powraca? "Samoloty będą latały, ciężarówki na scenie" WIDEO

Była wokalistka "Ich Troje"kończy medialną awanturę

Awantura między Agatą Buczkowską a Michałem Wiśniewskim zaczęła się kilka dni temu. Lider zespołu "Ich Troje" podczas transmisji na youtube.com powiedział o Agacie, że jest osobą nieobliczalną. Była wokalistka zespołu odpowiedziała Wiśniewskiemu i zdradziła, jak cała sytuacja wygląda z jej punktu widzenia.

Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego. (...) Zostało mi zarzucone to, że się nie angażuję w zespół. Przyjęłam to do wiadomości i skupiłam się na sobie - mówiła Agata Buczkowska.

Na odpowiedź Michała Wiśniewskiego nie trzeba było długo czekać!

(...) „Nieobliczalne” czytaj nieprzewidywalne zachowanie Agaty Buczkowskiej stały się codziennością, czego najlepszym dowodem jest jej transmisja na żywo na Instagramie- komentował na Facebooku.

Teraz Agata Buczkowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że ma już dość medialnej przepychanki.

Chcę się teraz uspokoić. Nie mam głowy do awantur i nie chcę wypowiadać się w kwestiach zespołu. Nie chcę być z tym wszystkim kojarzona i mam zamiar się odciąć- przyznała wokalistka. 

Agata Buczkowska pomimo ostatnich wydarzeń nie zamierza rezygnować z muzyki i śpiewania.

Zobacz także: Córka Michała Wiśniewskiego nagrała piosenkę! Będzie hit? Posłuchaj! 

Agata Buczkowska ma już dość medialnej awantury.

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski w Dzień Dobry TVN
East News

To już koniec medialnej przepychanki z Michałem Wiśniewskim?

Michał Wiśniewski

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Dominika Tajner o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim
Newsy
Czy czeka nas publiczne pranie brudów? Dominika Tajner szczerze o rozwodzie z Michałem Wiśniewskim

Michał Wiśniewski i Dominika Tajner Wiśniewska są w trakcie rozwodu. Pozostają jednak w dobrych relacjach, także ze względu na dzieci. Dominika udzieliła niedawno szczerego wywiadu w "Vivie!", w którym opowiedziała o kulisach rozstania z liderem "Ich Troje". Jednak niektórzy źle zinterpretowali jej słowa.  Czy w sądzie szykuje się "pranie brudów"? Zobaczcie, co nam zdradziła!  Zobacz także:  TYLKO U NAS! Dominika Tajner zdradzi tajemnice swojego małżeństwa! Czy Michał Wiśniewski ma się czego obawiać?

Michał Wiśniewski z synek, Xavierem
Newsy
Michał i Xavier Wiśniewscy o swojej relacji, alkoholu i życiu w patchworkowej rodzinie

Dlaczego rozstał się z żoną Dominiką? Czy ma już nową miłość? Te pytania chcieliśmy postawić Michałowi Wiśniewskiemu (46) od chwili, gdy wyszło na jaw, że złożył pozew rozwodowy. Wokalista Ich Troje nie chciał jednak komentować decyzji o rozwodzie ani opowiadać o swoim życiu po rozstaniu. Zgodził się jednak na to, byśmy porozmawiali o jego relacjach z synem Xavierem (17), z którym właśnie zaczął pracować. Na pierwszy rzut oka bardzo się różnią. Michał ma czerwone włosy, mnóstwo biżuterii, lubi błyszczeć. Xavier – jest skromny, cichy, nie rzuca się w oczy. Kiedy w restauracji zamawia pierogi, jego tata śmieje się, że od 10 lat je w tym miejscu ciągle to samo i mógłby w końcu spróbować czegoś nowego. Xavier tylko śmieje się i przytula do ojca.  – W jego wieku byłem dokładnie taki sam. Pluszowy – mówi Michał. Poniżej cały wywiad z Wiśniewskim i jego synem. Zobacz także:   Znani ojcowie po rozstaniach! Mimo trudności świetnie sprawdzają się w swojej rol

Agata Buczkowska i Michał Wiśniewski w Dzień Dobry TVN
East News
Newsy
Ostry konflikt w Ich Troje między Michałem Wiśniewskim a byłą wokalistką! Pójdą do sądu
Szykuje się nowa wojna w show-biznesie? Jak zakończy się wymiana zdań między Michałem Wiśniewskim a byłą wokalistką "Ich Troje" i od czego właściwie zaczęła się ich kłótnia?

Szykuje się nowa wojna w show-biznesie? Jak zakończy się wymiana zdań między Michałem Wiśniewskim  a byłą wokalistką "Ich Troje" i od czego właściwie zaczęła się ich kłótnia? Zaledwie kilka tygodni temu okazało się, że do zespołu wraca Ania Świątczak. Wszyscy zastanawiali się wówczas, co się stanie z Agatą Buczkowską, która od kilku lat występowała w "Ich Troje". Wokalistka nie komentowała publicznie doniesień na temat zespołu, jednak kiedy podczas transmisji na youtube.com usłyszała, jak Michał Wiśniewski mówi o niej, że jest osobą nieobliczalną postanowiła zabrać głos. Agata Buczkowska podczas relacji na Instagramie ostro skomentowała słowa lidera "Ich Troje". Teraz Michał odpowiedział na zarzuty artystki! Michał Wiśniewski odpowiedział Agacie Buczkowskiej Agata Buczkowska w swojej relacji na Instagramie opowiadała, jak została potraktowana przez swoich kolegów z zespołu.  Dlaczego nikt na ich transmisji nie powiedział, że ja dostałam przymusowe wolne od listopada 2019 roku do kwietnia 2020 roku. Przymusowe wolne od koncertowania, z wyjątkiem dwóch koncertów: jednego sylwestrowego i jednego akustycznego. (...) Zostało mi zarzucone to, że się nie angażuję w zespół. Przyjęłam to do wiadomości i skupiłam się na sobie - mówiła Agata Buczkowska. Michał Wiśniewski zareagował na komentarz wokalistki i opublikował w sieci mocny wpis. Czy ich konflikt zakończy się w sądzie? Zobaczcie, co napisał lider "Ich Troje"! (...) Rozumiemy, że nasza była wokalistka chciała zwrócić na siebie uwagę mediów, który to zamiar został przez nią osiągnięty. Umowa, o której wspomniała Agata, polegała na zobowiązaniu się do zachowania poufności odnoście działalności zespołu, jak i moich solowych...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner