Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Wiadomość o rozwodzie Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego zaskoczyła wszystkich! Wczoraj, 12 marca, żona lidera zespołu "Ich Troje" przyznała, że jej mąż złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner w rozmowie z mediami nie ukrywała, że jest zrozpaczona i mocno zaskoczona decyzją swojego męża. 

Mój mąż złożył pozew rozwodowy. Trudno mi rozmawiać, bo ta sytuacja mnie przerasta- mówiła w rozmowie z dziennikarką magazynu "Party".

Dominika jest zaskoczona decyzją męża:

Jest to dla mnie bardzo trudna sytuacja. Bardzo go kocham, ale w związku są dwie osoby i samemu nie można zrobić nic… Michał złożył pozew o rozwód po wielu miesiącach przemyśleń. Tak zdecydował. Ja muszę to uszanować. Mam złamane serce… - powiedziała w rozmowie z Plejadą. 

Sam Michał Wiśniewski do tej pory nie skomentował decyzji o rozstaniu z żoną. Dlaczego złożył pozew o rozwód? Media przypominają, że muzyk nie był zachwycony udziałem Dominiki w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Michał Wiśniewski miał być zazdrosny o jej tanecznego partnera, Wojciecha Jeschke, ale czy to rzeczywiście był powód do rozstania? Kiedy lider "Ich Troje" złożył pozew o rozwód? Zobaczcie, co powiedziała Dominika Tajner-Wiśniewska. Zaskakujący komentarz żony Michała!

Zobacz także: Dzieci Mandaryny i Wiśniewskiego to już nastolatki! Fabienne nosi burzę blond warkoczy na głowie, a Xavier? Jak się zmienili?

1/3
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Dominika Tajner i Michał Wiśniewski poznali się w 2010 roku. Dwa lata później, para zdecydowała się na ślub, który odbył się nad jeziorem Brzozolasek na Mazurach Niestety, choć wydawało się, że po trzech nieudanych małżeństwach Michał odnalazł szczęście u boku Dominiki Tajner, to teraz wszystko wskazuje na to, że ich związek wkrótce również będzie należał do przeszłości. Chyba wszyscy zadają sobie teraz pytanie, dlaczego lider "Ich Troje" podjął tak radykalne kroki i złożył pozew o rozwód. Dominika Tajner-Wiśniewska w rozmowie z mediami skomentowała decyzję swojego męża! Kiedy Wiśniewski złożył pozew? Szczere wyznanie żony muzyka może zaskakiwać...

2/3
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Dominika Tajner-Wiśniewska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że decyzja o rozwodzie mocno ją zaskoczyła. Żona Michała nie ukrywa, że nie wie, dlaczego wokalista chce się rozstać. Co więcej, Dominika mówi wprost, że wniosek o rozwód mógł zostać złożony nawet kilka miesięcy temu!

Chyba tylko Michał wie, co się stało. Jest mi smutno i bardzo, bardzo przykro. Nie jestem wstanie o tym rozmawiać- przyznała Dominika Tajner-Wiśniewska. Nie wiem nawet, kiedy złożył pozew. Możliwe, że jeszcze w ubiegłym roku. 

 

3/3
Dominika Tajner i Michał Wiśniewski
East News

Myślicie, że Michał Wiśniewski zdecyduje się skomentować swoją decyzję o rozwodzie z Dominiką Tajner-Wiśniewską? Czy potwierdzą się wcześniejsze plotki, że muzyk nie był zadowolony z udziału swojej żony w "Tańcu z Gwiazdami"? Michał miał być zazdrosny o tanecznego partnera Dominiki. 

Gdy Michał widział, jak Wojtek obłapiał Dominikę na treningach, dostawał ataków furii. Był zaniepokojony tym, że ich choreografie tak sprzyjają bliskości- donosił niedawno "Fakt". 

Czy to rzeczywiście już koniec małżeństwa Dominiki i Michała? My trzymamy kciuki, żeby para pokonała kryzys!