Andrzej Piaseczny traci fanów?
Newsy

Dawne poglądy Andrzeja Piasecznego na życie w związku mogły szokować! "Dopuszczam możliwość spania z inną osobą"

Dawne poglądy Andrzeja Piasecznego na życie w związku mogły szokować! "Dopuszczam możliwość spania z inną osobą"

Andrzej Piaseczny ostatnio opowiedział szczerze o swoim życiu uczuciowym. Popularny wokalista i uwielbiany przez widzów juror "The Voice Senior" wyznał w "Kulisach Sławy Extra", że być może już niedługo pochwali się swoją miłością. Gwiazdor nie wykluczył nawet ślubu! 

Nie jestem człowiekiem samotnym. Tworzę relację. Mam nadzieję, że ona będzie długotrwającą - powiedział Piaseczny.

Teraz dziennik "Fakt" przypomniał, co lata temu Andrzej Piaseczny mówił o swoim życiu uczuciowym. Jak się okazuje, uznawał się wtedy za osobę wyzwoloną.

Zobacz także: Andrzej Piaseczny żartuje ze swojej "urodzinowej piosenki" i zapowiada kolejną! Pomaga mu Majka Jeżowska

Małgorzata Rozenek mocno komentuje coming out Andrzeja Piasecznego! Czy dobrze zrobił?

Andrzej Piaseczny o życiu uczuciowym

Andrzej Piaseczny zdecydowanie dbał dotąd o swoją prywatność. Niewiele było wiadomo na temat jego związków i życia uczuciowego. Nieco bardziej otworzył się ostatnio w "Kulisach Sławy Extra". Wyznał, że jest w związku. Choć zapewnił, że nie chce mieszać prywatności ze swoją rozpoznawalnością, nie wykluczył, że kiedyś pochwali się swoją drugą połówką. 

Nie chcę istnieć w przestrzeni medialnej jako: "dobrze, a to jest moja żona" czy: "to jest mój mąż", "to są moje dzieci" itd. "Popatrzcie, jak my żyjemy". Gdybym chciał wstąpić w związek małżeński, to być może pokazałbym to światu wtedy. Jako kropkę nad "i"- mówił artysta.

Tymczasem "Fakt" przypomniał, co Piaseczny mówił na temat życia uczuciowego lata temu. W 1998 r. wyszła biografia wokalisty "O sobie samym", w opracowaniu Marty Szelichowskiej-Kiziniewicz. Młody wówczas wokalista przyznawał, że "miłostki" sprawiają mu radość.

Miłostki to zauroczenie. Myślę, że jedno drugiego nie wyklucza - chciałbym dojść do momentu, w którym fizyczność nie będzie determinowała mojego myślenia o miłości. Miłość i przygody erotyczne to dwie zupełnie inne rzeczy. Jestem wyzwolonym człowiekiem. Wydaje mi się, że fizyczność w relacji, którą ja nazywam miłością, nie wyklucza przygód erotycznych.

Potem padła mocna deklaracja:

Będąc z kimś w związku dopuszczam możliwość spania z inną osobą - i nie potrafię mówić na ten temat, bo strasznie się wstydzę. Nie widzę w tym nic obrzydliwego ani złego. Choć nie wiem, jak to jest w przypadku wielkiej szczęśliwej miłości.

Oczywiście od napisania książki minęło wiele lat i zapewne zmieniło się wiele, w tym najważniejsze. Dziś, wnioskując z ostatnich wywiadów, wokalista już wie czym jest szczęśliwa miłość.  

Andrzej Piaseczny w roli jurora "The Voice..."

Andrzej Piaseczny w
East News

Andrzej Piaseczny o związku
EastNews
Newsy
Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!
Andrzej Piaseczny jest w związku! "Nie jestem samotny"!

Andrzej Piaseczny to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Chociaż artysta jest doskonale znany polskiej publiczności, to jednak mało wiadomo na temat jego życia prywatnego. Ostatnio w programie "Uwaga TVN" piosenkarz postanowił po raz pierwszy od dłuższego czasu wyjawić kilka szczegółów na temat swojego związku. Co wiadomo na temat tej relacji?  Zobacz także:   Andrzej Piaseczny z mamą w hicie TVN: "To co dobre, to masz po tacie, a to co złe masz po mamie" Andrzej Piaseczny zakochany! W "Kulisach sławy Uwaga TVN" ostatnio mieliśmy przyjemność oglądać Andrzeja Piasecznego. Chociaż zdecydowana większość reportażu odnosiła się do życia zawodowego wokalisty, to jednak piosenkarz opowiedział także o tym, co obecnie dzieje się w jego życiu prywatnym. Wygląda na to, że Andrzej Piaseczny jest w związku, jednak nie chce póki co wyjawiać szczegółów opinii publicznej.  Wolałbym nie myśleć o sobie jako o celebrycie. To słowo ma dla mnie negatywny wydźwięk. Jestem rozpoznawalny, ale jestem muzykiem, piosenkarzem. Nie interesuje mnie takie bulwarowe pokazywanie się w mediach. Nie jestem samotny, tworzę relację, może kiedyś będę chciał z nią wyjść do świata, nie wykluczam tego - powiedział w programie Uwaga TVN, Andrzej Piaseczny. Okazało się również, że wokalista jest bardzo związany ze swoją mamą, Alicją Piaseczną. Dla piosenkarza bardzo ważne jest poświęcenie czasu i troski, najważniejszej kobiecie w jego życiu. Rodzice od zawsze poświęcali nam dużo czasu, uwagi i troski, więc jesteśmy zobowiązani do tego, by to ciepło i troskę oddawać, gdy następuje zamiana ról - powiedział wokalista. Ostatnio Andrzej Piaseczny wystąpił ze swoją mamą w programie "Starsza Pani musi fiknąć". Pani Alicja Piaseczna dała się...

Michał Rudaś jest gejem. Wokalista dokonał coming outu
ONS.pl
Newsy
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 
Gwiazdor "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" przyznał, że jest gejem. Opublikował poruszający wpis 

Skandaliczne słowa prezydenta i wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+ wywołały falę oburzenia. Głos zabrało wiele gwiazd, nie tylko tych należących do społeczności ale również sojuszników. Wypowiedział się również Michał Rudaś, wokalista znany z "Szansy na sukces", " Tańca z Gwiazdami ", programu "Jaka to melodia", " Twoja Twarz Brzmi Znajomo " czy "The Voice of Poland". Dokonał coming outu i przyznał, że jest homoseksualny. Zobaczcie jego poruszający wpis.  Zobacz także:  Gwiazdor serialu "Hotel 52" wyznał, że jest gejem: "Jestem Polakiem, katolikiem, a coraz częściej..." Michał Rudaś z "Tańca z Gwiazdami" przyznał, że jest gejem  Michał Rudaś nie chce już dłużej milczeć. Wokalista nie zgadza się z szykanowaniem środowiska LGBT+, którego sam jest częścią. W szczerym i poruszającym wpisie na Instagramie przyznał, że jest gejem i nie będzie się z tego powodu ukrywał. Stanął w obronie wszystkich, który należą do społeczności LGBT+ i walczą o swoje prawa:  Jestem człowiekiem, a nie żadną ideologią i niczyje słowa, a nawet sądowe werdykty tego nie zmienią. W skrócie LGBT przypisana mi jest litera G i nie wykorzystuję tego faktu do współtworzenia lub podążania za jakąkolwiek ideologią polityczną czy społeczną. Ja po prostu pragnę kochać i mieć wolność bez przeszkód tą miłością się dzielić i przyjmować ją, korzystając z tych samych praw, co inne kochające się pary. Wokalista odniósł się również do kontrowersyjnych wypowiedzi polityków o społeczności LGBT+, którzy powiedzieli, że „to nie są ludzie, to jest ideologia”. Te słowa wywołały burzę w mediach. Michał Rudaś jest przeciwny mowie nienawiści, która może okazać...

Diana, kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony 6"
Facebook
Newsy
Diana z "Rolnik szuka żony" zdradziła, czy ma partnera! 
Diana z "Rolnik szuka żony" zdradziła, czy ma partnera! 

Diana z programu "Rolnik szuka żony" opublikowała podczas relacji na InstaStories informację, czy jest w związku! Była uczestniczka hitu Telewizyjnej Jedynki ma partnera? Diana w krótkim wpisie rozwiała wszelkie wątpliwości w sprawie swojego życia uczuciowego! Zobaczcie, co napisała!  Diana szczerze o swoim życiu uczuciowym Diana była uczestniczką szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony". W show była jedną z kandydatek Seweryna. Niestety, jak już wiemy, Diana nie znalazła swojego szczęścia w hicie o poszukujących miłości rolnikach- kobieta zrezygnowała z udziału w "Rolniku" po tym, jak dowiedziała się, że Seweryn utrzymywał kontakty z Marleną również poza programem.  Po zakończeniu programu Diana chętnie publikuje w sieci swoje prywatne zdjęcia. Z jej relacji na Instagramie wynika, że wciąż przyjaźni się z Natalią- kandydatką Sławomira. Diana do tej pory nie zdradziła jednak, czy po zakończeniu "Rolni szuka żony" znalazła wielką miłość. Jakiś czas temu pokazała jedynie, że wznosi toast "za niespełnioną miłość".  Teraz była kandydatka Seweryna z programu "Rolnik szuka żony" rozwiała wszelkie wątpliwości dotyczące jej życia uczuciowego. Diana podczas relacji na InstaStories pokazała krótkie nagrania z podróży i zdradziła, czy ma partnera.  Podróże singielki- napisała krótko.  Wygląda więc na to, że Diana wciąż szuka tego jedynego! Zobacz także:  Łukasz z "Rolnik szuka żony" padł ofiarą wandali! Doszczętnie zniszczyli jego ciężką pracę Diana zdradziła, że jest singielką. Diana była uczestniczką 6. edycji programu "Rolnik szuka żony".  

Nasze akcje
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
materiały prasowe TVP
TV-Show

Sylwia Grzeszczak nową trenerką w „The Voice of Poland”! Jak się sprawdzi?

Partner