Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga
Instagram
Newsy

Debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w "Dzień Dobry TVN"! Jak zostały ocenione przez widzów?

Debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w "Dzień Dobry TVN"! Jak zostały ocenione przez widzów?

Dziś, w poniedziałek 14 września Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zadebiutowały w programie "Dzień Dobry TVN". Obie panie są oczywiście ikonami stacji, z którą od wielu lat są związane. A jak ich pierwszy raz w śniadaniówce ocenili widzowie? Wygląda na to, że wybór prowadzących był strzałem w dziesiątkę! Zobaczcie! 

Zobacz także: Paulina Krupińska o powrocie Agnieszki Woźniak-Starak do telewizji. "Wykrakałam..."

Agnieszka Woźniak-Starak była wściekła na uczestników "Ameryka Express"! Co zrobili na planie show? Posłuchajcie!

Jak widzowie oceniają debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w "Dzień dobry TVN"?

Pod koniec sierpnia pojawiła się informacja, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga zostały nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN". Na ich debiut wierni widzowie śniadaniówki czekali z dużą niecierpliwością! Jak wiadomo, Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do TVN po rocznej przerwie, która była spowodowana tragicznymi wydarzeniami w jej życiu osobistym. Gwiazda nie ukrywała, że bardzo cieszy się na swój powrót do telewizji . Napisała o tym na Instagramie. 

Panie i Panowie ! Oto my :-) Nowy i co najlepsze - kobiecy duet w @dziendobrytvn 🙏 Ale się cieszę, naprawdę! Mam nadzieję, że będziecie z nami od 14 września, bo przyda nam się Wasza dobra energia! Trzymajcie kciuki i do zobaczenia niedługo.
W imieniu redakcji, Aga ;-)

Wielu widzów już wtedy twierdziło, że będzie to świetny duet. Dzisiaj, mogliśmy się o tym przekonać na żywo. Wielu widzów skomentowało debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w "Dzień Dobry TVN"! Jak go ocenili? W zdecydowanej większości fani śniadaniówki twierdzą, że panie ogląda się wspaniale i są profesjonalistkami. 

- Profesjonalistki! Dziewczyny powodzenia!👋👍

- No w końcu ,codziennie czekam na Was.Intryguje mnie Wasz duet🌷

- Właśnie Was oglądam Dziewczyny 😀Super duet 😊

- 😍😍świetnie! Uwielbiam 😍❤️ chce częściej widywać ten duet😍

- Bardzo przyjemnie się ogląda damski duet 🌺Pani Ewo, uwielbiam Pani naturalność 💕

- Super duet, świetnie się ogląda 🔥🔥🔥

- Bardzo naturalnie, widać duże doświadczenie u obu Pan, super się ogląda 👏👏👏 zostaje do końca 😁😁😁 - piszą fani. 

- Znakomicie dobrany duet! :) ❤️

Niektórzy stwierdzili jednak, że pomiędzy paniami jeszcze nie ma tzw. "chemii". 

- Lubię obie, ale widać, że nie ma między nimi chemii i płynnej interakcji. Może z czasem się dotrą 🙂

- Pani Ewo więcej uśmiechu i współpracy ze swoją współprowadzącą. Pani Ago klasa 🔥 - dodają inni widzowie. 

A jakie jest Wasze zdanie? Czy Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga tworzą zgrany duet? Oglądaliście ich debiut w "Dzień Dobry TVN"?

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga
Instagram

Obydwie panie to prawdziwe ikony stacji TVN! Większość fanów jest zachwycona ich pierwszym występem w programie "Dzień Dobry TVN". 

Agnieszka Woźniak - Starak i Ewa Drzyzga
East News

Zobacz także
Agnieszka Woźniak-Starak

Oto najmodniejsze jeansy na jesień 2020! Agnieszka Woźniak-Starak już ma ten model

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy o pracy w "Dzień Dobry TVN": "Alę się cieszę, naprawdę! 

 

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN - reakcje internautów
Instagram
Newsy
Mała wpadka w "Dzień Dobry TVN"? Ewa Drzyzga zwróciła uwagę Agnieszce Woźniak-Starak i... szybko przeprosiła!
Mała wpadka w "Dzień Dobry TVN"? Ewa Drzyzga zwróciła uwagę Agnieszce Woźniak-Starak i... szybko przeprosiła!

Debiut w "Dzień Dobry TVN", Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga , mają już za sobą! Nowe prowadzące spisały się świetnie, a widzowie chwalą duet. Nie obyło się jednak bez drobnej wpadki. Ewa Drzyzga szybko przeprosiła za nią swoją nową zawodową partnerkę za pewną uwagę. Zobaczcie, co się wydarzyło.  Zobacz także:  Debiut Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi w "Dzień Dobry TVN"! Jak zostały ocenione przez widzów? Pierwszy dzień Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak w "Dzień Dobry TVN" Zarówno Agnieszka Woźniak-Starak jak i Ewa Drzyzga, to jedne z najbardziej doświadczonych dziennikarek TVN. Obie panie to prawdziwe ikony tej stacji i nikomu chyba nie trzeba przypominać programów z ich udziałem. Prezenterki to prawdziwe profesjonalistki, które do tej pory pracowały osobno. Teraz jednak połączyły swoje siły w programie "Dzień dobry TVN". Już po pierwszym ich wspólnym występie w śniadaniówce, widzowie w większości przyznali, że ten wybór był strzałem w dziesiątkę!  - Profesjonalistki! Dziewczyny powodzenia!👋👍 - Super duet, świetnie się ogląda 🔥🔥🔥 - Znakomicie dobrany duet! :) ❤️ - piszą internauci.  Ale nawet dla tak doświadczonych prezenterek, debiut w nowym programie z pewnością niósł za sobą lekki stres. Niektórzy fani stwierdzili, że Ewa Drzyzga dzisiaj nieco przysłoniła Agnieszkę Woźniak-Starak. Co więcej, przytrafiła się jej również mała wpadka, która miała miejsce podczas rozmowy ze specjalistą od przepisów drogowych. Panie wymieniały się swoimi doświadczeniami drogowymi. Agnieszka Woźniak-Starak opowiedziała pewną anegdotę dotyczącą prowadzenia auta. Ewa Drzyzga szybko zareagowała.  - To sorry, trzeba myśleć na drodze -...

Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga w Dzień Dobry TVN - reakcje internautów
Instagram
Newsy
Internauci są zachwyceni wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN"! Co piszą? 
Internauci są zachwyceni wyborem Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN"! Co piszą? 

Już dawno żaden transfer nie budził tylu emocji! Internauci są zachwyceni tym, że Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga dołączyły do ekipy " Dzień Dobry TVN ". Decyzję o nowej obsadzie ogłosił Edward Miszczak w dzisiejszym wydaniu "Dzień Dobry Wakacje". W sieci posypała się lawina komentarzy! Oto reakcja internautów na nowy kobiecy duet w programie śniadaniowym TVN.  Zobacz także:  Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga nowymi prowadzącymi "Dzień Dobry TVN" Reakcja internautów na dołączenie Agnieszki Woźniak-Starak i Ewy Drzyzgi do "Dzień Dobry TVN" Widzowie "Dzień Dobry TVN" z entuzjazmem przyjęli nowy duet prowadzących. Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga mogą liczyć na ogromne wsparcie internautów oraz kolegów z branży. Po raz pierwszy w roli gospodyń w programie zadebiutują już 14 września. O angażu Agnieszki Woźniak-Starak mówiło się już od jakiegoś czasu, więc potwierdzenie tych doniesień nie było dla widzów tak dużym zaskoczeniem jak dołączenie do obsady również Ewy Drzyzgi. Jednak ten kobiecy i zaskakujący duet bardzo przypadł do gustu widzom. W sieci pod zdjęciami obu pań pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:  - Cieszę się bardzo 😊 Kobietki górą 🧡 Aguś tęskniłam za Tobą w TV 🥰 - Super! Trzymam kciuki za nowe prowadzące. Kobiety górą:) - Super! Niesamowity duet, obie panie uwielbiam, bardzo miłe zaskoczenie! A w kobietach siła 💪 - To będzie baaardzo dobry duet❤️ Nie mogę się doczekać pierwszego poranka. 👏 - 💗Super wybór. Pani Agnieszka wygląda fenomenalnie 👍 - Że Aga to brałam pod uwagę a Ewa miłe zaskoczenie 😍 Powiedzenia !!! już nie mogę się doczekać tych dwóch silnych osobowości 💪💪💪❤️❤️❤️ - Petarda , bomba , wszystkiego naj...

Dzień dobry TVN: Internautki krytykują Ewę Drzyzgę
VIPHOTO/East News/TRICOLORS/East News
Newsy
"Dzień dobry TVN": Internautki krytykują wygląd Ewy Drzyzgi: "Jak uboga krewna"
Po niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" w sieci dosłownie zawrzało, a wszystko przez stylizację Ewy Drzyzgi! "Ciotka Klotka" - komentowały internautki. Jak wyglądała?

Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak od niemal roku tworzą duet prowadzących "Dzień dobry TVN". Dziennikarki po raz pierwszy wystąpiły razem w porannym magazynie śniadaniowym we wrześniu 2020 roku i od samego początku wzbudzały sporo emocji. Gwiazdy pokazały widzom, że nie boją się wdawać w ożywione dyskusje - nawet między sobą - i przez wielu były oceniane jako jedna z najciekawszych par programu. Tym razem jednak musiały zmierzyć się z falą krytyki - a przede wszystkim Ewa Drzyzga. Po niedzielnym wydaniu "Dzień dobry TVN" internautki postanowiły wziąć na tapet stylizację dziennikarki, która ich zdaniem - łagodnie mówiąc - przy Agnieszce Woźniak-Starak wypadła dość blado. - Ewka wygląda dziś jak ciotka Klotka z kiosku Ruchu. - Ewa Drzyzga zwykle jak uboga krewna wygląda przy wystrojonej współprowadzącej... - pisali w mediach społecznościowych fani, próbując rozstrzygnąć, kto odpowiada za stylizacje prowadzących śniadaniowy program TVN. Dziennikarka postanowiła odpowiedzieć!  Internautki krytykują stylizację Ewy Drzyzgi w "Dzień dobry TVN" Stylizacje Agnieszki Woźniak-Starak , w których występuje przed kamerami "Dzień dobry TVN" , niemal za każdym razem zachwycają widzów. Wyjątek stanowią looki, w których   dziennikarka stawia na "brzydkie" buty , których jest wielką fanką, wtedy prowadząca musi liczyć się z falą nieprzychylnych komentarzy. Teraz jednak oberwało się nie pięknej blondynce, lecz jej programowej koleżance - Ewie Drzyzdze - oraz osobom, które są odpowiedzialne za wygląd gwiazdy w śniadaniówce TVN.  Kiedy w niedzielę na Facebooku "Dzień Dobry TVN" pojawiło się zdjęcie Ewy Drzyzgi i Agnieszki Woźniak-Starak , w komentarzach dosłownie...

Nasze akcje

Nowa kolekcja Lilou zachęca do świętowania wspólnych chwil

Partner
Pomysł na prezent: perfumy Tom Tailor

Te perfumy symbolizują drogocenne chwile szczęścia i spokoju

Partner

Niebanalna i ponadczasowa biżuteria Pandora zachwyca blaskiem

Partner

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner