Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza sobotę. Wiedzieliście, że ma talent kulinarny?

Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook

Diana z "Rolnik szuka żony" w programie nie zdobyła miłości, ale z całą pewnością udział w 6. edycji przyniósł jej ogromną popularność. Kandydatka Seweryna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje filmiki, w których pokazuje swoim obserwatorom, jak spędza czas. Teraz Diana pochwaliła się udanymi zakupami i pokazała, co robi w sobotę. Okazuje się, że uczestniczka "Rolnika" ma talent kulinarny! Zobaczcie, jej wypieki. 

Diana pokazała, jak spędza czas w sobotę!

Kandydatka Seweryna pochwaliła się na Instagramie, co udało jej się upolować podczas zakupów w H&M. Okazuje się, że Diana zdecydowała się na obcisły półgolf z motywem zwierzęcym i czarne szorty. Z kolei sobota tym razem została poświęcona na kulinarne popisy. Kobieta pochwaliła się talerzem pełnym udekorowanych babeczek.

Do tej pory Diana z "Rolnika" raczej nie chwaliła się swoim talentem kulinarnym, jednak w programie często angażowała się w gotowanie i prace kuchenne. W przeciwieństwie do Marleny znała mnóstwo przepisów i bez trudu przygotowywała wiele dań. Może teraz częściej będzie pokazywała swoje kuchenne eksperymenty na Instagramie?

Diana z Rolnika
Instagram

Podoba Ci się golf Diany z "Rolnik szuka żony"?

 

Natalia i Diana z "Rolnik szuka żony" często wspólnie spędzają weekendy

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Diana z "Rolnik szuka żony 6"
Instagram

 

 

Więcej na temat Rolnik szuka żony
Przeładuj

Hotel Paradise 2. Łukasz pojechał ostro po Ivanie: "To się wytnie?! Jest pantoflem Ani!"

zobacz 02:08