Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza sobotę. Wiedzieliście, że ma talent kulinarny?

Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała, jak spędza sobotę. Wiedzieliście, że ma talent kulinarny?

Diana z "Rolnik szuka żony" w programie nie zdobyła miłości, ale z całą pewnością udział w 6. edycji przyniósł jej ogromną popularność. Kandydatka Seweryna jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych i często publikuje filmiki, w których pokazuje swoim obserwatorom, jak spędza czas. Teraz Diana pochwaliła się udanymi zakupami i pokazała, co robi w sobotę. Okazuje się, że uczestniczka "Rolnika" ma talent kulinarny! Zobaczcie, jej wypieki. 

Rolnik szuka żony: Za tę stylizację poleciały na nią gromy. Paweł: "Mnie też się nie podobało!". A co na to Marta?

Diana pokazała, jak spędza czas w sobotę!

Kandydatka Seweryna pochwaliła się na Instagramie, co udało jej się upolować podczas zakupów w H&M. Okazuje się, że Diana zdecydowała się na obcisły półgolf z motywem zwierzęcym i czarne szorty. Z kolei sobota tym razem została poświęcona na kulinarne popisy. Kobieta pochwaliła się talerzem pełnym udekorowanych babeczek.

Do tej pory Diana z "Rolnika" raczej nie chwaliła się swoim talentem kulinarnym, jednak w programie często angażowała się w gotowanie i prace kuchenne. W przeciwieństwie do Marleny znała mnóstwo przepisów i bez trudu przygotowywała wiele dań. Może teraz częściej będzie pokazywała swoje kuchenne eksperymenty na Instagramie?

Diana z Rolnika
Instagram

Podoba Ci się golf Diany z "Rolnik szuka żony"?

 

Natalia i Diana z "Rolnik szuka żony" często wspólnie spędzają weekendy

Natalia i Diana z Rolnik szuka żony
Instagram

 

Diana z
Instagram

 

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Krzysztof Gojdź na wakacjach
Instagram
Newsy
Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź o fenomenie "Rolnik szuka żony"! Ogląda podobne programy w Stanach?
Lekarz gwiazd Krzysztof Gojdź o fenomenie "Rolnik szuka żony"! Ogląda podobne programy w Stanach?

Krzysztof Gojdź to jeden z najbardziej znanych polskich lekarzy medycyny estetycznej. Zaufało mu już wiele gwiazd! Doktor jakiś czas podjął jednak trudną decyzję o przekazaniu udziałów w biznesie i wyjechał do Miami Beach, o czym poinformował za pośrednictwem mediów społecznościowych.  Przeprowadziłem się do Miami Beach chcąc dzielić swoje życie między Florydą a Polską. Tu pragnę realizować swoje nowe marzenia i cele. Pełen entuzjazmu, miłości do świata i ludzi otwieram się na nowe - poinformował za pośrednictwem Facebooka, Krzysztof Gojdź. Amerykański sen dr Gojdzia trwa już jakiś czas, postanowiliścmy porozmawiać z nim na temat... odbiegający od medycyny! Co ogląda w Stanach? Czy jest tam np. program podobny do naszego "Rolnik szuka żony"? W Polsce program bije rekordy popularności, a jak jest w USA? Sprawdźcie co nam powiedział Krzysztof Gojdź! Zobacz także:   Rekordowa oglądalność „Rolnik szuka żony”. Fani wiedzą, że to tylko dzięki Marlenie i Sewerynowi!  

Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" pokazała zdjęcia z randki? Tak spędza przedświąteczny czas!
Diana z "Rolnik szuka żony" pochwaliła się w sieci, co robi tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Zobaczcie, jak wygląda!

Diana z " Rolnik szuka żony " po programie cieszy się ogromną popularnością w mediach społecznościowych. Często publikuje tam wspólne zdjęcia z Natalią, kandydatką Sławomira , z którą zaprzyjaźniła się jeszcze w show. Obie uczestniczki podczas nagrań zostały zakwaterowane w tym samym pokoju i tak zaczęła się ich znajomość. Teraz Diana pochwaliła się zdjęciem z wieczornego spaceru. Zobaczcie, jak spędza przedświąteczny czas! Czyżby znalazła miłość? Diana z "Rolnika" ma chłopaka? Diana nie znalazła miłości w szóstej edycji "Rolnik szuka żony", ale dzięki programowi zyskała przyjaźń i popularność. Na Instagramie czasem pokazuje zdjęcia stylizacji do pracy, fotografie ze spotkań z Natalią , a teraz opublikowała zdjęcie z pizzerii. Po kolacji wybrała się na spacer ulicami Augustowa. Diana nie zdradziła, z kim spędziła ten miły wieczór, ale z pewnością nie była sama. Osoba, która robiła jej zdjęcia, mogła liczyć na miłe uśmiechy. Czy to oznacza, że Diana pochwaliła się zdjęciami z randki? Zobaczcie sami! Kolejni uczestnicy 6. edycji "Rolnik szuka żony" znajdują miłość. W finałowym odcinku programu Joanna, kandydatka Seweryna pochwaliła się, że j est zaręczona i spodziewa się dziecka . Sam Seweryn też jest już szczęśliwie zakochany i mieszka ze swoją partnerką , a Natalia niedawno opublikowała  filmiki z tajemniczym mężczyzną. Teraz przyszła kolej na Dianę!   Diana była kandydatką Seweryna, ale sama zrezygnowała z programu Natalia, Diana i Wioleta utrzymują kontakt po programie  "Rolnik szuka żony"   

Natalia i Diana Rolnik szuka żony
Instagram
Newsy
Przyjaźń Natalii i Diany z "Rolnik szuka żony" rozkwita. Dołączyła do nich trzecia uczestniczka show!
Przyjaźń Natalii i Diany z "Rolnik szuka żony" rozkwita. Dołączyła do nich trzecia uczestniczka show!

W programie " Rolnik szuka żony " można znaleźć miłość, ale i przyjaźń. Dowodem na to są uczestniczki nie tylko z obecnej edycji. Okazuje się, że Diana i Natalia poznały się w programie, a potem zdecydowały się kontynuować tę znajomość. W mediach społecznościowych pojawia się mnóstwo ich wspólnych zdjęć. Ostatnio dołączyła do ich ekipy jeszcze jedna uczestniczka programu. Zobaczcie, o kogo chodzi! Przyjaźń Diany i Natalii z "Rolnik szuka żony" To nie pierwszy raz, kiedy uczestniczki programu zamiast miłości znalazły przyjaźń. W 5. edycji "Rolnik szuka żony" to Elżbieta i Małgosia stały się przyjaciółkami. W programie obie kobiety rywalizowały o względy tego samego mężczyzny, jednak ostatecznie żadna z nich nie jest z Janem, a ich znajomość, mimo że nic tego nie zapowiadało, przetrwała. Obecnie Elżbieta jest szczęśliwą mężatką , o czym już informowaliśmy. W 6. edycji to Diana i Natalia stały się dobrymi znajomymi. Każda z nich zabiegała o uczucia innego rolnika. Natalia była kandydatką Sławomira, ale ten podziękował jej za przyjazd do gospodarstwa i wybrał Martę . Z kolei Diana to kandydatka Seweryna. Kobieta sama opuściła program po randce z rolnikiem, na której okazało się, że ją okłamuje. Jej odejście z "Rolnik szuka żony" było szeroko komentowane w sieci!  Po zakończeniu zdjęć do programu Diana i Natalia są w stałym kontakcie i często się widują, co obie pokazują na Instagramie umieszczając wspólne zdjęcie. Teraz dołączyła do nich jeszcze jedna uczestniczka "Rolnika". Marlena była kandydatką Seweryna, ale rolnik podziękował jej za zgłoszenie i nie zaprosił do swojego gospodarstwa. Jak widać na zdjęciach kobiety świetnie się bawią w swoim towarzystwie!  Sami spójrzcie!    ...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner