Agnieszka Włodarczyk w różowej szmince, DJ Adamus w okularach
mat.prasowe i Instagram

Agnieszka Włodarczyk i DJ Adamus nagrali hit sprzed 31 lat! Która wersja lepsza? SONDA

Agnieszka Włodarczyk w różowej szmince, DJ Adamus w okularach
mat.prasowe i Instagram

Agnieszka Włodarczyk i DJ Adamus nagrali wspólny utwór - jest to cover utworu kultowego zespołu lat 80-tych - Talk Talk - „Such A Shame”. Aranżacja DJ Adamus, śpiewa Agnieszka Włodarczyk. Na żywo duetu będzie można posłuchać w sobotę 12 grudnia w czasie imprezy w Klubie Capitol. Dlaczego akurat wtedy? Bo dokładnie 13 grudnia artyści będą wspólnie obchodzić swoje urodziny! Agnieszka Włodarczyk skończy 35 lat, a DJ Adamus 40 lat.

Z Agnieszką nie planowaliśmy współpracy. Na początku były luźne rozmowy o życiu, muzyce oraz zamiłowaniu do Tajlandii i tajskiej kuchni. Kiedy okazało się, że urodziliśmy się tego samego dnia, było wiadomo, że trzeba zrobić wspólną imprezę urodzinową. Muzyka pojawiła się w tym wszystkim w sposób naturalny - mówi DJ Adamus.

Agnieszka Włodarczyk nigdy nie myślała, że nagra klubowy utwór. A jednak.

Mam niespokojną duszę. Zawsze chcę poznawać coś nowego. Po kilku spotkaniach z DJ-em Adamusem, wspólnym słuchaniu muzyki, znaleźliśmy pomysł na współpracę. Nasza wersja „Such a Shame” to nie do końca muzyka taneczna, z której znany jest DJ Adamus. Można się w niej doszukać elementów deep house. Efekt końcowy utwierdził mnie w przekonaniu, że warto było spróbować! Będziecie go mogli usłyszeć premierowo w czasie urodzin, które wspólnie wyprawiamy w Klubie Capitol 12 grudnia - dodaje Agnieszka Włodarczyk.

Artyści nie wykluczają, że może coś jeszcze razem stworzą...

Zobacz: Co się stało z twarzą Agnieszki Włodarczyk?! Poszła w ślady Joanny Krupy i Kim Kardashian!

 

Posłuchajcie „Such a Shame” w wykonaniu Agnieszki Włodarczyk i DJ Adamusa oraz oryginału i zdecydujecie, który podoba Wam się bardziej:

 

 

Wersja zespołu Talk Talk z 1984 roku:

Agnieszka Włodarczyk o współpracy z DJ Adamusem:

 

 

Taki oto prezent zrobiliśmy sobie z Adamem z okazji naszych wspólnych urodzin i 20-lecia pracy zawodowej:)Proszę słuchać na full i nie hejtować:)Konstruktywna krytyka zawsze mile widziana:)Miłego słuchania:)

Posted by Agnieszka Włodarczyk on 7 grudnia 2015

 

Więcej na temat Agnieszka Włodarczyk DJ Adamus
Przeładuj

Wojewódzki w "Idolu" nazwał ją "Pączkiem". Dziś Nina Cieślińska pracuje w telewizji i wygląda jak zupełnie inna osoba

zobacz 00:48