Konrad Gaca z żoną Patrycją
Instagram/konradgaca
Newsy

Żona Konrada Gacy w pierwszym wywiadzie po śmierci męża! „Serce czuje, że on jest cały czas przy nas”

Żona Konrada Gacy w pierwszym wywiadzie po śmierci męża! „Serce czuje, że on jest cały czas przy nas”
Konrad Gaca miał problemy finansowe? Jego firma przynosiła straty? Zaskakujące doniesienia mediów
Instagram
Newsy
"To był szok! Zrobiło mi się słabo" Współpracownicy i przyjaciele po śmierci Gacy chcą nadal pomagać
"To był szok! Zrobiło mi się słabo" Współpracownicy i przyjaciele po śmierci Gacy chcą nadal pomagać

Konrad Gaca zmarł w wieku 42 lat w swoim domu pod Lublinem. Informacja o jego śmierci pojawiła się w mediach w czwartek. Gaca był twórcą diety i programu odchudzającego Gaca System, dzięki któremu ludzie zrzucali nawet kilkadziesiąt kilogramów. Gaca współpracowała z kilkunastoma polskimi gwiazdami, m.in. z Dominiką Gwit, Mariuszem Pudzianowskim czy Iwoną Pavlović. Informacja o śmierci Gacy była szokiem dla wszystkich.  Wspólnik Gacy stwierdził, że przyczyną zgonu było najprawdopodobniej zatrzymanie akcji serca, ale to wyjaśnić musi dokładnie prokuratura.   Zobacz także:  Konrad Gaca zmarł we śnie? Tajemnicza śmierć dietetyka gwiazd   Gaca był bardzo lubiany w swoim teamie. Na Facebooku jego współpracownicy pożegnali go takimi słowami: Człowiek, który całe życie zawodowe poświęcił walce z otyłością. Przyjaciel ludzi. Człowiek pełen optymizmu i empatii, którego pasją była pomoc innym. Kochający ojciec, mąż, syn, brat .  Pogrążeni w niewyobrażalnym smutku, dziękujemy za wszystkie słowa otuchy w tej trudnej chwili. Najpiękniejsze jednak jest to, co chcą robić dalej po jego śmierci - chcą kontynuować pracę Konrada Gacy: Dziedzictwo naszego Szefa na pewno nigdy nie zostanie zaprzepaszczone. To nasz obowiązek i wielki honor, nieść pomoc kolejnym pacjentom. Ze śmiercią Konrada Gacy nie mogą pogodzić się jego znajomi i bliscy, wśród nich jest Bożena Lisowska, która opowiedziała o swoim szoku w rozmowie z Kurierem Lubelskim. To był dla mnie szok. Jak o tym usłyszałam zrobiło mi się słabo . Zaczęłam zadawać sobie pytania: jak, dlaczego? - mówi Bożena Lisowska, lubelska bizenswoman. - Cała moja rodzina korzystała z jego siłowni, znaliśmy się trochę też prywatnie - rozmawialiśmy nie tylko o dietach i...

Konrad Gaca pogrzeb
Newsy
Dlaczego zmarł Konrad Gaca? Są oficjalne wyniki sekcji zwłok 
Wiadomo, co spowodowało śmierć znanego dietetyka

  Oficjalne wyniki sekcji zwłok potwierdzają wcześniejsze informacje. Konrad Gaca zmarł z przyczyn naturalnych. Wykluczono udział osób trzecich. Biegli stwierdzili, że śmierć nastąpiła z przyczyn chorobowych. To było pęknięcie tętniaka - informuje w Wirtualnej Polsce rzeczniczka lubelskiej Prokuratury Okręgowej Agnieszka Kępka. Znany dietetyk i promotor walki z otyłością zmarł 16 sierpnia. Został znaleziony martwy w swoim domu pod Lublinem. Jego nagła śmierć wstrząsnęła wszystkimi. Gaca miał zaledwie 42 lata i osierocił kilkuletnią córkę.   Zobacz:  Nic nie zapowiadało tej tragedii. Konrad Gaca jeszcze kilka dni temu pokazał nowe zdjęcie na Instagramie i pozdrawiał fanów!  

Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę
Newsy
"Do mnie to nie dociera. To był młody chłopak" Mariusz Pudzianowski poruszająco o śmierci Konrada Gacy
"Do mnie to nie dociera. To był młody chłopak" Mariusz Pudzianowski poruszająco o śmierci Konrada Gacy

Kilka dni temu, w czwartek 16 sierpnia, w mediach pojawiła się smutna wiadomość o śmierci Konrada Gacy . Znany dietetyk zmarł w swoim domu pod Lublinem. Rzeczniczka Lubelskiej Prokuratury Okręgowej poinformowała, że śmierć Konrada Gacy "nastąpiła z przyczyn chorobowych".  Wiadomość o tragedii poruszyła Mariusza Pudzianowskiego, który doskonale znał Konrada. Jak skomentował śmierć swojego kolegi? Mariusz Pudzianowski wspomina Konrada Gacę Śmierć Konrada Gacy poruszyła Mariusza Pudzianowskiego, który w rozmowie z Wirtualną Polską wspominał swoją znajomość z dietetykiem. Jak komentuje śmierć Konrada Gacy?   Do mnie to nie dociera. Pracowaliśmy razem z Konradem od 11 lat. To był młody chłopak. Zawzięty, uparty jak ja, dążący do celu, który sobie postawił. Pomagałem mu od początku . Zaczynaliśmy w malutkiej siłowni, salce pięć na pięć metrów. Teraz, gdy zaczął osiągać sukcesy, mógł tak naprawdę zacząć żyć. Nie ogarniam tego- Mariusz Pudzianowski powiedział w rozmowie z wp.pl.   Przypominamy, że pogrzeb Konrada Gacy odbędzie się w najbliższy wtorek 21 sierpnia. O szczegółach ceremonii poinformowali bliscy dietetyka. Zobacz:  Rodzina poinformowała o pogrzebie Konrada Gacy! Mariusz Pudzianowski nie ukrywa smutku po śmierci Konrada Gacy. Konrad Gaca współpracował z Pudzianowskim od wielu lat.

Nasze akcje

Poznaj Huawei Mobile Services i ciesz się wyjątkowymi funkcjami w przyjaznym ekosystemie

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Newsy

To zdrowy i ekologiczny nawyk, który pozwoli ci zadbać o siebie i środowisko

Partner
Newsy

Bo należy ci się komfort! Zabiegi EMSELLA i EXILIS ULTRA 360 na nietrzymanie moczu

Partner