Newsy

„Połączyło nas tajskie jedzenie”. DJ Adamus o Agnieszcze Włodarczyk WIDEO

„Połączyło nas tajskie jedzenie”. DJ Adamus o Agnieszcze Włodarczyk WIDEO

W sobotę 12 grudnia w czasie imprezy w Klubie Capitol DJ Adamus i Agnieszka Włodarczyk wykonali razem cover -  hit zespołu Talk, Talk. Okazja była podwójna - bo dokładnie 13 grudnia artyści obchodzili swoje urodziny! Agnieszka Włodarczyk skończyła 35 lat, a DJ Adamus 40 lat. Jakie są kulisy tej niecodziennej współpracy? Tylko nam Adamus to zdradza:

Cover pojawił się po naszym spotkaniu. Bo ja nie lubię współpracować z ludźmi, których nie znam.  Po wspólnej kolacji, gdzie Agnieszka ugotowała fenomenalne tajskie żarcie. Połączyło nas tajskie jedzenie. Ja jestem bardzo wymagający w studio, ale okazało się, że Agnieszka jeszcze bardziej. Jestem pod wrażeniem współpracy z nią. Jesteśmy szczęśliwi, bo udało nam się uchwycić magię tego utworu.

Co jeszcze łączy Włodarczyk z Adamusem?

Dj Adamus jest zwolennikiem legalizacji miękkich narkotyków
ONS
Newsy
Dj Adamus: Jestem zwolennikiem miękkich narkotyków, ale przeciwnikiem dopalaczy!
Producent muzyczny komentuje plagę zatruć szkodliwymi substancjami.

Od kilku dni w mediach pojawiają się informacje o kolejnych przypadkach zatruć dopalaczami. Coraz więcej osób po zażyciu psychoaktywnej substancji trafia pod opiekę specjalistów, którzy alarmują, że do szpitali na Śląsku trafiło już 250, które zatruły się dopalaczami. Niestety wczoraj okazało się również, że jedna z osób, która zażyła nieznaną substancję zmarła w rzeszowskim szpitalu . Niepokojące doniesienia w sprawie dopalaczy postanowił skomentować Dj Adamus , który głośno opowiada się za legalizacją miękkich narkotyków . Producent muzyczny w rozmowie z lifestylenewseria.pl zdradził jakie są jego poglądy na ten kontrowersyjny temat.   - Dopalacze, które nie są znane lekarzom prowadzą do tego, że mamy 200 osób zatrutych substancją, która nawet nie sprawia przyjemności, nie sprawia euforii tylko po prostu odurza i ludzie tracą świadomość. Więc to żadna przyjemność przyjmować takie używki.Jestem totalnym przeciwnikiem dopalaczy. Jestem bardzo wielkim zwolennikiem miękkich narkotyków nawet w sposób nie tyle medyczny ale i rozrywkowy.  Bo jeżeli coś, co jest pod kontrolą państwa jest o wiele bardziej bezpieczne niż coś, co nie jest pod kontrolą państwa . Jestem zdecydowanie przeciwnikiem tego, żeby z tym walczyć, tylko po prostu potrafić w cywilizowany sposób dojść z tym do porozumienia. Zwłaszcza że, tutaj pozdrawiam wszystkich fanów Henryka Sienkiewicza, pamiętajmy, że szlachcic Zagłoba już w tamtych czasach wiedział, że olej konopny to jest nic innego jak samo zdrowie. Zgadzacie się z tym, co mówi Dj Adamus? Zobacz też: Mielcarz też pali marihuanę! "Byłam w euforii"

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner