Rihanna na diecie Rihanna na diecie Rihanna na diecie Ale WTOPA! Rihanna przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie! Mamy dowód! Ewidentny...
Rihanna na diecie
EastNews/Instagram
1/4
Rihanna na diecie
EastNews/Instagram

Ostatnimi czasy Rihanna spoczęła na laurach. Od dwóch lat nie wydała żadnego albumu, mało śpiewa, a skupia się głównie na promocji swoich kosmetyków oraz na wakacjach. Zmiana trybu życia nie wpłynęła dobrze na jej sylwetkę. Barbadoska sporo przytyła i jak dzisiaj się dowiadujemy, ma tego dosyć!

 

Rihanna przeszła na dietę!

 

Rihanna już od początków swojej kariery w 2005 roku lubiła zaskakiwać muzyką i intrygować ciałem. W pewnym okresie była uznawana nawet za jedną z najseksowniejszych kobiet na świecie. Czar jednak prysł. Brak treningów na sali tanecznej, nieregularne spożywanie posiłków, używki, duże ilości alkoholu, nie wpłynęły korzystnie na jej sylwetkę... Teraz chce to zmienić i przeszła na dietę, której efekty już są widoczne!  Przeczytajcie na następnej stronie, w czym tkwi jej sekret!

 

Zobacz: Rihanna pokazała zdjęcie z nieogolonymi nogami! Zrobiła to specjalnie?

2/4
Rihanna na diecie

Artystka pojawiła się na okładce wrześniowego wydania magazynu "Vogue" w Wielkiej Brytanii. Okładka już została okrzyknięta jedną z lepszych w jej karierze i pomimo pracy grafików, faktycznie widać, że jej sylwetka się zmieniła. Dowodem jest także zdjęcie na Instagramie jej przyjaciółki, na którym Riri pozuje w czerwonym kostiumie kąpielowym!

 

Jak dowiedziało się Hollywoodlife.com, gwiazda przeszła na dietę:

Ma surowy plan treningowy, który obejmuje siłownię pięć razy w tygodniu z trenerem personalnym. Uwielbia treningi cardio, w tym rower i podskoki, ale także skupia się na mięśniach (...) Rihanna lubi różnorodność, jeśli chodzi o dietę i nie lubi jeść tego samego każdego dnia. Zwykle rano sięga po jajka i owoce, ale później kombinuje z posiłkami. Dostarcza energii poprzez białko i warzywa, ale pozwala sobie też na węglowodany - czytamy.

 

Zobacz: Rihanna zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

3/4
Rihanna na diecie

Zmiana figury Rihanny była bardzo zauważalna. Fani zastanawiali się, czy idolka przypadkiem nie boryka się z problemami zdrowotnymi.

Zobacz: Rihanna zgoliła brwi? Piosenkarka szokuje na nowej okładce!

4/4
Ale WTOPA! Rihanna przerabia swoje zdjęcia w Photoshopie! Mamy dowód! Ewidentny...
Instagram

Myślicie,  że praca nad sylwetką może zwiastować powrót Rihanny na scenę? My bardzo czekamy na jej nową muzykę! 

Zobacz: Makijażystka Rihanny zdradza, jak nakładać rozświetlacz w stylu Riri!

Więcej na temat Rihanna